Today, Luksusowy balsam nawilżający

Today, Luksusowy balsam nawilżający

Nawilżający balsam perfumowy o identycznej nucie zapachowej jak woda perfumowa o tej samej nazwie.

Cena: 26,90 zl / 150 ml

cudowny zapach!

ZALETY:
-ach ten zapach jest nieziemski taki luksusowy
-dlugo utrzymyje sie na skorze
-wydajny (ja uzywalam go tylko tak jak perfum)

WADY:
-dosc drogi jak na balsam

Linia Today Tomorrow Always jest genialna tworcy trafili w 10! Mi najbardziej podoba sie Tomorrow

Ilość zużytych opakowań: 1 zuzyte opakowanie

Wykorzystała: kilka próbek

Szczypta luksusu...?

Nie ma co czarować, wiadomo, że głównym atutem tego produktu jest bardzo intensywny, piękny zapach odpowiadający wodzie perfumowanej o tej samej nazwie...
Właśnie pisząc tę recenzję siedze sobie wysmarowana tym secyfikiem od stóp do głów i cieszę zmysł węchu świetnym zapachem. Zapach ten utrzymuje się na skórze stosunkowo długo i jest doskonałym pomysłem na przedłużenie "żywota" perfumy. Sama woń staje się znacznie trwalsza, mocniejsza. Całość idealnie współgra i daje poczucie luksusu, elegancji...
Jeżeli chodzi o nawilżenie, to jest ono dostateczne dla skóry normalnej. Natomiast jakichś specjalnych właściwości pielęgnacyjncych niestety w owym balsamie nie odkryłam.
Całość wieńczy praktyczne opakowanie, które można postawić "do góry nogami". Z wiązku z tym balsam zużyty zostaje do samego końca. Innym plusem jest jeszcze to, iż można go wycisnąc od razu, bez problemu, na dłoń, a nie potrząsać nim i denerwować się, że nie chce spłynąć odpowiednio szybko.
Co do ceny, to... Owszem to prawda, za to co oferuje balsam - chodzi mi o właściwości nawilżające - to rzeczywiście może zostać okrzyknięta za absurdalną, ale jeżeli wziąć pod uwagę cenę perfumy, którą prezentuje ów kosmetyk, to nie ma się czemu dziwić. Wartość perfumy jest wprost proporcjonalna do ceny balsamu.
W zasadzie a. Zapach mnie nie oczarował, ale swego czasu kupiłam, bo występował w tak wielkiej promocji, że dostałam go praktycznie za grosze, więc żal było nie skorzystać. W końcu każdemu należy się odrobina luksusu. Szkoda tylko, że ten jego rodzaj nie do końca mi odpowiada :D
Raczej już nie kupię, chyba że inną wersję zapachową i to po mocno obniżonej cenie.

Ok

Plusy:
+ zapach!!!
+ konsystencja
+ całkiem ok nawilża
+ opakowanie - stabilnie stoi na głowie

Oczywistych minusów raczej się nie dopatrzyłam, ale nie zachwycił mnie na tyle, żeby zostać moim KWC. Mimo to polecam dziewczynom lubiącym pachnieć ;-)

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

uzupełnienie perfum

Produkt ten jest napewno świetnym uzupełnieniem wody perfumowanej Today. Co do nawilżenia to jst to troche przesadzona reklama ale pozostawia na skórze lekko satynową powłokę. Mozna go uzywać z powodzeniem bez wcześniejszego zastosowania perfum. Kupiony w promocji napewno świetnie się opłaci. ...