Venosystem, Serum nawilżające i wzmacniające ścianki naczyń krwionośnych (stara wersja)

Serum to unikalny preparat przeznaczony do pielęgnacji skóry naczynkowej. Zawiera aktywny biosacharyd głęboko i intensywnie nawilżający skórę oraz naturalną rutynę z pączków perłowca japońskiego. Serum wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, poprawia ich elastyczność i zapobiega pękaniu. Intensywnie nawilża, wygładza, ujędrnia i uelastycznia skórę.

• Biosaccharide Gum- 1,
  • Propylene Glycol,
  • Glycerin,
  • Glycerin & Butylene Glycol & Tilia Cordata Wood Extract & Cuprassus,
  • Sempervires Seed Extract & Esculus Hipocastanum/Horse Chestnut/Extract & Lecithin,
  • Propylene Glycol & Reseda Luteola Extract & Bearberry/Arctostaphylos,
  • UVA-URSI/Extract & Parsley/Carum Petroselinum/Extract,
  • Panthenol,
  • Sophora Japonica Rutin

Kojący kompres

Serum ma wodnistą konsystencję, wchłania się błyskawicznie, pozostawia jednak na skórze przyjemne uczucie wilgoci.
Dodatkowo skóra wycisza się, uspokaja i rozjaśnia. Produkt jest wydajny, a cena naprawdę rozsądna.
Producent zaleca nakładanie serum 2 razy w tygodniu, ja robię to właściwie codziennie i nie zauważyłam negatywnych efektów przedobrzenia.
2 razy w tygodniu na serum nakładam maseczkę żelową z tej samej serii, a po wchłonięciu tego zdowojenego kompresu smaruję twarz kremem Auriga.
Dodam jeszcze, że nie mam widocznych rozszerzonych naczynek, mam natomiat nerwicę naczyniową. Skóra jest zazwyczaj zaczerwieniona, łatwo ulega podrażnieniom, wysuszeniu i ściągnięciu. To serum radzi sobie idealnie jako kojący wieczorny kompres. Wracam z pracy zmywam makijaż, nakładam serum a skóra uspokaja się i wycisza.

Dodatkowy plus za higieniczne opakowanie

fajne :)

Bardzo dobry produkt. Serum posiada wodnisto-oleistą konsystencję, parę krolel wystarcza na całą twarz (w moim wypadku jedynie bez czoła :) ) Nawilża i dobrze się wchłania. Jako posiadaczka cery normalnej/suchej stosuję na serum jeszcze krem, ale osoby o cerze mieszanej lub tłustej mogą zadowolić się jedynie tym produktem. Lubię to serum, kiedy je stosuję nie muszę się martwić, czy kładę krem na rozszerzone naczynka czy "jedynie" przeciwzmarszczkowy :)
Trudno mi powiedzieć coś więcej o efektach stosowania jako terapii na "pajączki" ponieważ używam jeszcze innych produktów na naczynka i już nie wiem co jest zasługą , którego kosmetyku :)
Produkt bardzo wydajny, polecam

świetne

Serum jest o bardzo delikatnej konsystencji,cera jest po nim nawilżona,elastyczna i rozjasniona.Jestem z niego bardzo zadowolona,przede wszystkim nie sciąga skóry jak inne żele.Stosuje,jako cześć terapii moich rozszerzonych naczyń:peeling,maseczka żelowa,algi gumowe z rutyną,a na koniec kilka kropli SERUM.Rano budze sie z nową twarza:)
Jest bardzo wydajne.
Mam cere mieszaną,naczyńkową.