Avon, Nail Experts, Hand Care Complex (Krem do rąk i paznokci)

Avon, Nail Experts, Hand Care Complex (Krem do rąk i paznokci)

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Krem nawilża, rozjaśnia i zmiękcza skórę rąk. Sprawia, że paznokcie są bardziej sprężyste i odporne na uszkodzenia. Zawiera witaminy A i E oraz składniki roślinne: nagietek, rumianek i żeń-szeń.

Zamknięty jest w 100 ml srebrnej tubie.

Cena: 17,90 zł / 100 ml

taki sobie

Na krem skusiłam się bo pamiętałam super opinie koleżanek na jego temat.

Cena sprawiała że wydawał się taki z wyższej półki.

Moje odczucia o nim są takie średnie.

Plusy:
+ zapach,
+ konsystencja,
+ szybkie wchłanianie,
+ nie zostawia tłustej warstwy,
+ jest wydajny,

Minusy:
- cena,
- nie zauważyłam zbytniego nawilżenia dłoni a tym bardziej paznokci,

Produkt jak dla mnie mocno przereklamowany chociaż na pewno ma jakieś plusy, ale niestety cena nie jest adekwatna. Znam lepsze kremy do rąk z Avonu.

Używam tego produktu od: jakieś dwa lata
Ilość zużytych opakowań: około trzech

Mój:)

Krem poleciły mi wizazanki. jestem im niesamowicie wdzięczna. Kosmetyk po zimie super odzywia dłonie, nawilża, utrzymuje się na dłoniach przez cały dzień,dzięki czemu jest super ochrona. Krem jest bardzo wydajny.Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: ciągle 1 opakowanie

Średni

W swoim czasie moja mama dostała ten krem, ale jej nie odpowiadał. Ja byłam z niego całkiem zadowolona - krem ma lekka konsystencję i szybko się wchłania. Nie zostawia tłustej warstwy, ładnie pachnie. Niestety, nawilżał bardzo przeciętnie, bardzo słabo pielęgnował dłonie, a wzmocnienia paznokci nie odczułam. ;) Biorąc pod uwagę jego dosyć wysoką cenę, nie warto w niego inwestować.

Używam tego produktu od: Kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

taki sobie ot

stosowałam go kiedyś dawno, kiedy był ciągle w promocjach
lubiłam ten krem, miał fajny perłowy kolor, fajny zapach, lekką konsystencję, która szybko się wchłaniała i nie pozostawiała filmu na dłoniach
skóra była bardziej miękka, jednak nie było to super nie wiem jakie nawilżenie, nie zauważyłam też poprawy stanu skórek i paznokci, więc nie jest to najlepszy krem do rąk. a na pewno nie jest warty swojej ceny wyjściowej! są dużo lepsze kremy parę razy tańsze!

Używam tego produktu od: używałam dawno dawno temu
Ilość zużytych opakowań: parę

Taki sobie zwykły krem

Owszem, ładnie się wchłania, szybko ale krótkotrwale nawilża. Zapach mnie się osobiście nie podoba. Jak dla moich dłoni jest za mało skuteczny. Jak za tę cenę to żałuję tego zakupu.

Używam tego produktu od:3 tygodni

Super krem do użytku w domu

Używam go na zmianę z kremem glicerynowym Avonu, ale ten najczęściej w domu. Ma bardzo lekka konsystencję i bardzo szybko się wchłania, wiec chwilę po posmarowaniu już można coś tam robić, bo kremu w ogóle nie czuć na dłoniach. W ogóle nie jest tłusty, więc do użytku domowego idealny, natomiast na dwór chyba nie bardzo (szczególnie zimą). Jak już mówiłam, konsystencja bardzo lekka, wręcz lejąca się - mi to akurat nie przeszkadza. Ale dzięki temu jak mam taką potrzebę, to mogę za chwilę sie nim posmarowac jeszcze raz. Jeśli chodzi o zapach, to mi on trochę przypomina gotowany ryż ;) co mi sie nawet podoba, bo nie jest jakiś przesadnie kwiatowy, czy owocowy, jak niektóre inne kremy do rąk.
Krem jest dobry, ale nie do dłoni, które są zbytnio przesuszone, bo wchłonie się natychmiastowo bez żadnego efektu.

Używam tego produktu od:roku

Dobry krem :)

Dla mnie zupełanie bezzapachowy :) Cos tam delikatnie wyczowam,jakies siano,ale jest to tak slaby zapach,ze musze wsadzic nos w krem,zeby go poczuc ;) Kremik jest dobry.Po prostu.Szybko sie wchlania,dobrze nawilza.Ale,jak juz inne recenzentki pisaly,nie nadaje sie do bardzo zniszczonej skory.Nie da sobie rady.Aczkolwiek stosowany z innymi mocniejszymi kremami (na przemian) niezle daje rade.Tylko po co,jak mozna stosowac tylko mocniejsze?Mi odpowiada,szczegolnie,ze natluszcza paznokcie.Myśle,że nieźle na nie działa :) Dodałabym lepszy zapach,większą trwałość i mocniejsze działanie i byłoby super.A tak-mocna 3 (może nawet 3+) ;)

Używam tego produktu od:kilka tygodni

OK!

Zużyłam niezliczoną ilość opakowań tego kremu :) zarówno starej wersji, jak i nowej. Jest bardzo lekki, szybko się wchłania pozostawiając na dłoniach miłą i zapachową mgiełkę. Polecam go do dłoni nie przesuszonych, dla utrzymania optymalnego nawilżenia; fakt, do rąk "zmęczonych" mrozem chyba jest za słaby.

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

pełne 3*

Krem jest praktycznie bezzapachowy., bartdzo szybko się wchłania, nie pozostawia zadnej warstewki. Nawilża przyzwoicie lecz niezbyt długo i faktycznie najlepiej stosowac go przy db. kondycji dłoni

Używam tego produktu od:2-m-cy z przerwami
Ilość zużytych opakowań:połowa 1

Na tróję

Nie działa tak, jakbym chciala - nawilża tylko troche i tylko na chwile, więc jest bezużyteczny, kiedy mam mocno wysuszone dłonie. Sprawdza się jedynie, kiedy moja skóra jest w lepszej formie - a to nie o to chodzi, prawda?
Zapach O.K. (ledwo go czuć), konsystencja bardzo lekka, i co najlepsze w tym kremie - bardzo szybko się wchłania, można go więc używać w czasie pracy, po minucie wsiąka w skórę.

Używam tego produktu od: 2ch miesięcy

nudny...

Kupiłam go kiedyś, ponieważ bardzo mi go polecano. Niestety rozczarował mnie na całej linii i opakowanie zużyte do połowy zalega na mojej półce.
Tak jak zauważyłam w podsumowaniu recenzji kosmetyk jest nudny na całej linii, począwszy od opakowania - biała tubka z maleńkimi srebrnymi napisami, aż po zapach i działanie.
Zapach taki bezzapachowy, czyli w roli głównej jakieś chemikalia, wolę nie trzymać rąk w pobliżu nosa. Zbawiennego wpływu na paznokcie nie zauważyłam. Jeśli chodzi o działanie pielęgnacyjne dłoni to jakieś tam jest, krem trochę nawilża, pozostawia skórę gładką - na krótko i dość szybko się wchłania po początkowej fazie mazania się po skórze.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:połowa

Średniak

Zwykły krem do rąk, nic specjalnego. Delikatny i ...ulotny. Jak pisała poprzedniczka ekspresowo się wchłania i nie pozostawia warstewki. Jednak lepszy od różowego kremu SSS bo...nie wysusza, utrzymuje dłonie w przyzwoitym stanie.

Używam tego produktu od:4 mce