Matrix, Amplify, Volumizing Foam Volumizer (Pianka superobjętość)

Matrix, Amplify, Volumizing Foam Volumizer (Pianka superobjętość)

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Lekka pianka nadająca włosom super objętość i blask. Stają się one mocne, sprężyste, podatne na układanie. Lekka formuła pianki maksymalizuje objętość włosów cienkich, długotrwale podnosi je do góry i nadaje blask. W efekcie włosy wyglądają na prawdziwie grube. Nie obciąża i nie skleja włosów.

i tak i nie

Pianka sprawdza się świetnie przy porządnym modelowaniu - gdy wyciągnę włosy na szczotce, super efekt przez dwa dni (przy lekkim utrwaleniu prześwietnym lakierem matrixa) :)
Natomiast przy normalnym suszeniu nie jest już tak różowo... włosy wyglądają jakbym nie użyła żadnego produktu do układania, a tylko szybciej się przetłuszczają :(
Tak więc pianka mnie nie rozczarowała, ale również nie zachwyciła....

Używam tego produktu od: m-ca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

jest bardzo dobra

mam cienkie i rzadkie włosy, pozbawione objetości. Próbowałam już wszystkich drogeryjnych pianek zwiększających objętość. Zadna nie spełniła moich oczekiwań. Wzięłam się za profesjonalne, nie widziałam różnicy- poza ceną oczywiście. Pianka Matrixa była kolejna. Nie oczekiwałam cudów, ale miałam nadzieję. I... okazała się niezła!!! Pierwszy raz jak ją nałożyłam , wysuszyłam włosy to czułam jak sie podnoszą, sztywnieją (w dobrym rozumieniu tego słowa), robi się ich więcej. Na drugi dzień miałam super fryzurkę, trzymała się do wieczora - potem siadła, i wróciła do normy. No ale jeden cały dzien było extra. Ponieważ myje głowe co 2-3 dzien nie jest zle. Nalezy jednak uważac aby nie przedobrzyc z ilością pianki- bo można obciążyc włosy i z efektu nici. Tak więc polecam!

Używam tego produktu od: miseiąca

kiepska

W przeciwieństwie do szamponu z tej serii( bardzo dobry), pianka jest beznadziejna. Zupełnie nic nie robi pozytywnego z włosami, wręcz są oklapnięte i strąkowate. Nie ma tu mowy o zwiększeniu objętości a szkoda bo szampon lubię. Nie polecam.Używam tego produktu od:pół roku

Manicure - kolorowy french

rozczarowanie

Kupiłam po przeczytaniu poniższych opinii. Wielce się rozczarowałam - jest wprost odwrotnie - włosy są przyklapnięte, obciążone i niesamowicie szybko się przetłuszczają.
Totalna klapa :/

Używam tego produktu od: tygodnia

rewelacja

kupiłam tę piankę po długich poszukiwaniach w różnych salonach fryzjerskich.Moje włosy są rzadkie, cienkie i wyglądają jakby za chwile wszystkie miały sie połamać albo powypadać - bardzo delikatne. Po zastosowaniu tej pianki są podniesione od nasady, puszyste, lekkie i świeże przez długi czas. Pianka wogole nie skleja włosów, cudnie pachnie, wspaniale sie po niej układają włoski, załuje ze wczesniej o niej nie usłyszałam, juz dawno skonczyły by sie moje problemy z oklapniętymi włosami. Polecam paniom z podobnym problemem, opłaca sie!

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Zadowolenie na 4:D

Myslalam,ze calkiem juz zwatpie w serie Amplify ale pianka ratuje sytuacje:) jednak trzeba ostroznie ja dozowac poniewaz taka super lekka to ona nie jest i latwo przesadzic by potem miec super obciazone wlosy zamiast super objetosci.
Mimo wszystko nalozona przy nasadzie wlosow ladnie unosi je i pomaga na dowolny styling z uzyciem suszarki lub bez,nalozona na dlugosci wlosow widocznie je pogrubia,nawilza,sprawia ze faktycznie jest ich wiecej!:)sa takze bardziej sztywne i ujarzmione,"miesiste"w dotyku.
Dobry kosmetyk,ktory nadaje objetosci i jednoczesnie pomaga w stylingu,pozniej nie potrzeba zadnego zelu,lakieru czy czegos podobnego.Fryzura utrzymuje sie w okreslonym przez Nas ksztalcie:)
Bardzo wydajna,starcza na dlugo.

U?ywam tego produktu od:roku
Ilo?? zu?ytych opakowa?:w trakcie 1-ego

Świetna!

Naprawdę rewelacyjna i przydatna rzecz. Sprawia,że włosów jest naprawdę "więcej", stają się grubsze, mięsiste, przyjemne w dotyku. Cudowna :love:
Wystarczy jedynie odrobina a efekt piorunujący!
Testowałam wiele pianek,ale ta jest najlepsza i nie planuję jej zdradzać.
W najbliższym czasie planują ją kupić mamie na prezent.
:ehem:

Używam tego produktu od:3miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

jestem wniebowzięta!

Zanim kupiłam tę pianke myślałam, że Kosmetyk Wszech Czasów to tylko mit... ale nie! Ta pianka to właśnie KWC!

Pierwszy produkt kosmetyczny, z którego jestem zadowolona, naprawde zadowolona.
Po piance włosy autentycznie są grubsze, puszyste (bynajmniej nie są puszące się), nie przylegają obleśnie do głowy. Cud!
Włosy mam cienkie bardzo, długie i zupełnie proste, z tendentcją do przylegania do głowy (nawet po suszeniu głową z dół), ale to przeszłość, jednak gdy nie nałożę pianki to koszmar powraca, aż jestem w szoku, że kiedyś wychodziłam z domu układając włosy przy pomocy innych pianek.

Wiem, że moja wypowiedz przypomina jakąś reklame z telemarketu, ale nie dajcie się zwieść:)

Raz jeszcze gorąco polecam, nie znam lepszej pianki pogrubiającej włosy.

Ilość zużytych opakowań: połowa

solidne 3*

Zacznę od tego, że pianka rzeczywiście jest zabójczo wydajna. Używałam jej w ubiegłym roku, miałam wtedy włosy do ramion, a starczyła mi prawie na rok.
Konsystencję ma bardzo przyjemną, lekką a przy tym jakby gęstą i sztywną (chyba wychodzą mi bzdury;)) i długo zachowała swoje właściwości (niektóre pianki po miesiącu od otwarcia zmieniają się w wodę)
Użyta z umiarem nie obciążała włosów, nie powodowała przetłuszczania.
Moje włosy z natury są gęste i sztywne, ten preparat dodał im nieco objętości, ale fryzura ułożona przy jego pomocy nie wytrzymywała zbyt długo (max kilka godzin - ale może to wina moich sztywnych włosów). Generalnie mocna trójka za dodanie im lekkości.
Używam tego produktu od:używałam

coś nie tak

Może moja pianka nie jest oryginalna (kupiłam na allegro), ale jestem absolutnie z niej niezadowolna :-( Mam cienkie, delikatne włoski, odporne na układanie. Zawsze używam pianki, aby dodać im objętości i aby ułożona fryzura chociaż trochę się trzymała. Po świetnych opiniach na wizażu kupiłam tą piankę, ale efektów brak. Nakładam ją na wilgotne włosy i pianka niestety skleja je okropnie. Włosy po wysuszeniu mimo układania wiszą jak strąki, wyglądam jak topielica. Koleżanki z pracy pytają, czy prostowałam sobie włosy. Jedyne plusy to to, że włosy są miłe w dotyku i nie czuć, że coś tam na nich mam, wyglądają bardzo naturalnie. Ale zamierzonych efektów nie osiągnęłam, dlatego jedna gwiazdka. Jeszcze poużywam i w razie zmiany zdania, zmienię i recenzję.

Nieporozumienie

Niestety ale musze popsuć trochę opinie tej pianki. Bardzo byłam zadowolona z szamponu i odżywki ale pianka nie robi poprostu nic. Mam ją od 5 miesięcy i kiedy nie nałożę i zaczynam układać włosy nie dzieję się nic. To po najzwyklejszej piance efekt jest trochę lepszy. Nie wiem, może chodzi tu o efekt naturalności no ale pianki przecież używa się rownież by zwiekszyć objętość... Do moich cieniutkich włosów się nie nadaje...

Ilość zużytych opakowań:jedno

Super burza loków :)

mam duzo włosow i bez niej, dlugie i krecone, ale potrzebowałam czegos co sprawi, ze nie bedą oklapywać pod własnym ciężarem. No i tej piance to się udało. Pianka sprawiła, ze włosy sa uniesione od skory, loki piekne, nie przyklapnięte, pełne życia. w ogole super!