Jardins du Monde (Żel pod prysznic (różne rodzaje))

Jardins du Monde (Żel pod prysznic (różne rodzaje))

Obficie pieniący się żel do mycia ciała pozostawia lekki zapach na skórze. Delikatnie nawilża, a jego działanie zależy od zawartej w nim rośliny. Dostępne zapachy w gamie Ogrody Świata, to:
- migdał z Kalifornii,

100 – 250ml
Skóra
normalna

Przyjemne żele

Jestem zdecydowaną fanką żeli pod prysznic z YR. Jardins du Monde mają niewielką pojemność, więc nie zdążą się nudzić. Wśród nich znajdziemy zapachy mocno świeże, mocno owocowe a także neutralne i delikatne, a więc dla każdego coś. Pięknie i mocno pachną, długo czuć zapach. Nie nawilżają skóry, nie zostawiają jej też bardzo delikatnej mimo to, kąpiel jest przyjemna.

Granat SZTOS

Używam żelu o zapachu owocu granata, przyjemna konsystencja, wydajny, dobrze się pieni, zaletą jest również piękny długo utrzymujący się zapach i opakowanie. Żel o pojemności 250ml, choć wydaje się mniejszy ze względu na kształt opakowania, zajmuje mało miejsca, sprawdza się w podróży ! ;)

Spoko, ale przeciętny żel

Używałam 3 wersji zapachowych tego żelu:
- orzechy makadamia- piękny zapach orzechów, uwielbiam ten zapach
- magnolia - nie przypadła mi do gustu
- ziarna kawy z Brazylii - piękny zapach dla wszystkich fanów zapachu kawy, piękny i mega sensualny
Ogólnie te żele były spoko. Po prostu myły ciało, dobrze się pieniły, nie podrażniały. Zapachy też są ciekawe. Jednak uważam, że można znaleźć równie dobre i fajne w niższej cenie, albo chociaż w bardziej ekonomicznej pojemności. Z tego względu nie sądzę, żebym do nich wróciła. 200 ml idzie jak woda, ponieważ żeli zużywa się sporo przy codziennym dbaniu o higienę. Więc cena 13 zł jest duża...w końcu to tylko żel pod prysznic.

depilacja opóźnianie porostu włosów

Ciekawe zapachy

Nie zliczę opakowań, które zużyłam. Żele mają ciekawe, niepowtarzalne zapachy, dobrze się pienią, są wydajne. Mają poręczne opakowanie, które zmieści się na pewno w kosmetyczce na wyjazd.

super

Te żele to absolutna klasyka nie zliczę już lat ile ich używam a dalej ładnie pachną i mnie zaskakują nowymi zapachami. Bardzo wydajne, i bardzo duży wybór rodzai to jest duży plus! łatwo się rozprowadza na skórze i łatwo zmywa. Zapach pozostaje nawet po kąpieli.

Uwielbiam

Uwielbiam te żele! Mają niebywałe zapachy i mała butelka wystarczy na bardzo długi okres. Mocno się pienią i nawilżają. Jednak mimo wszystko sądzę, że cena mogłaby być zdecydowanie niższa...

Super

Żele mają piękne zapachy, dobrze się pienią, są wydajne. Jedynie cena trochę za wysoka jak na taką ilośc produktu, ale produkt sam w sobie świetny. Moja skóra po umyciu jest delikatna. Jestem z nich bardzo zadowolona.

Mam słabość

Jak w tytule. I często do nich wracam, w różnych wersjach, aktualnie najbardziej chyba lubię Lawendę (Lawandynę), która w wydaniu YR jest najpiękniej pachnącym znanym mi kosmetykiem o tej nucie zapachowej. Biorąc prysznic z żelem Rocherowskim, zawsze mam to uczucie, że nie myję się byle chemią. Krzywdy ten kosmetyk na pewno nie robi, ale też i moja skóra nie jest tak sucha, jak kiedyś. Oczywiście cena do ilości zdecydowanie przesadna, a i częste zmiany w asortymencie są zarówno denerwujące, jak i po prostu niewdzięczne. Do dziś trudno mi wybaczyć marce YR, że wycofała Ziarna Kakao, który to żel nie tyle był neutralny, ile wręcz POPRAWIAŁ stan mojej skóry.

EDIT: Właśnie zorientowałam się, że Lawendę też wycofali. Jej brak wynagrodzić ma Lawenda i Jeżyna z Plaisirs Nature. No więc, nie wynagradza, to zupełnie inny zapach, chociaż składu się nie czepiam. I tak to właśnie jest z YR. Dramat.

Niesamowicie delikatny

Żel ma kremową, delikatną konsystencję, która subtelnie pielęgnuję suchą i wrażliwą skórę. Ciało jest wyraźnie gładsze i milsze w dotyku. Posiada delikatny, świeży zapach, który nie jest zbyt nachalny, a jednak jest wyczuwalny. Ładnie się pieni i rozprowadza. Nie podrażnia, jest bardzo wydajny. Świetna butelka, która powstała z plastiku z recyklingu i idealnie nadaje się na podróż, super się ją otwiera pod prysznicem - nie wyślizguje się z ręki, otwieranie poręczne.

Cudowne zapachy

Te żele uwielbiam przede wszystkim za ich zapachy... Są naprawdę piękne, nie naprzykrzają się również po dłuższym czasie użytkowania, ALE... niestety nie mamy szansy zbyt długo ich używać, ponieważ są bardzo nie wydajne. Zazwyczaj nie leję go nie wiadomo ile, a jednak szybko dochodzę do końca (fakt, dość małej) buteleczki, co za tym idzie wydaje mi się, że cena jest nie adekwatna.
Konsystencja jest dość gęsta i dobrze się pieni, ogólnie żel nie podrażnia skóry, ale na pewno nie wpływa na nią w jakiś korzystny sposób. Nogi po kąpieli mam zawsze dość mocno przesuszone.

Gdyby nie ta cena..

Żel zakupiłam, ponieważ był na promocji i skusił mnie jego zapach. Miałam wersję z makadamią, a bardzo lubię kosmetyki z jej dodatkiem. Opakowanie wydawało mi się małe, jednak liczyłam na to, że produkt będzie wydajny, jednak.. okazało się, że jest w tej kwestii bardzo słabo. Żel ma kremową konsystencję, piękny zapach i dobrze się pieni oraz nawilżył skórę w zadowalającym stopniu. Jeśli byłby na promocji, to zapewne się skuszę, ale w innym wypadku raczej będę wolała dokonać zakupu czegoś wydajniejszego.

Kusząca woń

Uwielbiam serie Yves Rocher Jardins du Monde, są to żele ponad czasowe. Piękna gama zapachowa, świeżość, nawilżenie oraz praktyczne opakowanie. Niestety cena produktu jest troszkę za duża w porównaniu do pojemności.
Sentyment zawsze bierze górę i na każdy wyjazd zawsze mam jeden z nich w kosmetyczce :)