Dermacos, Półtłusty krem na dzień i/lub noc

Dermacos, Półtłusty krem na dzień i/lub noc

Dzięki bogatej zawartości wzmacnia naczynka krwionośne, głęboko regeneruje i odżywia. Usuwa objawy zmęczenia i stresu. Przywraca skórze naturalną równowagę, jedwabistą gładkość i miękkość. Esktrakty z kasztanowca i miłorzębu japońskiego uszczelniają ściany naczyń krwionośnych, zmniejszają ich kruchość oraz zapobiegają powstawaniu pajączków. Ochronny kompleks lipidowy i masło Karite wzmacniają naturalne mechanizmy ochronne skóry, zapobiegają starzeniu oraz chronią przed wysuszeniem i podrażnieniem. Krem zawiera naturalne filtry przeciwsłoneczne.

leciutki, nie zapycha

Mam mieszana wrazliwa cere z widocznymi porami i naczynkami, kupilam z ciekawosci w moim sklepiku zielarskim, i to byl strzal w 10! swietnie sie wchlania, nie zapycha, lagodzi rumien, nie podraznia i nie uczula a mam do tego duze predyspozycje :) jedyny minus to taki ze nie nadaje sie na sezon grzewczy, w chwili obecnej potrzebuje czegos bardziej ochronnego. Niewiem czemu ten kremik nazywa sie póltlusty, on sie wchlania do matu! A cera jest jak pupa niemowlaka gladka i jedrna a pory jakby zmniejszone, nie rzucaja sie tak w oczy :) Zawiera duzo naturalnych wyciągow roslinnych, mam nadzieje że po dluzszym stosowaniu wplynie jakos na naczynka, wzmocni je. Zapach nie nachalny, konsystencja delikatna, jogurtowa. Polecam!

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Ja jestem zadowolona

Krem łagodzi wrażliwą cerę. Mam wrażenie, że nieco "wycisza" naczynka. Jest dobry zarówno na noc, jak i pod makijaż. Szybko się wchłania, ma fajną jakby jogurtową konsystencję. Bardzo delikatnie pachnie, jest łagodny nawet gdy podjedziemy pod oko. No i cena jest bardzo przystępna.