Cover Stick (Korektor w sztyfcie)

Cover Stick (Korektor w sztyfcie)

Pojemność 3,7 g

Słaby

Korektor nie radzi sobie z sińcami pod oczami, a już tym bardziej z jakimikolwiek niedoskonałościami na buzi. Nie współpracuje z podkładem tej samej marki i strasznie się na nim odznacza, mimo maksymalnie zbliżonych tonów. W ciągu dnia trzeba kilka razy wprowadzać poprawki w makijażu. Co do konsystencji i rozprowadzania go na cerze - mogło być gorzej. Jest trochę za tłusty jak na mój gust i potrzebuje chwilkę, żeby się wchłonąć. Do tego widocznie„wpada” w zmarszczki mimiczne pod oczami, co wygląda bardzo nieładnie.
Szukam dalej, bo tutaj szału nie ma.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dobry!

poleciła mi go kuzynka - moim zdaniem jest świetny pod oczy! (wklepuję go delikatnie palcami) zakrywa cienie, od dawna szukałam takiego!
Mam suchą cerę, więc trudno mi znaleść dobry korektor

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Straszny

Nabylam go w promocji za 3€ no i mam kolejny bubel do kolekcji.
-strasznie tlusty
-nic nie kryje,ani niedoskonalosci ani przebarwien
-malo odcieni do wyboru
-malo wydajny
-dziwny zapach
-szybko sie sciera( o ile uda wam sie go w ogole wetrzec lub wklepac)
+ladne i poreczne opakowanie
Podchodzilam do tego korektora juz dwa razy i w ogole sie nie sprawdzil.

Używam tego produktu od: kilka msc
Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Anna Małecka masaż twarzy

Bubel!

Ten korektor to jakaś masakra! Wysusza moją skórę, krótko się trzyma, w ogóle nie kryje (nawet małych przebarwień). Za 5zł mogę dostać lepszy korektor. Nie polecam

Używam tego produktu od:
3miesięcy
Ilość zużytych opakowań:końcówka 1

Wyjątkowy :)

Używałam już wielu korektorów i jak do tej pory ten przypadł mi do gustu najbardziej. Ma kremową konsystencję, dobrze się go rozprowadza i nie ściera się. Idealny do rozjaśnienia cieni pod oczami, a nawet mocnych zaczerwienień na buźce. Jest wydajny i wygodny w użyciu. Polecam :D

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

nic specjalnego

kupiłam, bo nie mogłam znaleźć niczego innego. używam go pod oczy- rozświetla, ale słabo kryje. jest tłusty i trzeba go wklepać, efekt jest makabryczny kiedy nałoży się na niego puder. zbiera się w zagłebieniach. jest dość trwały, ale bez rewelacji. wolałabym żeby był matowy.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

swietny

mnie bardzo odpowiada.bardzo dobrze kryje, ma nturalny kolor,a zdarzalo mi sie miec juz korektory które miały brzydki pomaranczowy sztuczny odcien , a ten jest po prostu super! troche drogi ale wystarcza na długo

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

słabiutki

Kupiłam ten kosmetyk w celu zamaskowania punktowych wyprysków i blizn potrądzikowych. Niestety, nie spełnił on moich oczekiwań. Tłusta konsystencja daje efekt błyszczenia nawet po pokryciu twarzy podkładem. Zdecydowanie nie polecam do cery tłustej i mieszanej

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Średni

to mój pierwszy korektor ale spodziewałam się czegoś lepszego. nie jest taki zły, jednak wolałabym żeby bardziej krył, niby dużo tego nie mam ale wolałabym żeby i tego nie było widać. chodziło mi też o zamaskowanie cieni pod oczami i się średnio sprawdza.
- troche tłusty jest.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Mój KWC!

Dla mnie ten korektor jest idealny. Ukrywa niedoskonałości, ma działanie antybakteryjne, nadaje się pod podkład, jest bardzo wydajny, w okresie zimowym jak i letnim świetnie chroni przed czynnikami zewnętrznymi, do tego posiada estetyczne opakowanie. Mimo, że mam bardzo jasną karnację, co jest dla mnie małym problemem, najjaśniejszy odcień pasuje na mnie idealnie. Jeśli miałabym się do czegoś przyczepić, to do ceny. Zdarzało mi się kupować korektor nawet za niecałe 40zł

Używam tego produktu od: ponad 6 lat
Ilość zużytych opakowań: 5+

słabizna

słabizna...ale nie beznadzieja. trochę maskuje, trochę się utrzymuje i trochę jesteśmy zadowolone ;)
Kolor świetnie stapia się ze skórą, opakowanie bardzo ładne, ale trwałość i przede wszystkim konsystencja nie bardzo. Jakoś tak dziwnie się nim mazia, mazia i mazia a nic nie zostaje, jakby był plastikowy. Jak już zostaje, to słabiutko z kryciem i nie trzyma się oszałamiająco długo.
Nie polecam, za tę cenę można mieć bez porównania lepszy korektor, co nie zmienia faktu że nie jest aż tak do końca beznadziejny. Dwie gwiazdki za świetne stopienie się ze skórą.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

nie taki zły :)

No to ja troszke odbiegne od opini moich poprzedniczek...
Zgodze sie, ze nie jest super bomba:)
Szukałam korektora, który mi nie wysuszy skory pod okiem ( a mam bardzo wrażliwą skore, jestem alergikiem) a jego głównym zadaniem nie było zakrycie cieni, gdyż ich nie mam (póki co;), ale rozjaśnienie oka. I tu sie sprawdził :)
Wrzucam go od czasu do czasu do lodówki, aby nie był za miękki i jest good :)

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego