Clinique, Body Quick Bronze Tinted Self-Tanner Mousse (zabrwiony mus samoopalajacy)

Szybko, równo, wiarygodnie. Natychmiastowy efekt muśnięcia słońcem, podczas gdy prawdziwa opalenizna rozwija się w godzine. Leciutki mus zabarwiony na brązowo pomoże uniknąć zacieków. Nie wysusza, formuła beztłuszczowa, nosi się niezwykle wygodnie.

Cena: $16,50 [13.50 funtow] / 5 oz [150 ml]

Kiepski

Daję 3 gwiazki, a nie 1, ponieważ:
-pianka jdnak opala i to na ładny kolor
- specyfik wydajny

Jeśli chodzi o fakty:
*szybko się wchłania,
*niestety niedługo się utrzymuje /Clarins go bije na głowę!/
*schodzi niezbyt ładnie
*jest łatwy w rozprowadzeniu, ale zdarzają się smugi /a jestem baardzo wtajemniczona/
*b.nieładnie pachnie

Wolę inne samoopalacze: szczeg. Clarinsa. Już Clinique'a nie kupię.

bez rewelacji

Pianka to kolejny krok na drodze poszukiwań samoopalacza idealnego- niestety - idę dalej ;)
Forma pianki mi nie odpowiada, poza tym fatalnie wyciska się ją tłustymi od jej rozsmarowywania łapkami. Jest brązująca - a tego tez nie lubię. Ponoć ułatwia to równomierne nakładanie...? Cóz - są plamy, a ręce, mimo kilkakrotnego mycia - brunatne. Nie wykluczam, że to moja wina, nie kosmetyku, ale irytacja została. Sama opalenizna jest bardzo ładna, złocista, naturalna, dość intensywna. Wchłania sie szybko, szybciej, niz w 10 minut, o których pisze producent. Nie zostawia lepkiej warstwy, niestety - bardzo wysusza skórę. Rano miałam nogi, jak jaszczurka! :(
Podsumowując - nie dorasta do mego ulubionego Clarinsa, a cenowo jest zblizona. Skończę opakowanie i więcej nie kupię.

na pewno warto wyprobowac

bardzo, bardzo dobry samoopalacz do ciala. nadaje sliczny, brazowy kolorek i faktycznie jest niesamowicie lekki. nie raz uzywalam go tuz przed impreza, bo od razu daje zludzenie opalenizny. utrwala sie bardzo szybko. jak dla mnie nie smierdzi, ale nie jestem super wrazliwa na subtelne zapaszki:) to jest wlasnie w nim najlepsze, ze tak szybko dziala. i zero filmu. naprawde polecam, na pewno do niego wroce. zdarzaly mi sie zacieki, ale to raczej moja wina;)
ilość zużytych opakowań: 1