Krem rozświetlająco-brązujący

Krem rozświetlająco-brązujący

Zgłaszająca osoba: Namiętne_Usta

Krem do twarzy dzięki naturalnym składnikom aktywnym doskonale rozświetla cerę, jednocześnie lekko ją brązując. Zawiera drobinki pereł, które odbijają światło i nadają skórze promiennego i zdrowego wyglądu.

Zawarty w kremie beta-karoten ma działanie antyrodnikowe, poprawia koloryt skóry.

Witamina E nazywana "witaminą młodości" hamuje procesy starzenia się, a jednocześnie łagodzi i zmniejsza podrażnienia skóry poddanej promieniowaniu UV. D-panthenol silnie nawilża cerę, wpływając na poprawe jej wyglądu.

Krem polecany do skóry suchej i normalnej. Po jego użyciu skóra staje się gładka i elastyczna.

Cena: 17 zł / 50 ml

koszmar!

Kupilam go w zeszle lato, w zamysle zamiast podkladu i pelny sloiczek od razu wyrzucilam.
Wstretna, lejaca konsystencja, krem w ogole sie nie dawal nalozyc, walkowal, warzyl, tworzyl smugi, juz sama nie wiem, jak to opisac, jakis koszmarek.
Jestem zdziwiona pozytywnymi recenzjami, nie wiem, moze moj byl wadliwy, nieswiezy albo co, mimo ze date mial w porzadku. W kazdym razie nie zamierzam tego sprawdzac i kupowac ponownie!

dobry:)

Jego glowna zaleta jest to, ze nadaje skorze twarzy piekny, zdrowy wyglad. Nie brazuje jakos znaczaco, nie tworzy smug czy czegos takiego nie mozna go traktowac na pewno jako samoopalacz - po prostu ozywia buzie i za ten efekt go uwielbiam :))) polysk nie jest odpustowy, wrecz przeciwnie - delikatny, perlowy, widoczny zwlaszcza w wiosenno-letnim sloncu ;)
podsumowujac - lekko przyciemnia, ozywia i jednoczesnie rozswietla twarz nadajac jej piekny zdrowy wyglad. Nie jest tak tlusty jak krem brazujacy z sopotu. Niestety zapach jest jak dla mnie po prostu okropny :/ mimo to uzywam go codziennie:D polecam:)

24.04.
niestety odejmuje jedna gwiazdke
trzeba go nakladac bardzo oszczednie. gdy na noc nalozylam kilka, 2-3 warstwy zamiast wysnionego porannego rozpromienienia buzi mialam cos co wygladalo jak patyna:/ taki miedziany tandetny polysk, moje czolo i policzki wygladaly jak zlotko po czekoladzie. trzeba wiec ostroznie z tym...

jak dla mnie super...

kremik ma bardzo delikatną konsystencję, ładnie się rozprowadza, nadaje twarzy delikatna poświatę , dobrze się sprawdza pod makijaż, co do właściwosci brązujących to są one znikome , ale plusem jest to ze leciutko wyrównuje koloryt skóry

Manicure - pastelowe paski

poprostu go sobie cenie:)

zgłosiłam-teraz ocenię.

Kremu tego używam już od dwóch lat.
Jest to kremik do którego zawsze wracam.
Wraz z balsamem rozswietlajaco brazujacym kolastyny tworza parę doskonałą :)

Krem brązuje nieznacznie,praktycznie wcale-jedynie podkreśla i utrzymuje opaleniznę uzyskaną na słoneczku czy też w solarium.

Ładnie rozświetla buzię, zostawia perłową poświatę,a nie brokat.
-wyrównuje koloryt skóry natychmiast po zastosowaniu
-nadaję się pod podkład :)
-nawilża pyszczek i nie uczula.

-godny polecenia,bardzo wydajny i świetny krem.

Myślę jednak,że troszkę za drogi jaK NA Kolastynę.
płacę za niego 16-18 zł.