Pure Zone, Hydro-żel przeciw niedoskonałościom

Pure Zone, Hydro-żel przeciw niedoskonałościom

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry mieszanej i tłustej z niedoskonałościami. Niweluje niedoskonałości i sprzyja przywróceniu skórze zdrowego i gładkiego wyglądu. Walczy z nadmiernym rozwojem bakterii odpowiedzialnych za pojawienie się niedoskonałości. Nie powoduje powstawania zaskórników. Nie blokuje porów.

Zawiera dwa aktywne składniki:

- Sebo-Calmyl-TM o właściwościach redukujących wydzielanie sebum i łagodzących skórę

- Keas salicylowy, aby głęboko oczyszczać i złuszczać martwe komórki naskórka.

Wzbogacony w czynnik nawilżający.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Silica, Polyethylene, Triethanolamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Salicylic Acid, Laminaria Saccharina, Parfum.

Cena: ? zł / ? ml

Hydro-bubel :P

Nie...Nie...i jeszcze raz nie!

Wady:podrażnia,cera piekła,oczy szczypały,nie pomagał nic a nic na niedoskonałości itp. itd......generalnie mi nie posłużył a cena hymmmm no cóż zbyt wygórowana!

Zdecydowanie są lepsze kremy za ta cenę i o wielę lepszą jakość!!!

Średni

Krem ten nie likwiduje niedoskonałości cery. W miarę dobrze ją nawilża, po nałożeniu skóra jest gładka co jest akurat plusem, jednak po ok. godzinie zaczyna błyszczeć się. Są owiele lepsze kremy i w dodatku tańsze.

Używam tego produktu od:2 m-cy

Ratunek w syt. awaryjnych

Używam tego kremu od dłuższego czasu w sytuacjach awaryjnych, czyli gdy pojawią się wypryski. Wcześniej próbowałam stosować jako standardowy krem na dzień, ale u mnie nie sprawdził się w tej roli ze względu na to, że nie ma właściwości matujących, na których bardzo mi zależy. W przypadku wyprysków jest jednak doskonały. Gdy tylko na twarzy pojawiają się "niespodzianki", smaruję nim zaatakowane partie na noc. Przysusza krostki, nie wysuszając przy tym skóry wokół nich. Ma dość chemiczny, salicylowy zapach, ale jest to najwyraźniej cena za silne działanie antybakteryjne. Mnie osobiście dodatek alkoholu nie przeszkadza - do zapachu można się przyzwyczaić. Awaryjnie korzystam również z toniku z tej samej serii.
Ogólnie - godny polecenia, gdy potrzebne jest działanie antybakteryjne.

Używam tego produktu od: ponad roku

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Zel jest lekki, nie klei sie, ladnie rozprowadza. Skora po nim jest nawilzona ale nie tlusta! To jest kosmetyk do cery przetluszczajacej sie wiec dziewczeta ktore uzywaja go na cere normalna badz sucha moga czuc efekt sciagania!

Redukuje niedoskonalosci, pozostawia skore gladka i mila w dotyku! Uzywama go na noc i na dzien, przed makijazem. Wyraznie zredukowal u mnie efekt swiecacego czola.

Cena konkurencyjna :) Szczegolnie jak sie kupi w promocji:) Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 - nie skonczone

Ajć :/

Nie polecam!

plusy:
*opakowanie z pompką

minusy:
*nie nawilża
*podrażnia
*ostry, mentolowy zapach
*smarując nim twarz strasznie piekły mnie oczy... :/

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Mord na cerze

Skora jest sciagnieta, piecze, jest podrazniona. Zawartosc alkoholu zadowoli amatorow wysuszonej skory - zalatuje spirytusem, trudno go do konca wykorzystac, podkresla niedoskonalosci i uwydatnia zaczerwienienia. Swiece sie po 2 godzinach od zaaplikowania.
Używałam tego produktu: 2 lata temu

JESZCZE GORZEJ

Jakis czas temu zaczełam używać tego żelu . BYło jeszcze gorzej. Zaczeły mi sie tworzyc zaskórniki ,wypryski a do tego cera była wysuszona . Miałam po tym większe problemy z cerą niż przed używaniem tego produktu. Gdy odłożyłam ten kosmetyk ,wszystko zaczęło wracać do normy ,całe szczęście... NIE POLECAM

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno nie skończone

tylko szkodził

Kupiłam ten produkt, ponieważ bardzo lubię żel głeboko oczyszczający z tej serii. Pomyslałam, ze krem moze również będzie przynajmnie przyzwoity. Mam cerę mieszaną. Po nałożeniu tego "żelu" czułam strasznie ściąganie na policzkach, po kilku dniach wyskoczyło mi kilka ogromych bolacych podskórnych gul (to nie efekt oczyszczania skóry, bo od dawno używam Acne-dermu). Skóra była strasznie zaczerwieniona i podrażniona (efekt podobny do pieczenia na silnym mrozie), więc przestałam stosowac po kilu tygodniach. Niedawno postanowiłam dac mu drugą szansę - efekt ten sam- bolesne gule ogromnych rozmiarów. Nie rozumiem co producent dodał do tego "żelu" (podobny natychmiastowy wysyp miałam po innym kremie Garnier "Czysta Skóra" )
Mimo dobrych chęci i prób uzywania, ten kosmetyk powędrował do kosza. Nie polecam do skóry mieszanej Używam od: kupiłam rok temu, uzywałam 2 tygodnie, potem kilkakrotnie, ale moja skóra bardzo źle go tolerowała
ilosc zuzytych opakowań - w trakcie 1

Okropny lepiuch!

Na ten moment nie widze w tym zelu ani grama pozytywu. Mam cere mieszana, w pewnych miejscach swiecie sie za bardzo, inne mam zbyt przesuszone. Ten krem straszliwie wysusza buzie, pozostawiajac nieprzyjemny film na twarzy. Do tego okropnie sie roluje i niemozliwoscia jest nalozenie na niego podkladu. Ma okropny zapach, to kolejny produkt z serii PZ w ktorym czuc alkohol. Opakowanie to nieporozumienie, niby higieniczne, ale pompka sie czesto zatyka, trzeba odkrecac i wyciagac krem palcem, albo czyscic dozownik wykalaczka (dla bardziej cierpliwych). Nie polecam i nie kupie nigdy wiecej.

Używam tego produktu od: 2005

Tragedia

Ten krem to totalna pomyłjka, nie ma żadnych plusów (no może nie licząc opakowania -gwiazdka za opakowanie) Po nałożeniu skóra okropnie szczypie, jest zaczerwieniona, krem nie nawilża-wręcz przeciwnie ,,cudownie" wysusza . Nieprzyjemny zapach to kolejny minus
Zdecydowanie nie polecam

Używam tego produktu od:miesiąc

Świetny

Tak jak obiecuje producent zamienił moją tłustą skórę w mieszaną, a nawet normalną. Żeby zobaczyć pierwsze efekty musiałam stosować go ok 1 miesiąc, ale było warto.
Wysusza trochę skórę, dlatego stosuję go razem z kremem nawilżającym.

+wszystko co obiecuje producent to jak najbardziej prawda
+nie drogi

-nie jest zbyt wydajny

Polecam go, ale trzeba mieć cierpliwość, nie ma cudów, żaden krem nie przyniesie super efektów po tygodniu :)Używam tego produktu od:2 lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań:dużo

wysuszacz

Nie mialam jeszcze kremu tak wysuszającego jak ten. Ma chya mnostwo alkoholu w skladzie, bo czuć go już przy nakładaniu kremu na twarz! W takim przypadku działanie nie może być inne niż masakryczne wysuszanie twarzy. po godzienie od pierwszej aplikacji twarz jst sucha i ściągnięta a po kilku użyciach tak sucha, że ma sie wrażenie jakiejś maski na twarzy. Straszne.
Poza tym krem mimo zelowej konsystencji pozostwia na twarzy tłustą trudno wchłaniająca się warstwę.
Nie zapycha-taki jego jedyny plus.
Ale za takie wysuszenie jakiego nie zafundował mi jeszcze żaden specyfik nie może być więcej niz 1 gwiazdka. Absolutnie nie polecam.