Aloe Active, Krem do pielęgnacji biustu i dekoltu - ujędrniająco uelastyczniający

Krem został opracowany specjalnie do pielęgnacji delikatnej skóry biustu i dekoltu narażonej na utratę jędrności i elastyczności.

Bio-Bustyl - ujędrnia i napina skórę zapobiegając jej wiotczeniu. Stymuluje metabolizm komórkowy, wspomagając proces odbudowy tkanki skórnej.

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia - regeneruje, rewitalizuje i poprawia ukrwienie skóry.

Wyciąg z aloesu - intensywnie nawilża i działa łagodząco na podrażnienia.

Wit. E i bioaktywny kompleks NMF - wyraźnie wygładzają, odżywiają i głęboko nawilżją skórę.

Najlepsze efekty osiągniemy stosując kosmetyk systematycznie, wmasowując go codziennie okrężnymi ruchami w skórę dekoltu i piersi. Użycie preparatu jest doskonałym sposobem samokontroli niezbędnej w profilaktyce chorób piersi. Bezpieczeństwo i skuteczność preparatu zostały przebadane pod kontrolą lekarza ginekologa. Przebadany dermatologicznie.

Nie testowany na zwierzętach.

Ok, ale bez rewelacji

Chyba żadna użytkowniczka tego rodzaju produktu nie spodziewa się, że preparat spełni wszystkie obietnice producenta, bo wtedy wchodziłby już niemalże w kompetencje chirurga plastycznego:) To jest po prostu miły krem pielęgnacyjny. Dobrze nawilża, wchłania się bez problemów, nie powoduje (u mnie przynajmniej) zapychania porów. Tylko tyle i aż tyle. Na Biochemii polecany był również do twarzy, ale nie próbowałam tego zastosowania. Ogólnie można wypróbować. Może komuś przypadnie do gustu?
P.S. Kupiłam go w promocji z maseczką pomarańczową, której też używam jako kremu do biustu:)

****

Rewelacyjnie nawilża, wygładza, odżywia... delikatna skóra staje się wypoczęta, dobrze nawilżona po prostu piękna ;) Krem ma gęstą konsystencje - lubię taką :) , kremik dobrze się rozprowadza, dobrze się wchłania. Czy ma działanie ujędrniające? Nie wiem... na szczęście nie potrzebuj jeszcze tego wiedzieć ;)
Nie polecam skórze tłustej i z problemami. Krem jest bardzo "bogaty" w różne odżywcze składniki, więc może zapychać pory.
Produkt godny polecenia. Warto go przetestować.