Chinese Herbs, Ginseng Serum (Żeńszeniowe serum do twarzy)

Chinese Herbs, Ginseng Serum (Żeńszeniowe serum do twarzy)

Zawiera wyciąg z dzikiego żeńszenia, ekstrakt oczaru wirginijskiego, kwas hialuronowy oraz witaminy A, B i E. Serum pobudza aktywność komórek, opóźnia procesy starzenia się skóry i ogranicza powstawianie zmarszczek. Nawilża, wygładza skórę, pomaga w usuwaniu starych, zrogowaciałych komórek naskórka, umożliwa pojawienie się na ich miejsce nowych. 4 tygodniowa kuracja zapewnia skórze świeży, młody wygląd.

Cena: 26,50zł / 30g

Dobry - wart ceny

Używam serum tylko na noc przed położeniem kremu nawilżającego. W duecie sprawdza się dobrze, samodzielnie nie. Ma lekka konsystencję i łatwo się rozsmarowuje, jednak pozostawia "mokry film", który wchłania się za długo ok. 2 min. Potem tylko krem i jest dobrze. Po dłuższym stosowaniu cera staje się gładsza i bardziej promienna, mam wrażenie że rano twarz jest świeża i napięta. Polecam do spróbowania, kosmetyk jest wydajny, ja jednak będę dalej szukać serum w podobnym przedziale cenowym.

Używam tego produktu od: 5 m-cy

bardzobardzo

Moim zdaniem to bardzo dobre serum,nie zdziała ono oczywiście jakichś cudów, nie mniej spełnia moje realne oczekiwania.Używam go tylko raz dziennie rano.Jest wydajne,na twarz wystarczą dwa naciśnięcia i po delikatnym wmasowaniu w miarę szybko się wchłania,ale jak to w przypadku kosmetyków żelowych efekt "mokrości" na twarzy jest lekko widoczny,co całkiem zanika po nałożeniu na to innego kremu.W moim przypadku jest to krem energizujący Mincer40+.I ten zestaw bardzo ze sobą współgra.Ogólnie uważam ,że kosmetyki z żeń-szeniem mają b.dobre oddziaływanie na skórę.Serum ma zapach łagodny ,lekki,świeżo-morsko-bryzowy:).Efekt napięcia skóry jest widoczny,zmarszczki są o 50% mniej widoczne,twarz trzyma się po prostu kupy do późnego wieczora,a co ważne- komponuje się z moim ulubionym kremem,niekoniecznie musi to być krem z serii pulanny Używam tego produktu od:1 miesiąc