Avon Solutions, Plus+ Total Radiance, Visual Perfection SPF20 (Krem na dzień z granulkami koloryzujacymi `Źródło Energii`)

Zgłaszająca osoba: AnnHolland, Alisja

Lekki nietłusty krem na dzień z unikalnym systemem uwalniania składników aktywowanym przez światło wówczas, gdy rosnie zagrożenie niekorzystnymi czynnikami środowiskowymi. Zawiera pochodną witaminy E, ktora chroni przed powstawaniem wolnych rodników i wspomaga samoregenerację skóry. Dodaje skórze energii i wydobywa jej naturalna promienność. Chroni skóre przed promieniowaniem UV dzieki SPF 20.

Linia Źródło Energii (Total Radiance) przeznaczona jest dla osób z cerą normalną i mieszaną, które poszukują produktu zwalczającego nierównomierny koloryt i szarość cery. Zapewnia skórze zdrowszy, odświeżony i bardziej promienny wygląd już po jednym dniu.

Wcześniej krem o tym samym składzie nazywał się Avon Solutions, Visual Perfection Tint Releasing Moisturizer SPF 20 (Rozświetlający krem koloryzujący SPF 20)

Skład: Aqua, Homosalate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Butylene Glycol, Glycerin, Peg-8, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octyl Isononanoate, Dimethicone, Tromethamine, Cetyl Alcohol, Phenoxyethanol, Glyceryl Stearate, Parfum, Trimethylsiloxysilicate, Hydrogenated Lecithin, Acrylates/C10-30, Alkyl Acrylate Crosspolymer, Carbomer, Methylparaben, Propylparaben, Disodium Edta, Sodium Chloride, Perfluorooctyl Triethoxysilane, Propylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Butylparaben, Ethylparaben, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol, Isobutylparaben, Sodium Pca, Ci 77891, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499, Ci 42090

Nie, nie i jeszcze raz nie!

Totalnie nikomu i do niczego nie polecam tego kremu. Mam cerę tłustą, skłonną do wyprysków, bardzo jasną. Krem owszem, nawilża, ale aż za bardzo, bo buzia jest po prostu tłusta po jego zastosowaniu. Nie mam wrażliwej buzi, a zdarzało się, że piekła mnie po jego nałożeniu. Konsystencja jest przyjemna do nakładania, nie wiem dlaczego powoduje świecenie się buzi. Drobinki koloryzujące - bardzo się na to skusiłam, tymczasem moja twarz wygląda na lekko opaloną, to by miało sens, gdyby była idealna i nie potrzebowała podkładu czy pudru, a tak to co z tego, że jest "muśnięta słońcem", kiedy zaraz to przykryję fluidem? Są też plusy, przede wszystkim kosmetyk prześlicznie pachnie, aż się chce wąchać, ma wygodną, bardzo poręczną i przenośną tubkę, nie jest drogi. Może ze trzy razy byłam zadowolona, kiedy akurat miałam gładką buzię, wtedy po nałożeniu na krem pudru transparentnego faktycznie wyglądało to ładnie, więc krem pewnie się nada dla suchej buzi. Dodam, że moja koleżanka kupuje już trzecią tubkę i jest bardzo zadowolona - więc to pewnie kwestia potrzeb skóry.
Plusy
- cena
- łatwość użycia
- wydajność
- dobrze się rozprowadza
- przyjemny zapach
- ładny zapach
- eleganckie opakowanie
- lekkość
Minusy
- podrażnia skórę
- nieefektywny
- bez rezultatu
- uczula
- tłusta konsystencja
- zostawia tłusty film

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

jest świetny, tylko jeden minus dla niego

Jak dla mnie krem jest idealny na co dzień. Nie musze używać podkładu, a skóra twarzy wygląda promiennie i mam ukryte niedoskonałości. Po użyciu tego kremu cera wygląda na ,,muśniętą słońcem\'\'. Jest bardzo wydajny. Tylko jeden minus - po krótkim czasie wyciśnięty z tubki preparat występuje w formie olejku i osobno kremu. Ale to taki mały minusik. Polecam

Używam tego produktu od: 3 lata temu

Dla mnie najlepszy

Nie lubię podkładów ani kremów tonujących, bo są dla mnie za ciężkie, poza tym nie mam specjalnie problemów ze skórą. Szukałam czegoś, co tylko trochę "podkoloruje" twarz. Ten krem pierwszy raz podebrałam mamie już bardzo dawno temu i zakochałam się w nim :) Ładnie rozświetla twarz i nadaje jej delikatny, zdrowy kolor, i jest bardzo lekki. Trochę się błyszczy na skórze, dlatego odejmuję pół gwiazdki. Mojej skóry nie nawilża, ale też jej nie wysusza, a to mi wystarczy. Plus za filtr przeciwsłoneczny.
Jak do tej pory nie znalazłam lepszego kremu.

Ilość zużytych opakowań: 2 i w trakcie następnego

Avon Mark - relacja

Dobre nawilżenie

Obecie używam trzeciej tubki kremu z tym że tej w nowym opakowaniu. Krem jest bardzo fajny, dobzre się rozprowadza i szybko wchłania. Lekko koloryzujacy, idealny na lato. Nadaje dskórze ładny odcień. Dwie pierwsze tubki miałam w starym opakowaniu, obecnie używam w nowym i nie widze różnicy. Używam tylko wiosną i latem

Ilość zużytych opakowań: trzecia tubka

Rewelacja!

Nie znam innego takiego kremu koloryzującego jak ten! Jest wspaniały, nawilża skórę, pieknie pachnie a granulki nadają lekko opalony odcień. Szukałam czegoś co nada naturalny kolor mojej bladej cerze, BB kremy drogeryjnych firm są paskudne,są to zwykłe kremy połaczone z fluidem, ten ma konstytencję szarego płynu, który dopiero na buzi nadaję piekny kolor. Idealny na lato, ochrona 20 SPF. Jestem w nim zakochana!

beznadziejny kosmetyk

W moim przypadku się nie sprawdził. Przyczyny są dwie:
Po pierwsze duszący nie do zniesienia zapach, który po zmyciu kosmetyku utrzymuje sie jeszcze długo na skórze wowoluje ból głowy. Mydło wymieszane z jakimiś babcinymi perfumami.
Po drugie drobinki, które po roztarciu na twarzy zostawiaja na niej mega brązowe plamy. Trudna, kłopotliwa aplikacja. Rano jak się ktoś spieszy, może się tylko niepotrzenie zdenerwować.Plus za ogolną konsystencję ale to za mało by dobrze ocenić ten produkt

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęłam ale nie skończę

Mój nr 1

Jest to mój ulubiony krem, zwłaszcza na lato, gdy jestem lekko opalona.
Przede wszystkim ma lekką konsystencję, bo ciężkich kremów nie toleruję.

Latem, gdy jestem opalona używam go zamiast podkładu. W momencie zmienia koloryt skóry, wyrónuje go i rozświetla twarz. Latem nakładam go kilka razy dziennie. Szybko się wchłania, nie obciąża skóry, a twarz naprawdę wygląda świetnie, gdyż krem doskonale podkreśla opaleniznę.

Używam tego produktu od: Stale od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Dużo, pco najmniej 10

Tragiczny, zbędny kosmetyk

Kupiłam go ze względu na filtr i na obietnicę rozświetlonej cery. Bardzo chciałam mieć coś co przyciemni moją bladą twarz i liczyłam na ładny, naturalny efekt, który by wyglądał jak mój prawdziwy kolor cery. W swojej naiwności liczyłam też na jakiś efekt krycia. Wiem, że to nie wina tego kremu, ale oczekiwałam że będzie czymś na kształt kremu tonującego. Producent tego nie obiecywał, więc pogodziłam się z tym, że krem nic a nic nie kryje. Jednakże efekt jest dość dziwny. Po pierwsze skóra się po nim bardzo świeci i wcale nie jest to ładny efekt rozświetlenia i promiennej cery, lecz zwykła tłusta twarz! Kolor pojawia się po pewnej chwili i niestety! Granulki mają w sobie jakieś czerwone pigmenty!
Efekt?
Tłusta, świecąca się na czerwono twarz indianina.

Trzeba dość długo czekać aż krem jakoś stopi się z cerą. Jest to produkt bardzo problematyczny w użytkowaniu. Bardzo niechętnie po niego sięgam. Czasami używam pod podkład lub pod krem BB. Ale ogólnie rzecz biorąc to leży nieużywany. Nałożony samodzielnie do niczego się nie nadaje bo uwypukla wszystkie zaczerwienienia na twarzy. Pryszcze, czerwony nos i wory pod oczami stają się jeszcze bardziej widoczne.
Ma filtr i tylko to go ratuje przed koszem na śmieci.
Używam tego produktu od: ponad pół roku

pozytywny

Nie używam ani pudrów ani fluidów. Na szczęście mam taką cerę, ze nie muszę. Używam zazwyczaj samych kremów. Jednak w zimę ta buzia była taka szarawa, zmęczona i wtedy zobaczyłam ten krem w katalogu. Kupiłam go, ponieważ był w promocji ok. 12 zł Używzam go czasami, kiedy ta cera wygląda na zmęczoną.

+ faktycznie efektem jest rozświetlona, zdrowa buzia
+ zawiera filtry
+ wystarczy malutka ilość na jeden raz

- niestety ale natłuszcza

+/- cena -> kupując w promocji polecam, jednak bez promocji jak dla mnie za drogo

Ilość zużytych opakowań: zaczęte drugie

wspomnienie młodości

jeszcze zanm zaczełam uzywać produktów do makijazu uzywałam tego kremu na pół z siostrą ;) bardzo miłe wspomnienia z nim mam, ładnie koloryzował moją skórę. teraz pewnie bym się po nim swieciła, ale fajnie byłoby do niego wrócić :))

Używam tego produktu od: 7 lat temu?

Kiedyś tak, dzisiaj już nie

Kiedyś byłam wierną fanką tego kosmetyku.
Fajnie rozświetlał cerę, wyrównywał koloryt i nie trzeba było stosować podkładu.

Gdy skończyła mi się stara wersja, od razu zamówiłam nową...no i niestety...to już nie było to, musieli dodać czegoś, co źle na mnie działa.

Efekt jak wcześniej, ale dodatkowo wywołał u mnie lawinę pryszczy - a nie mam cery trądzikowej itp.
Długo mi zajęło zanim odkryłam, że to ten krem, szukałam winy w mydłach, pogodzie, ale po jego odstawieniu problem minął.

Ale za sam efekt, jak najbardziej polecam, do użytku zarówno pod podkład jak i samodzielnie.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Uwielbiam

Już od paru lat używam pod makijaż. Zdarza mi się również stosować samodzielnie.
Jestem niezwykle zadowolona.

+ poprawia koloryt – efekt ładnej, zdrowej, wypoczętej buzi
+ idealna baza pod makijaż
+ przystępna cena (promocja)
+ wydajny

-/+ stosując samodzielnie może dawać lekki efekt świecenia
Osobiście z w/w problemem radzę sobie za pomocą pędzla i pudru w kamieniu – dwa subtelne machnięcia w strefie T i jest ok. Ewentualnie po ok. 10 minutach przykładam chusteczkę.

Obecnie czeka na mnie nowa wersja tego cuda.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: powyżej 3