Effect.net, Guma usztywniająca

Effect.net, Guma usztywniająca

Produkt do szybkiej i efektownej stylizacji włosów nie tylko dla ludzi młodych.

Zapewnia megamocne utrwalenie fryzury.

Szybko i skuteczne nadaje właściwy kształt fryzurze lub efekt nieuczesanych włosów.

Guma jest łatwa w użyciu, za jej pomocą można wyczarować najdzikszą fryzkę o niebanalnym charakterze.

Doskonale nadaje się do akcentowania rożków czy pazurków.

Niedroga.

Cena: 7zł / 100g

Nic nadzwyczajnego

Nigdy nie wiedziałam do czego jest guma, dopiero na jakiejś szkolnej wycieczce koleżanki wyprostowały mi włosy, po czym potraktowały je gumą i dlatego efekt trzymał się dłużej:) Niemniej jednak, jakoś nie mogę znaleźć zastosowania tegoż kosmetyku na co dzień. Gumę stosowałam na loki, żeby trochę je podkreślić, ale przyznam, że z tym radziła sobie dosyć średnio. Nie jest droga, więc każdy sam może spróbować.
Co do utrwalenia fryzury prostej dała radę, natomiast co do kręconej, nie działa.
Pięknie pachnie, jak guma balonowa i owoce tropikalne!
Przy dłuższych włosach schodzi jej bardzo dużo, więc mało wydajna.

Używam tego produktu od: kilka lat

słaba :(

Na plus
+ cena
+ trwałość na włosach
+ wydajność

- beznadziejne opakowanie ,pękło mi po kilku dniach
- zapach na początku wydawał się super, potem zaczął mnie drażnić
- wydaję mi się ,że aż za mocno skleja włosy jak skorupę
Oddałam ją bratu - u niego na krótkich włosach widać było jasny nalot po jakimś czasie i... pojawił się łupież i podrażnienie

Używam tego produktu od:kilkanaście razy

kiepsko

Używałam jakiś czas temu, gdy miałam jeszcze krótkie włosy. W moim przypadku kosmetyk się nie sprawdził.
Ciężko się rozprowadza, bardzo słabo utrwala, skleja i obciąża włosy. Pozostawia na nich coś podobnego do osadu po mydle, włosy wyglądają na tłuste i z łupieżem, a po dłuższym stosowanie stają się przesuszone. Osobiście nie polecam, nawet za tak niską cenę.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

depilacja bikini rodzaje

lubię

Kupiłam, użyłam i . . . nie pożałowałam :)
Gumę zaczęłam kupować, gdy ścięłam się na krótko. Stosowałam ją przez jakiś czas ale stwierdziłam, że trochę za bardzo obciąża moje cienkie włosy. Ogólnie jest ok, można coś postawić, wytargać czy zaakcentować ale cudów raczej nie będzie chyba, że ktoś ma krótkie, mocne, gęste i twarde włosy wtedy efekt lepszy.
Stosuję ją jeszcze od czasu do czasu ale w niewielkich ilościach aby włoski mi szybko nie oklapły.

Używam tego produktu od: ok 3lat
Ilość zużytych opakowań: ok 5-6

nie dla mnie...

Zacznijmy od tego, ze to moja pierwsza w życiu (i ostatnia) guma do włosów, wiec rozeznania jako takiego nie posiadam:) a więc: skleja włosy, ale przynajmniej jest trwala. Nie wiem nic o obciążaniu- stosowalam na samiusieńkie końcówki (mam długie włosy) ładnie pachnie. I tyle. Mam ją do tej pory, ale bardzo rzadko uzywam, bo lubie kosmetyki, które daja naturalny efekt.
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zwykła

- Stylizacja wypada z nią kiepsko
- Pozostawia taki biały proszek/pył
- Obciąża strasznie włosy :mur:
+ Mmmm...ten zapach :D:love:
- Skleja je ! i to okropnie , w minimalnej ilości nic z nimi nie robi, w większej skleja i niszczy je :(
- Wystylizowane nią włosy nie wytrzymują długo , po parunastu minutach wracają do pozycji wyjściowej
- Bardzo długo schnie :o, nawet gdy suszy się suszarką
- Mi wysuszyła całą grzywkę
- Włosy po zastosowaniu gumy są strasznie matowe i takie "zmęczone" (obciążone)
Jestem na nie :rolleyes:Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 5 lub 6

Średniak

kupiłam zachecona przez fryzjerke aby ujarzmić wlosy. Zrobilo mi sie sianko na glowie odstawilam ten produkt... nie wiem czy do niego wróce. Fryzjerke też zmienilam ;)

Używam tego produktu od: juz nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: pół

Do pazurków

Na pewno nie jest to kosmetyk uniwersalny. Dobra tylko do podkreślania pazurków. Nie nadaje się do loków ani do ujarzmiania przesuszonych włosów. Nie mniej przy pazurkach sprawdza się w 100%. Ma ładny zapach, jak u fryzjera:D Jest wytrzymała nawet przy wietrze i wilgotnym powietrzu. Minusem są drobinki kosmetyku wykruszające się czasem w ciągu dnia, wygląda to jak łupież więc trzeba uważać aby nie przesadzić

niezbyt

Kupiłam ją tylko do akcentowania pojedyńczych pasemek ( pazurki nachodzące na policzki ) i grzywki. I szału nie ma - nałożona w większej ilości jest widoczna i klejąca, nałożona w małej ilości daje z kolei marny/ niewidoczny właściwie efekt. Może sprawdzi się w przypadku innych fryzur/włosów, dla mnie jej używanie nie ma większego sensu.
Daję 2 *, bo czasem sprawdza się do wygładzenia jakiegoś odstającego kosmyka, ale z tym radzi sobie nawet żel za 1,50pln

Używam tego produktu od:kilka tygidni
Ilość zużytych opakowań:niewielka część z 1

TAKA SOBIE

usztywnia to fakt. zapach tez ładny. alee nie do stosowania na dłuższa mete...za duzo alkoholu ma w składzie. odrzuciłam ją. i na moich włoskach strasznie sie kruszyla.

kiepska

Jak dla mnie dziadostwo nie warte nawet 7zł...
Ma konsystencję wodną, bardziej żel przypomina, po nałożeniu włosy są mokre, ale wcale nie usztywnione, a po wyschnięciu w ogóle nie czuć, że było cokolwiek nałożone.
Fakt jest faktem, że moje włosy są raczej wymagające i potrzebuję czegoś bardzo mocnego, więc może guma Joanny dla włosów łatwiejszych do ułożenia będzie ok.
Jak dla mnie NIEWYPAŁ

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/2

ma w sobie to coś ;)

Bardzo fajny produkt do stylizacji. Ślicznie pachnie (zapach utrzymuje się pzez jakiś czas na włoskach :)), spełnia swoje zadanie- usztywnia włoski, ale nie robi z nich drutów :) . Mimo iż mam długie włosy, to używam jej od czasu do czasu aby podkreślić grzyweczkę czy jakieś delikatne kosmyki. Polecam.

Używam tego produktu od:2
Ilość zużytych opakowań: kilka lat :D