Shimmer Dust (Sypkie cienie do powiek)

Shimmer Dust (Sypkie cienie do powiek)

Cienie do powiek w formie drobnego pyłku zamknięte w słoiczku. Dostępne w wielu delikatnych, aczkolwiek mocno mieniących się odcieniach.

Cena: 5,50zł

ciekawy

Całkiem ciekawe te cienie.Mam wprawdzie tylko jeden,biało-perłowy nadaje sie głównie na imprezowe wieczory,jest fajny bo pieknie sie mieni i ma Ciekawe mieniące sie refleksy Podczas uzywania denerwuje mnie tylko ,ze przy aplikacji mocno osypuje sie na rzęsy i policzki,no ale taka konsystencja tego komsetyku.Raczej moge go polecic,zwłaszcza ,ze jest nie drogi a dosc dobry.Prawdopodobnie kupie kolejny,lecz o intensywniejszym odcieniu.

Używam tego produktu od:półtora roku
Ilość zużytych opakowańjedno

super.

Polecam.
Używam tego cienia już dość długo, od ponad hm 3 lat? Przysłała mi go pierwotnie moja ciotka z Canady, powiem szczerze , cień ma kilka wad ale i zalet.
Zaletą przede wszystkim jest trwałość, jakość kolorów oraz możliwość aplikacji na mokro (cień się nie wałeczkuje).
Wada - czasem się osypuje przy stosowaniu jako pyłek.

Polecam,

świetne

Mam rózne cienie sypkie, te są bardzo dobre:
-duży wybór kolorów
-ładny błysk
-trwałe, nie osypują się i nie ścierają
-śmieszna cena;)
Mam 3 kolorki i kupię więcej:D

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie trzech

Manicure - geometryczny french

za taką cenę..

jest okej. ma kilka walorów i kilka wad.

+ kolor jest bardzo stonowany, tworzy delikatną, stonowaną, perłową poświatę, intensywny jest przede wszystkim błysk. pięknie lśni na powiece.
+ łatwo się rozprowadza.
+ przystępna cena.
- mocno się osypuje.
- z pacynki wypadają włoski lub wyginają się w różne strony.
- trudno jest go dostać.

za tak niską cenę (kupiłam go za 4 zł w zeszłym roku na allegro), produkt jest satysfakcjonujący.

Używam tego produktu od: roku.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

jednak niezawodne

ciezko dostac, dopiero w chlopaka (ktory mieszka 200km) ode mnie w duzym miescie na targu go kupilam i to jeszcze z trudem. na tym targu jest kilka stoisk duzych z kosmetykami ale tam go nie bylo. dopiero u niepozornej pani co sprzedawala rozne akcesoria i miala doslownie kilka kosmetykow go dostalam. do wyboru mialam chyba 4 ostatnie kolory ktore byly prawie identyczne (jesli nie identyczne) ale zaplacilam tylko 4zl. wydawal sie jakby szary a okazal sie zielony :) na poczatku mysle kiszka ;) ale pozniej mysle nie mam przeciez zielonego cienia choc ten kupilam z mysla o studniowce i o mojej czarnej sukience (wiec ten odcien jakos mi nie pasowal) na poczatku slaby nalozylam troszke na powieki szybko sie starl, zdecydowanie jesli nalozy sie wiecej lepiej sie trzyma. a na studniowke nalozyma sobie zel na oczy i na nim trzymal sie cudownie, wyraziscie i dlugo. pieknie roozjasnia i jest ekstra widoczny (jesli chce sie uzyskac taki efekt). jest to moj pierwszy sypany cien ale mysle ze z osypywaniem i nakladaniem mozna sobie poradzic. planuje kupno jeszcze kilku jesli znajde ladne kolorki. a jest wydajny ;)

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:troszkę

fajny:-)

Bardzo sympatyczny pyłek.Posiadam go w kolorze jasnego fioletu ( czy tam lila,nie wiem dla mnie to to samo:-)Ale do rzeczy:
1.bardzo drobno zmielony,więc dobrze się rozprowadza,
2.ładniusi perlowy( rozcieram go zazwyczaj palcem,żeby był bardziej dyskretny i bardzo mi odpowiada ten delikatny efekt jaki uzyskuję ),
3.całkiem trwały,naprawdę wytrzymuje wiele godzin,
4.nie osypuje się,
5.ma śmieszną cenę w porównaniu do jakości,
6.no,troszeczkę blednie w miarę upływu czasu.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona,ale od czasu kiedy wypróbowałam pyłek Gosha,jestem w sumie wierna tylko jemu :-)))

Używam tego produktu od:jakiś rok temu zakupiłam

fajne

mam najjaśniejszy kolor do rozświetlania wewnętrznych kącików oka. W opakowaniu jest białoperłowy ale na oku opalizuje na delikatny róż :love: lub śliczne białe złoto :love: nie wiem, od czego to zależy. Najpoważniejszym minusem jest osypywanie się i nierównomierne nakładanie, więc trzeba się troszkę namęczyć aby osiągnąć symetrię w stos. do drugiego oka ;) Kupię, gdy znajdę kolejny cudowny kolorek jakiego jeszcze nie mam (tu już będzie ciężko ;)) Za 5 zł warto :)

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte

ładniutkie

Niestety ciężko je dostać, a daja naprawdę ładny efekt.Długo się utrzymują,Jeśli chodzi o osypywanie trzeba je odpowiednio nakładać jakwszystkie zresztą sypkie cienie:)
Ja pochylam głowę trzymama lusterko i wsystek nadmiar opada na lusterko, a nie na policzki:) Dla takiego efektu warto się pomęczyc:)
Poza tym są bardzo wydajne i się nie scieraja w ciagu dnia

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

niska cena wysoka jakość

Cień ten kupiłam kilka lat temu na bazarku przez zupełny przypadek i nie spodziewałam sie po nim nic specjalnego. Tymczasem stał się moim najbardziej ulubionym cieniem i tylko w jego wypadku zdarzyło mi się być zapytanym przez koleżanki o rodzaj cieni, który tak sie ślicznie mieni na oczach. Używam kolorku jasnego beżowego jako tło i ślicznego w kolorze ciemnego złota. Aplikacja cieni jest niezwykle łatwa jeśli wykonuje się ją...palcem. Cienie trzymają się tak długo jak trzeba, czyli do końca dnia.Ślicznie błyszczą ( nie mają brokatu!), nie wiem czy spotkałam jakiekolwiek inne cienie za dużo wieksze pieniądze , które by im dorównały w efektownym połyskiwaniu . Dla zwolenniczek błyszczącego makijażu jak najbardziej polecane.
Podsumowując: jeśli kosmetyk kosztuje grosze i chce się go używać całe lata to zasługuje na wysoką ocenę. Maleńki minusik na opakowanie-absolutnie odpada noszenie w kosmetyczce, prędzej czy później dojdzie do katastrofy.Ale poza tym -polecam z czystym sercem !

Ilość zużytych opakowań:1 ale mam 5 różnych.

rewelacja

Najlepsze cienie jaki mam a kupilam je przez przypadek na bazarku :) cena smieszna a efekt jaki mozna nimi uzyskac BAJECZNY . przepieknie blyszcza sie zadnym innym cieniem nie osiagnelam takiego efektu , bardzo dlugo trzymaja sie na powiece nie walkuja sie ( co prawda moje zdanie nie jest zbyt obiektywne bo mam sucha skore i cienie raczej na moich powiekach sie nie roluja) , niestety jak w przypadku sypkich cieni osypuja sie ale mnie to nie przeszkadza. Minusem jest to ze mam ogromne problemy zeby je dostac:( ani na allegro ani u zaprzyjaznionej pani z ryneczku ich nie ma wiec polecam dziewczyny jak tylko je wypatrzycie to kupujcie od razu kilka sztuk na WARTO!!!!!!

Bajecznie kolorowe

Plusem jest ciekawie wyglądające opakowanie,ale przeradza się to w wadę. Mam problem z otwarciem pudełeczka bez spektakularnego rozsypywania się cienia. Z nakładaniem cieni trzeba mieć wprawę (ja niestety nie mam), żeby nie napaćkać za dużo. Ale efekt kolorystyczny jest bardzo ładny - żywe , błyszczące, opalizujące kolory. Zwyczajne, jeśli chodzi o trwałość na powiece ( a trzeba uważać, by nie nałożyć za dużo). Niestety osypują się z powieki, nawet po kilku godzinach od aplikacji.
Niestety nie umiem się do nich przekonać - szkoda, bo kolory są cudowne, cena bardzo dobra. Chyba lepiej wyglądają w opakowaniu, niż na powiece.

EDIT: zmieniłam ocenę, z racji przetestowania większej ilości cieni.

średnie

zapłaciłam 6zł; mam najciemniejszy szarofioletowy kolorek, bardzo ładny. cień jest bardzo, ale to bardzo drobnym pyłkiem; przylega niestety gorzej niż Gosh i Joko, które po prostu uwielbiam nieziemsko, zwłaszcza Joko; można stopniować efekt lub nałożyć na roztarty cień w kredce, wtedy jest intensywny; blednie na powiece po 3-4 godzinach, ale u mnie nawet Gosh nie trzyma się dłużej niż 4-5h; bardzo podoba mi się oryginalne opakowanie, choć jest nieco nieporęczne. jak jeszcze spotkam, to kupię, bo w sumie za tę cenę warto.