Venita, Perfect Color

Venita, Perfect Color

Farba do włosów Perfect Color - to nowe oblicze koloru.
Zawiera w bazie kremu koloryzujacego witamine C i zapewnia :
-intensywny i trwaly kolor, lśniący połysk
-pielęgnację struktury włosów podczas farbowania
-pokrycie siwych włosów
Perfect Color - to bogata gama nowoczesnych, pełnych ekspresji kolorów. Dzięki wysokiej jakości komponentów Perfect Color pozwala rozjaśnić, przyciemnić, zabarwić na kolor zbliżony do naturalnego, lub całkowicie zmienić kolor włosów zgodnie z wymogami mody.
Doskonała pielęgnacja. Balsam domykajacy łuski włosa, który znajduje się w każdym opakowaniu zawiera substancję aktywną SILK PROTEIN - proteiny jedwabiu i D-pantenol. Balsam zapewnia włosom ochronę i pielęgnacje, ułatwia ich rozczesywanie i układanie oraz chroni strukture i kolor włosów. Balsam stosuje sie bezpośrednio po farbowaniu.
Łatwe zastosowanie. Nowy Perfect Color jest niezwykle prosty w użyciu. Wystarczy wymieszac farbę w kremie z emulsją aktywujaca. Otrzymasz jednolitą mieszankę, która nie spływa podczas stosowania i doskonale dozuje sie za pomoca aplikatora.

Cena: ok. 7 zl / 100 ml + 10 ml balsamu

wporzadku

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: duzo
Uzywalam juz w zyciu wielu farb i farby Venity nie roznia sie zbyt od palette, joanny czy innych markowych producentow

Jezeli chodzi o odcienie blondu to polecam jak najbardziej, uzywalam tej farby dlugi czas i nie niszczy ona wlosow a odcien koloru jest adekwatny do koloru na opakowaniu i ja rowniez bylam zadowolona

Jezeli chodzi o brazy to kolor na na moich (wczesniej rozjasnianych wlosach) chwycil mocno i bylo ok, jedak dosc szybko zaczal sie zmywac

Duzym plusem tej farby jest cena, za ktora otrzymujemy calkiem niezla jakosc. Polecam

odkoszodwanie!!

Napewno juz nie kupie!!! Ale jaja z ta farbą. Kupiłam za 6 zł. Zrobiłam jak na istrukcji czy prawie jak każda farbe. POmieszłam w tym ich specjanych dozowniku zostawilam na moze 1 minutke patrze a tu zawartosc cos wypływa z tego dozownika choć zamkniety był!!! no i dobra. Otwieram a Tu cała farba "wyszczelila" z opakowana na meble i sufit!!!!!!!!!!!!!! Boże !!!! Byle szybciej zmyłam to. I robie dalej. Otiwram drugi raz juz uwazajac by nie "wytszeczlila" i znów!!!! Cała farba na szafkach!!!!!!!!! onnnieee wywalilam tę farbe do kosza. Ale jednak zrobilam pare fasemek dla próby i kolor ledwie widoczny!!! Aha zapomnialam dodac ze ta farba to sie taka okropna piana zrobila ze sie ta zawartosc nie ziemiscila w tym dozowniku i dlatego pewnie ta farba "wyszczelila" Napewno nie polecam. Kolor beznadziejny ledwo widoczny!!! I oczywiscie szkody, niszczone meble (trwałe śleady na lodówce :] )

szkoda nerwów

chcialam dac jeszcze jedna szanse Venicie po nieudanej probie z Multi Color. Jedynym plusem tej farby jest jej wydajnosc. Prawie wogole nie pokryla, wlosy po farbowaniu byly jakies matowe, cien koloru zmyl sie po kilku dniach. Na pewno nie zniszczyla wlosow (czuc jeszcze przed nalozeniem odzywki ze sa miekkie i gladkie), ale co z tego skoro po dwoch myciach mam nieokreslony kolor bez polysku ? Farbe naklada sie na mokre wlosy, w opakowaniu jest wygodny aplikator. Uzylam koloru "kawowy brąz". Aha - odzywka w przeciwientwie do farby wystarcza mi na grzywke, warto miec pod reka jakas maske. Odradzam.