Avon, Nature's Perfumery, Lawenda i Koniczyna

Avon, Nature's Perfumery, Lawenda i Koniczyna

Kiepskiej trwałości (jak to u Avonu) uspokajający zapach z nutami ziołowymi, wyraźna nuta lawendy i mniej wyraźna koniczyny. Kojarzy sie z łąką, słońcem i naturą, jak na Avon jest dosyć oryginalny.

Cena ok. 30 zł

Miły :)

Kwiatowy zapach, kojarzy się z łąką. W sam raz na lato ( wtedy właśnie ich używałam parę lat temu).

Z tego co pamiętam trwałość ok.

Bardzo podobało mi się opakowanie proste, minimalistyczne.

Używam tego produktu od: parę lat temu (nie pamiętam dokładnie kiedy były w ofercie Avon )

Miło go wspominam:)

Już niestety nie ma tego zapachu:( Ale baaardzo miło Go wspominam:) Zapach letni i wakacyjny, bo wtedy go używałam:) Idealny na wieczorne spotkania:) Dłuugo się trzymał a kupiłam go wtedy bo chciałam trochę odpocząć od mojego ulubionego Celebre, spróbować czegoś nowego. Ale nie zawiodłam się, chociaż zapachy zupełnie inne. Szkoda, że go już nie produkują bo na pewno kupiłabym.

może być

Troszkę zbyt ciężki jak dla mnie.Kojarzy mi się ze starymi perfumami prababci. :(Zdecydowanie na na lato i nie na dzień.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

przyjemny

Opakowanie bardzo proste.Zapach przyjemny, delikatny, niezbyt trwały.Uwielbiam zapach lawendy, dlatego się na niego skusiłam.Rozpylam go wpokoju i stosuję jako aromaterapię.

Może być

Delikatny, ożywczy, trwałość średnia, ale zapach sam w sobie przyjemny. Tylko opakowanie nieciekawe, takie proste i bez pomysłu.

ładny, ziołowo-lawendowy

Trzy gwiazdki, jedną zabrałam za trwałość (znika bezpowrotnie po godzinie), a drugą za dziwną "papierową" nutę, którą wyczuwam w tym zapachu. Tak, jakbym oprócz zapachu jednoczeście wąchała tekturę :)