Perfect Finish Powder (Puder prasowany)

Perfect Finish Powder (Puder prasowany)

Zgłaszająca osoba: lavender_lady

Delikatny puder do wszystkich rodzajów cery. Zapewnia świeży, satynowo-matowy makijaż. Dostępny w trzech odcieniach.

Cena: ok. 19,90 / 10 g

Całkiem dobry

Świetny puder! Ma przyjemne opakowanie, na długo wystarcza, bardzo ładnie pachnie. Kiedy byłam młodsza, używała go moja mama i zdarzało mi się go jej podkradać:) Super konsystencja, taka aksamitna, nie zostawia na twarzy maski, dobrze się rozprowadza. Nie jest drogi, a dostajemy kosmetyk w naprawdę dobrej jakości. Nie ma lusterka, ale dla mnie to akurat nie problem. Polecam wszystkich, bo to jeden z lepszych pudrów.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Fatalny

Kupiłam kolor naturalny, wydawał mi się ok. Gdy go użyłam (nie dużą ilość) wyglądałam jakbym nałożyła bronzer na całą twarz ! Jednym słowem masakra. Ciężko się rozprowadza, żeby uzyskać jednolity efekt. Gąbeczka tragiczna.
Do tego jest baaaardzo wydajny, co akurat w tym przypadku jest jego wadą.
Ogólnie nie polecam nikomu.

całkiem dobry

pudru tego używam w niewielkich ilościach i nakładam pędzlem (rzeczywiście, jak piszą inne wizażanki, miał fatalną gąbeczkę). Nadaje się on raczej do cery bez większych problemów, ponieważ jest półkryjący. Dla mnie najważniejsze jest, że nie wysusza skóry i lekko matuje. Zapach ma dość mocny, ale nie uważam go za nieprzyjemny. Nie rozumiem zarzutów niektórych recenzentek, że jeśli nałoży się go zbyt dużo, wygląda jak maska - to chyba oczywiste, że pudru (i innych kosmetyków też) nie należy nakładać zbyt dużo...
Podsumowując - całkiem niezły puder dla osób, którym zależy na lekkim wykończeniu makijażu.

Używam tego produktu od:ponad rok
Ilość zużytych opakowań:2/3

Jak makijażem powiększyć usta

porażka

Dopiero go kupiłam i już żałuję. Wyrzuciłam w błoto 20zł. Kupiłam go w jak najbardziej zbliżonym odcieniu do poprzedniego z innej firmy, który zużyłam, a tu na twarzy stał się o kilka tonów za ciemny. A jest to i tak nr 002. A ja tak nie cierpię pudrów, które ciemnieją i na twarzy stają się o wiele ciemniejsze, brr... Może chociaż na policzki się nada, bo inaczej wyrzucę.

Używam tego produktu od:dziś

Wielkie rozczarowanie

Jak dla mnie ten puder jest beznadziejny.
1. Ma zbyt intensywny zapach
2. Ciężko go rozprowadzić, bo zostawia smugi
3. Mogliby sie bardziej wysilić i dac jakąs porządna gąbkę. To co jest teraz przypomina kawałek tekturki
4. Brak lusterka
5. Zapycha cere i powoduje, że po zmyciu makijazu jest jescze gorsza niz przed
6. Nie matuje
7. Jak nałoży się za dużo to czuje efekt maski

Podsumowując, to spodziewałam sie czegoś więcej po marce Astor.
Pudru nie polecam, jest wiele innych, które sa o wiele lepsze.
A jak juz ktos chce taki, to może kupic na bazarku za 5 zł i bedzei miał taki sam efekt ( jak nie lepszy) z ta różnicą, że mniej zapłaci.

Używam od prawie 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ciagle jedno i to samo

Pewnie są lepsze.

Jest bardzo wydajny, choć stosuję go rzadko. Nie widzę żadnych efektów. Gdy jest za mało nic nie pomaga, a gdy za dużo też niedobrze. Zawsze mam wrażenie efektu maski, i dziwnie wygląda na twarzy. Sama nie mam doświadczenia z pudrami, to chyba jest mój drugi. Nie jestem z niego zadowolona i raczej nie zachęcam do kupienia go. Daję mu gwiazdkę więcej tylko dlatego że do niego wróciłam i próbuję zużyć. Choć nie wiem czy dam radę.

Używam tego produktu od:długo

dobry

aa dla mnie ten puder jest bardzo dobry...ale moze dlatego ze nie mam cery tlustej i nie potrzebuje jej tak bardzo "matowic"...do cery tlustej nie polecam raczej.Daje 3 gwiazdki,bo produkt nie jest ekstra super...no i moglby byc wiekszy wybor odcieni...

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Polecam!

Puder ten ładnie matowi cerę ale niestety na krótko - to jest jedyny minus tego pudru. Ma przyjemny zapach. Doskonale stapia się z cerą. Zakrywa niedoskonałości cery oraz jest bardzo wydajny. Ogólnie polecam :)

Nieciekawy

Puder bardzo podkreśla suche skórki, długo nie matuje i niestety zapycha. Skóra jakoś dziwnie po nim wyglądała jak maska. Pudełko nie zawiera też lusterka a to duży minus niestety.

Jakoś nie przypadł mi do gustu.

Nie polecam.

Używam tego produktu od:roku

super

fantastycznie pokrywa wszelkie niedoskonałości cery. przetestowałam różnego rodzaju pudry i ten na prawdę podpasował mi do mojej cery. nie tworzy sztucznej maski na twarzy jak mi się to zdarzało w przypadku inych podkładów, jest rewelacyjny również dlatego że nie wysusza skóry. buźka tworzy się gładka i delikatna:)

Używam tego produktu od:miesiąca

Nie jest zły.

Mam ten puder od dość dawna, kupiony kiedyś, przypadkiem. Nie używam za dużo pudrów w kamieniu, zwykle gustuję w kulkach rozświetlających, albo poprzestaję na podkładzie. Co do pudru. Ma ładny zapach, dobrze rozprowadza się po twarzy. Dobrze się rozprowadza, ale nie gąbeczką dołączoną do opakowania (ta nadaje się głównie do wyrzucenia), ale miękkim pędzlem. Nie zauważyłam ciemnienia pudru na twarzy o którym pisały poprzedniczki. Podoba mi się ładne, pudrowe wykończenie, napewno to jego zaleta. Kolor (002) mi również odpowiada. Jest dość kryjący, ale bez przesady. Wydajny. Na temat matowienia nie będę się wypowiadać, bo jako osoba o suchej skórze nie potrzebuję go. Jeszcze estetyka opakowania: mi się nie podoba. ;)

Używam tego produktu od: 1,5-2 lat (nie pamiętam)

w końcu trafiłam kolor:)

W sumie ogólna ocena 3 oznacza, ze puder jest dla mnie przyzwoity i jak najbardziej go używam, jednak bez wiekszych zachwytów.
W koncu przy wielu nieudanych doborach koloru (co za stres) różnych firm trafiłam na stosunkowo niedrogi i przyjaźnie wyglądający puder, który w końcu pasuje do mojej karnacji. mam nr 001.
Zapach pudrowy mi średnio pasuje, ale obiektywnie pewnie nie jest zły - podobny widziałam w wielu innych pudrach, wiec mozna by rzec klasyczny.
Działanie w porządku lekko matuje, ale uwaga ja mam cere sucha i jakies ekstra matowienie nie jest mi potrzebne, jedynie zmatowienie kremu, czy podkladu.
puder przy nalozeniu za duzo moze byc widoczny, wiec trzeba uwazac.
Gąbka dołożona do pudru nadaje sie do uzywania, ale na pewno lepszy bylby pedzel - tylko jak go nosic w torebce?
Opakowanie ok, ale na pewno widzialam lepsze, brakuje lusterka, a napisy sie starly bardzo szybko - jednak design jest mily dla oka i gustowny. Znow oceniam na 3.
Wydajnosc pudru duza.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze, wciaz niemalze cale