Amber & Ocean, Regenerating Repair Mask (Maseczka naprawcza regenerująca)

Amber & Ocean, Regenerating Repair Mask (Maseczka naprawcza regenerująca)

Maseczka przeznaczona do pielęgnacji skóry o zmęczonym wyglądzie. Usuwa niekorzystne efekty działania czynników zewnętrznych, restrukturyzuje, odżywia, nawilża, przywraca skórze piękny wygląd. Zawiera wyciągi z alg i bursztynu, fitokolagen morski, witaminy A, C i E, phytosqualan, oleje z masłosza i migdałów oraz bogaty zestaw oligoelementów. Maseczka mobilizuje skórę do wytworzenia własnych mechanizmów obronnych przed czynnikami przyspieszającymi starzenie. Systematyczne stosowanie wpływa regulująco, przywraca równowagę wodno-tłuszczową, spłyca zmarczki, wygładza, skóra staje się miękka i elastyczna.

Miłe zaskoczenie

Uwielbiam kosmetyki Pulanny, na tej maseczce też się nie zawiodłam. Ładnie się rozprowadza i wchłania, nawilża na kilka godzin. Nie roluje się i nie trzeba nawet zbierać nadmiaru. Skóra jest po niej ładna i wygładzona. Szkoda, że nie może być taka non stop. :)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

dobra

Nawilza, bosko wygladza, pielegniuje likwidujac szary odcien skory. Jest tlusta ale na szczescie nie zapycha. Raczej się nie wchłania i dosc cięzko zmywa. Spełnia obietnice producenta.
Zaskakujaca jest roznica cen kosmetykow Pulanna w polsce i za granicą. U nas 12 zł, za granicą ok 10 euro. Podobnie z kremami tej serii.. u nas 27 zł, za granicą 21,50 euro.

Używam tego kosmetyku od -
ilość zużytych opakowań: pierwsze

miłe zaskoczenie

Kupiłam dla spróbowania, bez nastawienia na specjalne efekty ...a tu miła niespodzianka :) Wprawdzie maseczka początkowo nie chciała sie wchłaniać, ale jak zaczełam robić sobie masażyk twarzy tak jak napisał porducent to pięknie i szybko zniknęła z twarzyczki :) wchłonęla się znakomicie. Buzia po jej użyciu jest mięciutka, napięta, czuć "odżywienie" :)maseczka zostawia cieniutki film taki jak po użyciu silikonów co mi akurat bardzo odpowiada. Po parokrotnym użyciu stwierdziłam, że cera lepiej wygląda, a maseczka także nawilża. Nie wiem czy kupia ją ponownie, bo zamierzam testować inne maseczki z tej firmy :) a parę jeszcze widziałam, wiec może coś innego z Pulanny będzie mi jeszcze bardziej odpowiadało. Warta wypróbowania, tym bardziej że cena niska.

update 10.11.2006
muszę się przyznać, że zakupiłam kolejną tubę :) polubiłam ją i wprawdzie nie używam regularnie, ale żadnej maseczki regularnie nie używam ;) a do tej chętnie wracam i widzę różnice po jej zastosowaniu. Kiedy jestem przemęczona stosuję dzień po dniu i cera szybo wraca do pożądanego stanu. Buzia po jej zastosowaniu jest pełna energii ;) POLECAM