St. Ives, Balsam do ciała `24h Nawilżenia`

St. Ives, Balsam do ciała `24h Nawilżenia`

Zaawansowana receptura balsamu o przedłużonym działaniu 24H stworzona została w laboratoriach St. Ives. Łączy w sobie unikalny kompleks substancji pielęgnujących, silnie nawilżających ze składnikiem Hydratein długotrwale utrzymującym wilgoć w naskórku. Dzięki temu skóra jest wyjątkowo gładka i jedwabiście miękka w dotyku. Regularne stosowanie balsamu zapewnia głębokie, intensywne nawilżenie, chroni naskórek przed nadmiernym wysuszeniem. Badania kliniczne dowiodły, że skóra jest prawidłowo nawilżona nawet po 24 godzinach od użycia. Dodatkowo balsam łatwo się rozprowadza i bardzo szybko wchłania.

średniak

Balsam jest przyzwoity,dość szybko się wchłania i nawilża, jednak na pewno nie jest to nawilżenie 24 godzinne.Balsam nie poradzi sobie z naprawdę suchą skórą lub z wyjątkowo suchymi miejscami np.kolana czy łokcie.
Ma niezbyt przyjemny zapach.Nie łagodzi nawet w najmniejszym stopniu podrażnień.
Jednym słowem średniak jakich wiele,już do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca

Jak dotąd - najlepszy :)

Ze wszystkich wypróbowanych przeze mnie balsamów nawilżających ten jest najlepszy. Używałam kilku rodzajów balsamów St. Ives i nie widzę między nimi różnicy, wszystkie dobrze nawilżają i podobnie pachną. Balsam łatwo się rozsmarowuje, doskonale się wchłania, nie pozostawia na skórze żadnej lepkości ani tłustości, moim zdaniem ładnie pachnie i ten zapach już tak polubiłam, że brakuje mi go w produktach innych marek ;) Moja skóra jest po nim bardzo dobrze nawilżona, gładka i elastyczna.
Czasami dla eksperymentu kupuję balsamy innych firm, ale do St. Ives zawsze wracam.Używam tego produktu od: kilku lat

Nie nawilza

Mojej suchej skory napewno nie nawilzal na 24h, bo rano musialam sie dosmarowywac, bo skora byla sucha i luszczyla sie (!!). U mnie nie ma zadnych plusow, moze jeden za zapach, ale to za malo. Używam tego produktu od:nie pamietam

Konturowanie Smashbox

Bardzo fajny

Kupiłam go zupełnie przypadkiem, po drobnym zamieszaniu w dziale z kosmetykami, ale nie żałuję pomyłki. Balsam jest bardzo lekki i dość rzadki, faktycznie głęboko nawilża, u mnie wystarcza na 24 godziny (przeważnie jednak używam go dwa razy dziennie). Szybko się wchłania, pozostawiając skórę miękką i gładką, otuloną bardzo delikatnym filmem. Zapach - kwestia sporna, ja nie czuję tam żadnych ziół tylko ciekłą parafinę z owocami, ale można się przyzwyczaić, poza tym szybko się ulatnia. Kupiłam niestety niewygodną wersję butelkową, ale widzę, że są inne więc nie będę psioczyć :)
Ogólnie polecam - to jeden z tych kosmetyków, którym nie można nic zarzucić, ale jego używanie nie sprawia mi specjalnej przyjemności. Dla działania naprawdę warto spróbować, zwłaszcza jeśli ktoś potrzebuje silnego nawilżenia, ale masła i kremy są dla niego za ciężkie.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Mocno nawilża. Ostatnio zaczęła mi bardzo łuszczyć się skóra na nogach. Kupiłam więc ten balsam, sugerując się ceną (nie jest aż taki drogi!) i opisem. Pomógł! Może te 24h to przesada, ale faktycznie długotrwale nawilża.
Poza tym podoba mi się jego zapach.
Jedyna wada to jego konsystencja; jakby był bardziej wodnisty, byłby bardziej wydajny, jak Nivea Body Sensitive Balance.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bardzo dobry!

Bardzo dobry balsam. Nie daje 5 gwiazek bo cały czas szukam tego jedynego ;)
Doskonale poradził sobie z moją suchą skóra. Po wielu balsamach swędzą mnie nogi, używając tego byłam bardzo mile zaskoczona, że nie mam tego problemu.

Ja polecam :)

Używam tego produktu od:kilku tyg

Mój KWC!

Kupiłam ten balsam przypadkiem i już pozostałam mu wierna:) Pierwsze wrażenie nie było najlepsze...taki dziwny mdły zapach...
Mam bardzo sucha skóre i zawsze po myciu była nieprzyjemnie ściągnieta. Wiekszość balsamów tylko ją natłuszczała od zewnątrz a uczucie ściągnięcia zostawało.
Stosując ten balsam CZUJĘ rzeczywiście nawilżenie i ukojenie!
teraz nawet zapach polubiłam:)Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:dużo

warto spróbować

Całkiem przyzwoitny, niedrogi balsam do ciała. Cena i pojemność cieszą, a działanie kosmetyku jest na dobrym poziomie - balsam w miarę szybko się wchłania i ma przyjemną konsystencję (nie ma mowy o klejeniu się, tłustości, wałkowaniu, ani przesuszeniu). Nawilżenie dobre, choć moja sucha skóra ma nieco większe wymagania. Zapach natomiast odpowiada mi całkowicie - zioła, kwiaty, świezość:)
Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

średni

Gdyby nie ten zapach to byłby naprawdę bardzo dobry. Szybko się wchłania, od razu odczuwalnie nawilża. Zapach jednak sprawiał, że używałam go tylko wtedy jak nie miałam w planach żadnego wyjścia i mogłam się wysmarować i iść spać ;) Jest wyjątkowo nieprzyjemny.. Poza tym ok.

Gdyby nie zapach...

+ przyjemna konsystencja
+ wydajny
+ "uczucie spryskania się mgiełką" - zgadzam się z tym :)
+ natychmiastowe super nawilżenie
+ długotrwała świeżość
+ nadaje się nawet do bardzo suchej skóry
+ tani
I mogłoby być tak pięknie, ale nie jest:
- zapach!!!
Jest okropny, a w dodatku długo utrzymuje się na skórze. Generalnie jeśli chodzi o dodatki zapachowe to co kto lubi i większość da się przeżyć, ale niestety nie ten. Sam balsam, a później przez wiele godzin skóra cuchnie stęchlizną :(

Przez to nie wiem jak go ocenić :/ Jakością ma szansę zostać KWC, ale zapach całkiem go dyskwalifikuje...

I nie wiem, czy kupić znów. Może to była jakaś felerna partia...?

Używam tego produktu od: 1 msc

Ratuje skórę

Balsam naprawdę świetnie się spisuje w kwestii nawilżania - jest ono natychmiastowe i rzeczywiście długotrwałe tak jak producent obiecuje - skóra nie woła znowu "pić" 5 minut po aplikacji. :cool: Uwielbiam to poczucie wilgoci na skórze, jakby spryskał ją mgiełką. :D Balsam wchłania się dość szybko choć nie do końca, jednak warstwa którą pozostawia nie jest bardzo przeszkadzająca, co mnie skądinąd dziwi biorąc pod uwagę jego dość gęstą konsystencję i fakt, że jest przeznaczony do skóry bardzo suchej i szorstkiej (zresztą ze względu na to o mały włos bym go nie kupiła, jednak cena (5,49 zł) mnie zwyciężyła ;)).
Żeby nie było za różowo to powiem, że zapach ma niezbyt; spod substacji zapachowej przebija, jak mniemam, naturalna woń składników balsamu, dzieje się tak szczególnie w kontakcie ze skórą, i nie jest ona za ładna. Poza tym trochę ciężko go wycisnąć z opakowania; myślę, że to z dozownikiem jest lepszym rozwiązaniem, ale ja akurat mam takie bez. Odnoszę też wrażenie, iż balsam nie jest zbyt wydajny, jakoś szybko w porównaniu z innymi znika mi z butelki, a nie używam go codziennie...
Generalnie jednak polecam, to solidny kosmetyk do przesuszonej skóry. :ehem:

Używam tego produktu od: 4 tyg.
Ilość zużytych opakowań: ok. 3/4 z butelki 300 ml

Idealny dla mojej skóry!

To chyba jedyny kosmetyk któremu jestem wierna od tak dawna i nie planuję go zamieniać na inny, choć czasem oczywiście kupuję z ciekawości inne kosmetyki tego typu- jednak do tej pory, żaden mu nie dorównał :)

Mam naprawdę suchą i wymagającą skórę i przez długi czas trudno byłoby mi znaleźć krem, który byłby w stanie odpowiednio ją nawilżyć na dłuższy czas, a jednocześnie nie pozostawiać tłustej warstwy na wierzchu. Za pierwszym razem balsam St.Ives kupiła mi moja mama, która natknęła się na niego w sklepie. I okazał się to strzał w dziesiątkę. Zarówno mniejsze, jak i większe opakowanie specyfiku jest bardzo funkcjonalne, co dla mnie też jest istotną sprawą. Idealna konsystencja balsamu sprawia, że szybko się on wchłania (choć może dla niektórych wydawać się zbyt lepki), a po jego zastosowaniu czuję, że jakby moja skóra była "dobrze najedzona" :) - jest świeża i jakby bardziej elastyczna, jędrna. Zapach kremu nie jest zbyt intensywny, dzięki czemu z przyjemnością stosuję go też do rąk i do twarzy (idealnie nadaje się pod makijaż, bo nie "wytapia się" w ciągu dnia, nawet jeśli człowiek się trochę zgrzeje). Na koniec dodam, że recenzowany przeze mnie balsam, podobnie jak wszystkie znane mi produkty St.Ives, jest niesamowicie wydajny, a cena wcale nie jest wygórowana (choć pamiętam czasy, kiedy produkty tej marki były znacznie tańsze:)).

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: około 10