Jardins du Monde (Żel pod prysznic (różne rodzaje))

Jardins du Monde (Żel pod prysznic (różne rodzaje))

Obficie pieniący się żel do mycia ciała pozostawia lekki zapach na skórze. Delikatnie nawilża, a jego działanie zależy od zawartej w nim rośliny. Dostępne zapachy w gamie Ogrody Świata, to:
- migdał z Kalifornii,

100 – 250ml
Skóra
normalna

Cudowne!

Żele z tej serii często goszczą w mojej łazience. Testowałam wiele, ale szczególnie do gustu przypadł mi zapach ziaren kawy z Brazylii oraz orzecha makadamia z Gwatemali. Doskonale się pienią, dobrze oczyszczają skórę. Zapach jest wyczuwalny całkiem długo po użyciu. Niestety nie zauważyłam dużego nawilżenia skóry. Czekam na wersje XXL. :-)

Genialny zapach kawy !

Uwielbiam ten żel o zapachu kawy.
Mocny, intensywny, idealny dla fanek mocnych zapachów.
Biorąc kąpiel po treningu na siłowni, niejeden raz słyszałam z kabinek obok - ale pięknie pachnie kawą !
Szkoda, że występuje tylko w tak małej pojemności bo chętnie kupiłam opakowanie XXL !
Żel jest wydajny, gęsty i mocno się pieni.
Nie przesusza skóry.

Te zapachy!

Żele pod prysznic z tej gamy dość często goszczą u mnie pod prysznicem. Zapachy są obłędne i każdy znajdzie coś dla siebie. Dobrze się pienią, nie ma problemu ze spłukaniem piany. Skóra po ich użyciu jest odpowiednio nawilżona i odświeżona, a zapach unosi się w całej łazience!

depilacja czego nie wolno

Bajka !

Używam często żeli od Yves Rocher i najbardziej skradł mi serce kawowy, ten zapach, który od siebie wydaje jest niesamowity, jest trwały, kosmetyk dobrze sie pieni, nie wysusza skóry, rozluźnia człowieka i go odpręża po całym dniu. Dla mnie w strzał w 10 !!! Żel jest wydajny i warto zainwestowac te 10 zł.

Fajne zapachy

Wybór zapachów super, nie uczulaja, nawet dobrze się pieni, uczucie świeżości na dość długo, tyle, że są mało wydajne a ich cena za duża co do wydajności.
Nie zauważyłam żeby nawilżały.
Kupuje okazjonalnie kiedy potrzebuje odmiany.

Ciekawe nuty zapachowe

Przetestowałam kilka zapachów z tej serii i jedno muszę przyznać, pięknie pachną, a sam zapach utrzymuje się dość długo na skórze.
Bardzo dobrze się pieni i oczyszcza.
Co do nawilżenia tu mam pewne obawy, mam skórę suchą i ten żel nie daje rady - brak efektu nawilżenia po kąpieli.

Cudowne zapachy

Przetestowałam wiele wersji żelu pod prysznic i zawsze jestem zadowolona z zakupu. Zapach to największy plus tego produkty. Utrzymuje się po kąpieli na skórze, nie wysusza skóry, bardzo wydajny i cudownie się pieni. Mój faworyt zapachowy to magnolia.

Kocham

Kocham te kosmetyki za trwałość ,za zapach za konsystencje. Są bardzo dobre jakościowo. Najlepsze. Jestem wierna tej marce ze wzgledu na naturalne skladniki.

Myjące cudo

W życiu nie trafiłam na lepszy kosmetyk do mycia ciała! Zapach powala na kolana relaksując i wyciszając pod prysznicem, opakowanie stosunkowo niewielkie, ale wystarcza na bardzo długo! Nie zamienię już nigdy na żaden inny! <3

Świetny żel

Jedne z lepszych żeli do mycia. Zdecydowanie jest bardzo wydajny, wszystkie testowane przeze mnie wersje zapachowe były bardzo przyjemne i co warto podkreślić zapach jest bardzo naturalny gdzie w wielu kosmetykach zapachy zwłaszcza owocowe trącą chemiczną nutą. Zdecydowanie na plus chociaż cena mogłaby być niższa.

Prysznicoumilacze

Recenzję piszę na podstawie żelu o zapachu pomarańczy. Nie jest to zapach naturalny, kojarzy mi się z pomarańczową Mirindą. Jest dość słodkawy, ale mi się podobał.
Żel, jak to żel - dobrze się pienił i mył. Nie uczulał, nie podrażniał i nie wysuszał. Więcej od produktu do mycia ciała nie wymagam.
Butelka wygoda i poręczna. Do wyboru mamy wiele wersji zapachowych i każdy znajdzie coś dla siebie, na różne pory roku. Myślę, że i ja jeszcze jakieś wypróbuje.

robi to co ma robić :)

Oceniam wersję kwiat lotosu.Zapach bardzo mi się podoba, żaden żel jaki używałam ostatnimi czasy nie pachnie tak jak ten zapach jest więc można powiedzieć niespotykany. Żel pieni się świetnie, ma trochę rzadką konsystencję ale tylko trochę. Zapach na skórze utrzymuje się przez jakiś czas nie znika od razu.Opakowanie jest dość wygodne i poręczne.