Yves Rocher, Jardins du Monde (Żel pod prysznic (różne rodzaje))

Yves Rocher, Jardins du Monde (Żel pod prysznic (różne rodzaje))

Obficie pieniący się żel do mycia ciała pozostawia lekki zapach na skórze. Delikatnie nawilża, a jego działanie zależy od zawartej w nim rośliny. Dostępne zapachy w gamie Ogrody Świata, to:
- migdał z Kalifornii,

100 – 250ml
Skóra
normalna

Superanckie

+przez wiele lat zużyłam ich już bardzo wiele, mam miłe wspomnienia i wciąż do nich wracam,
+zapachy są magiczne, najbardziej lubię kawowy, obłędny! (a dodam tylko, że kawy nie piję i nie lubię jej zapachu, to jest wyjątek),
+niedrogie,
+doskonale się pienią,
+super konsystencja, chociaż nierówna, kawa jest kremowa, ale te kwiatowe są żelowe,
+ciało po użyciu jest oczyszczone, przyjemne, gładkie,
+nie wysusza skóry, mam wrażenie, że wręcz nawilża (przynajmniej kawowy),
+użytkowanie jest mega przyjemne, dużo przyjemniejsze niż innych żeli,
+odpowiednia pojemność, lubię często zmieniać żele, więc nie lubię dużych butli,

-/+ przeciętna wydajność,
-/+ design ok, podoba mi się butelka, ale jest niewygodna,

-jedynym zapachem, który bardzo mnie zawiódł jest pomarańcza kalifornijska, pachnie bardzo sztucznie, jak tik-taki,
-zamyczka jest taka sobie, trzeba mocno użyć paznokci, żeby żel otworzyć

Doskonałe żele, przyjemne, niedrogie, pielęgnują ciało, na pewno będę do nich wracać.

Piękny zapach kawy

Zakupiłam ze względu na zapach, który mnie urzekł.
Nie spodziewałam się jednak, że żel będzie tak fajny :)
Jest wydajny, przyjemny w użyciu i ten zapach kawy.... BOSKI ! i długo wyczuwalny na ciele.
Opakowanie jest solidne. Bez problemu można je zabrać na siłownię, bo to właśnie tam go używam.
Chyba czas na inne żele z tej serii.

cudowności

Oj... mogłabym długo pisać na temat tych żeli pod prysznic, są rewelacyjne i cudowne, a do tego na bazie naturalnych składników!

zalety:
+ bardzo wygodne opakowanie, idealnie sprawdzają się w podróży
+ przepiękna gama zapachowa
+ gęsty
+ wydajny
+ bez parabenów
+ łatwo dostępny
+ świetnie się pieni
+ ma naturalne składniki w 98%
+ opakowanie nadaje się do recyklingu
+ nie wysusza skóry
+ nie podrażnia
+ nie uczula
+ pozostawia skórę aksamitnie gładką i miękką
+ zapach unosi się przez dość długi czas na skórze

Wady?
zdecydowanie nie ma.

kosmetyki rituals

Ładnie pachną

Żele z Yves Rocher maja te zaletę że ładnie pachną ale z pielęgnacją nie mają nic wspólnego. Skóra po użyciu jest sucha i szorstka. Cena jest przystępna ale produkt zbyt nie zachwyca. Duża dostępność zapachów .

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

genialne!

Bardzo fajna i przyjemna konsystencja, dobrze się rozprowadza. Bardzo wydajny, zapachy przepiękne i naprawdę fajny skład. Będę do niego wracać. Solidne opakowanie.

Naturalne nawilżenie

Świetnie nawilżające żele pod prysznic, duża gama zapachowa, swietnie się pienią dzięki czemu są wydajne mimo nie wielkich rozmiarów opakowania. Duża dostępność produktu dzięki czemu zawsze można dokonać zakupów i skożystać z oferty zapachowej.

Fajny, wakacyjny kosmetyk:)

Dostałam w prezencie kilka wersji zapachowych i używałam ich na wyjazdach. Bardzo przyzwoity kosmetyk - dobrze się pieni, dobrze myje, ładnie pachnie. Opakowanie wygodne w obsłudze. Nie dostrzegłam żadnych właściwości pielęgnacyjnych, ale tak naprawdę nie tego oczekuję od żelu pod prysznic. Nie planuję używać go na codzień, ale adhokowo na wakacjach sprawdzał się super. Najmilej wspominam kawowy i cytrusowy (pomarańcza? Grapefruit?)

Dobry jako Żel Turystyczny

Żel otrzymuję zazwyczaj jako Gratis do zakupów z kartą klienta w YR.
Jest mały, zgrabny i poręczny dlatego stosuję go głównie jako "żel
turystyczny" - travel size, bo idealnie mieści się w kosmetyczce.

Sam żel nie jest dla mnie szczególnym HIT-em, bo nie robi nic poza intensywnym zapachem i dobrą pianą. Uważam, że w tej cenie - ponad 10 zł można kupić lepszy żel np. z Ziaja czy Dove, który ma już właściwości nawilżające czy regenerujące.

Dla mnie takim prawdziwym żelem pod prysznic, który dobrze się pieni, fajnie nawilża i wygładza skórę, ma działanie relaksujące oraz pięknie pachnie jest żel Yves Rocher - Tradition de Hammam, Huile de Douche Orientale (Oliwka pod prysznic z olejkiem arganowym)

Dlatego żele z serii Jardins du Monde traktuję wyłącznie jako turystyczny, podręczny żel do szybkiego użycia, a mój ulubiony zapach to Granat z Hiszpanii.

Pomarańcza!

Uwielbiam te małe żele za autentyczne zapachy.Najbardziej pomarańcza mnie uwiodła.Była też przygoda z kawą,ale jednorazowa.Żel dobrze myje i nie wysusza skory.Jest wydajny pomimo malego opakowania.Doskonaly w podroz.Czesto Yves Rocher ma na nie promocje.

Dla mnie Kawowy to numer jeden

Pierwsze opakowanie dostałam w prezencie i od razu po otwarciu zakochałam się w tym zapachu. On robi ze mną coś takiego... nie wiem jak to możliwe przy porannym prysznicu pobudzą i rozkręca a wieczorem relaksuje i koi nerwy. To w sumie tyle jeśli chodzi o jego zalety bo jakiegoś wyjątkowego działania w zakresie pielęgnacji się nie dopatrzyłam ale niczego wyjątkowego się nie spodziewałam. Jeszcze zdarza mi się sięgnąć po wariant różowy chyba jaśminowy jeśli dobrze kojarzę ale to już jest zwykły żel pod prysznic, o zapachu nie wspomnę bo nie ma o czym jest tak delikatny. Ten kawowy kupuję zawsze kiedy mam możliwość, wielka szkoda że opakowanie nie jest większe bo muszę robić zapasy a cena w stosunku do wielkości opakowania to już wada.

Cudowne!

Żele z tej serii często goszczą w mojej łazience. Testowałam wiele, ale szczególnie do gustu przypadł mi zapach ziaren kawy z Brazylii oraz orzecha makadamia z Gwatemali. Doskonale się pienią, dobrze oczyszczają skórę. Zapach jest wyczuwalny całkiem długo po użyciu. Niestety nie zauważyłam dużego nawilżenia skóry. Czekam na wersje XXL. :-)

Genialny zapach kawy !

Uwielbiam ten żel o zapachu kawy.
Mocny, intensywny, idealny dla fanek mocnych zapachów.
Biorąc kąpiel po treningu na siłowni, niejeden raz słyszałam z kabinek obok - ale pięknie pachnie kawą !
Szkoda, że występuje tylko w tak małej pojemności bo chętnie kupiłam opakowanie XXL !
Żel jest wydajny, gęsty i mocno się pieni.
Nie przesusza skóry.