Avon, Treselle, Perfumowany krem do ciała

Avon, Treselle, Perfumowany krem do ciała

Krem do ciała współgrający z zapachem wody perfumowanej o tym samym zapachu i nazwie.

Typowy produkt Avonu :(

Trafil do mnie przez wymianke. Lubie wszelkie kremy/balsamy/mleczka do ciala wiec chetnie zgodzilam sie na wymainke na ten kremik. I tu rozczarownaie. Zapach ladny ale tylko w tubie :( Na skorze zmienia sie w niezbyt fajny... Wlasciwosci pielegnacyjne - nawilzanie itp - zerowe. Ale + za opakowanie. Ogolem moze srednio zaslugune na te * w mojej skali ale w koncu az taki zly może nie jest ale jakoś nie umiem się do niego przekonać...

śliczny - jak perfumy

Kupiłam ten krem jako uzupełnienie perfum Treselle i nie żałuję zakupu :D Krem pachnie tak samo jak perfumki i długo czuć ten zapach :-)
Do tego ma miłą konsystencję i szybko się wchłania :-) Nawilża skórę i czyni ją miękką i pachnącą :P
Opakowanie ładne(złote) i poręczne :-)

kocham ten zapach...

Kupiłam go w zestawie z perfumami i pachnie tak jak one czyli cudownie... Zapach dość długo utrzymuje się na skórze. Oczywiście nie nawilża ciała,ale super współgra z perfumami i przedłuża ich zapach:)

Ładnie pachnie

Ładnie pachnie i dość długo się trzyma, ale jeśli oczekujemy od balsamu żeby jeszcze dobrze nawilżał, to nie ta kategoria, zresztą jak pozostałe balsamy perfumowane z Avonu. Jednak jako uzupełnienie do perfum polecam.