Desery do kąpieli

Desery do kąpieli

Delikatny deser do kąpieli dzięki zawartości głęboko nawilżających i odżywczych składników, to prawdziwa uczta dla skóry.
Zawarte w fazie kolorowej substancje myjące i zapachowe w połączeniu z kremowym kompleksem nawilżającym, tworzącym fazę białą, po zmieszaniu tworzą niezwykły deser dla ciała.
Skóra rozpieszczona kąpielą i nasycona na długo zniewalającym, słodkim zapachem, staje się wypoczęta i promienna.
Kąpiel w aromatycznej pianie relaksuje i poprawia samopoczucie. Produkt przeznaczony do każdego rodzaju skóry.
Występuje w 5 nutach zapachowych:
- czekolady,
- amaretto,
- kawy,
- malibu,
- wanilii.

Cena: 12-15 zł / 300 ml

cudniasty zapach

Miałam o zapachu waniliowym i był obłędny!! zapach intensywny i aż się chciało go zjeść:) Niestety słabo wydajny tak jak ktoś napisał jedna butelka starczała na góra 3 kąpiele i szkoda że ten zapach nie zatrzymywał się za długo na skórze :( Ja go używałam jako żelu pod prysznic na gąbkę bo wydawało mi się że jako płyn do kąpieli potrzebne byłoby całe opakowanie na jedną wanne. Napewno bym go dla zapachu chętnie kupiła

Używam tego produktu od: dawno temu

kiepsko się pieni

Ja miałam czekoladę. Popieram, produkt praktycznie się nie pieni, aby uzyskac dużo piany musiałabym wylać chyba calą butelkę... Zapach cudny, intensywny. Jak dla mniet to jedynie gadżet (mój chłopak był zachwycony). Być może wypróbuję kiedyś jeszcze kawę. Ja płaciłam 13 zł, butelka wystarczyla mi na 3 kąpiele...
Używam tego produktu od: tydzien (na zmianę z innym)

cudnie pachnie

Mialam wersje kokosowa - Malibu. Pachnial po prostu tak pieknie, ze mialam ochote go wypic :-) Niestety kiepsko sie pienil, opakowanie malo interesujace i malo poreczne i do tego podraznial moja skore, ktora w ogole nie ma sklonnosci do podraznien. Ale za cudny zapach daje az trzy ***

Używam tego produktu od:jakis czas temu uzywalam przez jakis czas :-)

Manicure - glitter nails

Mniam!

Zapachy - obłędne. Kąpiel w pysznej chmurce piany relaksuje, odpręża i... naprawdę nawilża! Za tą cenę (10 złotych za dwie buteleczki) naprawdę świetny. Niestety, zupełnie niewydajny, ale warto kupić chociażby ze względu na ten zapach. Poprawa humoru gwarantowana :)

wanilka

Mam zapach waniliowy, żaden inny mi sie nie podobał (oprócz amaretto, którego nie wąchałam). Waniliowy pachnie słodko troche wanilia a troche białą czekoladą, a pozaz tym to nic ciekawego- używam pod prysznic więc z myjką w ogóle nie współpracuje, z gąbką słabo sie pieni, jest rzadki, mało wydajny, ma brzydką butelkę.. nic ciekawego, można kupić tylko dla zazpachu

Używam tego produktu od:trzech tygodni

Super zapach

Świetny płyn do kąpieli - zapachy są bardzo dobrze oddane , czekoladowy to cudo . Odejmuje jedną gwiazdkę za wydajność , która rzeczywiście jest średnia . Poza tym naprawdę super .

Używam tego produktu od : 2 lat
Ilość zużytych opakowań : 4

ach ta wydajność

Skusiłam się na zapach czekoladowy. Muszę przyznać, że jest super. Ale wydajność pozostawia wiele do życzenia. Jak chce się mieć pianę to praktycznie 1/4 butelki idzie. Do prysznica jest zbyt wodnisty i dzięki gąbkce można troszkę zaoszczędzić. Mam nadzieję, że firma popracuje nad wydajnością.

Używam tego produktu od: z 2 tygodnie

Relaksująca kąpiel

Posiadam dwie wersje zapachowe: amaretto i malibu. Płyny są mało wydajne (jeżeli chcemy uzyskać obfitą pianę należy sporo wlać do wanny). Nie zauważyłam jakichś specjalnych właściwości pielęgnujących. Natomiast zapach jest prześliczny i kąpiel w tym deserze jest bardzo przyjemna i relaksująca. Mam zamiar sprawdzić też pozostałe "smaki" ;)

Używam tego produktu od:...

Ładny zapach

Uzywałam go pod prysznic, miałam wersje o zapachu wanilii i czekolady (kupione w promocji 1+ 1 gratis). Pieni sie raczej słabo, trzeba go trochę wylać żeby piana była obfita co czyni go mało wydajnym. Jest delikatny i nie wyzusza skóry. Byłby ok gdyby nie ta wydajność.

malibu

Do kąpieli w wannie lub pod prysznicem. Kokosowy aromat utrzymuje się kilka godzin po użyciu. Nawilża skórę, zostawia ją gładką i odżywioną.Mało wydajny.

Używam tego produktu od:..

Słodkie i urocze:)

Mam wersję coffe i jestem absolutnie urzeczona. Cudnie pachnie, delikatnie się pieni , kąpiel w obłoczku kawowej piany jest czymś fantastycznym i przyjemnym. Mam wrażenie,że prodkut także nawilża i trochę natłuszcza skórę, ciało nie jest po kąpieli wysuszone i domagające się picia. Jedyny minus;)- dlaczego deserki są tak trudne do zdobycia w sklepach ?:)

Używam tego produktu od:miesiąca

Rewelacyjny zapach!!!

Najbardziej podoba mi się w tych żelach pod prysznic ZAPACH! Jest obłędny i naprawdę poprawia humor. W klubie fitness pod prysznicem ten zapach wzbudzał wielkie zainteresowanie i natychmiastową chęć posiadania go - po samym zapachu :)

Myje dobrze, bardzo obficie się pieni, nie czuje się jednak nawilżenia skóry, wręcz miałam czasem uczucie, że nieco podrażnia :( Nie podoba mi się skład produktu, bo na 2 i 3 miejscu zawiera agresywne składniki: parafinum liquidum i SLS.