Eva Natura Len, Balsam do stóp

Eva Natura Len, Balsam do stóp

Nawilżająco - odżywczy balsam do stóp z biokompleksem lnianym.
- nawilża,
- usuwa zmęczenie stóp,
- ma właściwości przeciwgrzybicze.
Polecany do codziennej pielęgnacji stóp. Dzięki zawartości biokomleksu lnianego, bogatego w cenne substancje aktywne, a także dodatkowi alantoiny i masła shea, doskonale nawilża, odżywia i uelastycznia, wnikając głęboko w skórę. Zmiękcza i wygładza szorstki naskórek stóp. Ziołowy kompleks ekstraktów z kory dębu, glistnika i skrzypu wzmocniony olejkiem z drzewa herbacianego ma skuteczne działanie przeciwgrzybicze. Balsam relaksuje po całym dniu przynosząc ulgę zmęczonym stopom i pozostawiając przyjemny zapach na skórze.

Bardzo dobry

Krem kupiłam po przeczytaniu recenzji na jednym z blogów. Nie zawiodłam się, jest o niebo lepszy od rosmanowskiego fuss wohl. Skóra miękka, gładka. Trzeba pamiętać jednak, jak przy każdym kosmetyku o systematyczności ;-) Na duży plus niska cena;-)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Fajny do podstawowej pielęgnacji. Doskonale nawilża (moje stopy są po nim gładkie i mięciutkie), fajnie pachnie i jest wydajny. Niektórym może przeszkadzać jego wolne wchłanianie i za to odejmuję pół gwiazdki :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Nijaki

Najczęściej używam tego kremu grubą warstwą na noc i zakładam bawełniane skarpetki, czasami stosuję go rano i mocno wcieram, ale bez względu na sposób aplikacji nie zauważyłam działania. Nawilża minimalnie, nie wygładza stóp, skóra nie jest miękka i sprężysta. Nie kupię go więcej.

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Manicure - pastelowe paski

Dobry

Kupiłam, ponieważ wersja dla pękających pięt jest dla mnie rewelacyjna. Niestety ten balsam nie jest aż tak dobry, ale jako podstawowy, zwykły nawiżacz sprawdza się poprawnie. Przyjemnie pachnie, szybko się wchłania, pozostawia stopy nawilżone, jednak nie jest to efekt długotrwały. Na dłuższą metę pozwala zachować stopy w dobrym stanie, sam jednak nie działa cudów. Wydajność jest średnia, nie używam go codziennie, ale widzę, że ubywa go dość szybko. Opakowanie jest wygodne, łatwo zużyć kosmetyk do końca. Cena, zwłaszcza w promocji, jest bardzo korzystna.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

dobrze się wchłania

Krem ma bardzo przyjemny zapach, dobrze się rozprowadza i dość szybko wchłania. Ponadto mam wrażenie że przyjemnie rozgrzewa stopy po posmarowaniu.
Nie radzi sobie jednak zbyt dobrze z nawilżeniem i nie zmiękcza stóp. Produkt raczej dla osób bez problemów ze stopami.

Ilość zużytych opakowań: nadal kończę pierwsze

Fajny, delikatny krem

Zgadzam się z opiniami moich poprzedniczek, że ten krem jest dobry dla osób bez większych problemów ze stopami. ja akurat na szczeście nie mam, więc ten krem jest dla mnie fajny, bo delikatny, ładnie według mnie pachnie i w sumie dobrze się wchłania. Ja nie mogę sie przyczepić:)

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego opakowania

taki se

-Średnio sie wchłania,
-delikatnie pachnie,
-średnio nawilża, ale skóra na stopach jest gładka.

idealny dla osób które nie maja problemów ze stopami, ja mam delikatne problemy ;) mam lekko twardawe piety i ten krem nie zapobiega pojawianiu sie twardego naskórka

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

nie polubiłam

Kosmetyk nie powalił mnie na kolana. Wcześniej stosowałam go systematycznie, ale że nic nie zdziałał, stosuję teraz innym krem a ten "męczę" tak przy okazji.

-tępo się go rozprowadza
-wchłania się średnio
-nawilża w bardzo słabym stopniu
-zapach nie przypadł mi do gustu
-nie zauważyłam by poprawił kondycję moich stóp. Trochę zmiękcza skórę stóp, ale na pewno nie robi tego samego z piętami. Jakby nie było, efekt i tak jest krótkotrwały.

Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Super:)

Miałam go jakiś czas temu i byłam bardzo z niego zadowolona.własnie zamierzam do niego wrócić.Nie mam za dużego problemu z pękającymi piętami ale on świetnie nawilżał i zmiękczał pięty, mi się zapach bardzo podobał. ogólnie lubię takie ziołowe balsamy/kremy:D takze ja jestem na Tak.Polecam

Używam tego produktu od: jakis czas temu.

Z przyjemnością

Bardzo fajny balsam do stóp. Z przyjemnością stwierdzam, że my też potrafimy stworzyć pięknie pachnący i skuteczny krem ziołowy. Uwielbiam takie zapachy jak ten tu: jakiś dąb, skrzyp ogólnie bagiennie zielono-ziołowy, jak z polskich łąk.
Konsystencja dość gęsta, ale nie ma problemu większego z jej rozsmarowaniem. Stopy po nałożeniu pięknie i bardzo intensywnie pachną,są nawilżone,gładkie.
Ja nie mam do czego się przyczepić, ale oczywiście są na pewno lepsze naturalne produkty do stóp. Tylko o co chodzi z tym lnem??
Fajnie jest wspierać rodzimą markę, szczególnie jeśli produkt który się kupuje jest tego wart.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Jak na BALSAM bardzo dobry

Nie rozumiem części z waszych opinii. To jest BALSAM, a nie KREM. Ma dawać podstawową pielęgnację, a nie np. działać na pękające pięty (to jest już poważniejszy problem, i wtedy lepiej użyć pożądnego KREMU).
Ten balsam owszem nawilża stopy i zapewnia im właśnie podstawową ochronę. Zapach może nie zachwyca, ale to powszechne w preparatach ze środkiem przeciwgrzybiczym (zdaje się, że to on ma taki specyficzny zapach).
Opakowanie bardzo wygodne, funkcjonalne.
Cena jeszcze bardziej "funkcjonalna" :)
Polecam ten produkt jako podstawową pielęgnację: nawilży i pozwoli "odpocząć" zmęczonym stopom.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

To ma być balsam do stóp?

Tragedia. Horror. Masakra. Chyba najgorszy z kremów do stóp, które miałam. Równie dobrze mogłabym smarować stopy balsamem do ciała, a i nawet wtedy efekt byłyby lepszy. Nie będę się czepiać dziwnego zapachu, bo nie powinno to być podstawą mojej oceny, skupię się raczej na działaniu tego balsamu... a raczej braku tego działania. Nie nawilża, nie zmiękcza, twardy naskórek nie robi się miękki. Jak już wspominałam pachnie dziwnie, a na zmęczone stopy nie nadaje się wcale. Takie niewiele warte mazidło.

Używam tego produktu od: już nie

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1