Pedipur (Płynny puder do stóp)

Pedipur (Płynny puder do stóp)

Stosowany może być w nadmiernej potliwości stóp i rąk. Metenamina zapobiega nadmiernemu poceniu się dłoni i stóp, likwiduje przykry zapach potu. Działanie to zawdzięcza uwolnionemu, wskutek kontaktu z kwaśnym potem, aldehydowi mrówkowemu, który hamuje aktywność bakterii oraz osłabia czynność gruczołów potowych. Tlenek cynku i talk wspomagają działanie metenaminy poprzez swoje właściwości osuszające (adsorpcyjne), przeciwzapalne i ściągające.

zapachowa
50 - 100ml
Skóra
z defektami

daje radę

Sprawił że stopy pocą się o wiele, wiele mniej, ale jednak dalej się pocą. Trzeba go używać co jakiś czas. W zimie to nie problem, ale w lecie odkrywając stopy na dodatek że je masakrycznie wysusza (wstyd zdjąć skarpetki), to jeszcze stopy pozostają białe ;/ I bardzo często wyciskając go z tej tuby najpierw wylatywał białawy płyn, plamiący wszystko dookoła :/
Plus za wydajność i cenę.

Stosuj z rozwagą..

Puder jest wybawicielem od problemu przykrego zapachu. Potwierdzam to i podpisuję się pod tym rękami i NOGAMI. Użyłam tylko 3 razy.
Jednak jest to środek tak silny, że wręcz wypala skórę.
Po kuracji przyda się porządny pedikiur, w moim przypadku kosmetyczka aż się wystraszyła i pytała czy chodziłam po ogniu? Skóra schodzi warstwami.. Należy bardzo bardzo nawilżać i ścierać..Bez tego możecie być niemiło zaskoczone i wściekłe. Mimo tego działa i to jest FAKT.
Polecam ale rozważnie..

Używam tego produktu od: 3 razy

Taki niepozorny, a jednak skuteczny

Mój wybawiciel od wstydliwego i nieprzyjemnoego problemu potliwych stóp!!!
Puder świetnie się sprawdził- jest skuteczny, a przy tym bardzo wydajny. Jego konsystencja dość płynna, przed użyciem zalecane jest wstrząśnięcie tubką- łatwo się rozprowadza, dając szybki efekt suchej skory, ja stosuję go 2- 3 razy w miesiącu, najlepiej na noc i na stopy zakładam skarpetki. Za pierwszym razem jak nałożyłam puder dwa dni pod rząd to moja skóra wygladała okropnie- jak u staruszki, a po jakimś czasie zaczęła się łuszczyć. Pomogły mi peelingi i kremy nawilżajace, teraz stosuję mniejszą ilość pudru i w większych odstępach czasowych dzięki czemu skóra stóp nie wyglada ak strasznie.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Peeling do ciała

Najważniejsze- działa.

Zalety:
+cena - kupiłam w Zielonej Aptece za 9,59zł
+przyjemna, pudrowa konsystencja
+działanie : zlikwidował mokre stopy i przykry zapach
+wydajność - spokojnie tym produktem mogę podzielić się z całą rodziną

Używałam 2 dni, następnie kiedy mi się przypomni 1 lub 2 razy na miesiąc profilaktycznie

Wady:
-jedyną wadą jest to, że wysusza, ale wystarczy oliwka/sól/krem nawilżający

Używam tego produktu od: 2.3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 60g

Likwiduje pot i brzydki zapach

Dziewczyny! Jeśli macie problemy z potliwością stóp to jest to preparat dla was. U mnie całkowicie zlikwidował pot, a wraz z nim brzydki zapach, którego nie mogłam się pozbyć przez długi czas. Faktem jest, że wysusza stopy, ale wystarczy dobrze nawilżać (ja mam krem maxulg) i dbać o stopy, a wszystko jest ok. Moim zdaniem jest to niewielka cena za efekty jakie daje ten puder. Stosowałam wiele specyfików, ale dopiero Pedipur zlikwidował problem. Na początku trzeba trochę częściej smarować stopy, a później wystarczy gdzieś co 3 tygodnie, więc stopy nie są narażone cały czas na wysuszanie przez puder. Dla osób, u których potliwość jest umiarkowana i nie mają problemów z brzydkim zapachem myślę, że ten specyfik jest za mocny, ale całej reszcie zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: dwa

co by o nim nie mówić złego - DZIAŁA

Fakt jest faktem - powoduje przesuszenie stóp oraz twardnienie pięt i podbicia palców. Ale z tym można sobie poradzić częstym pumeksowaniem, używaniem kremów z kwasami (np. Cerkodermu) i nawilżaniem masłami. Najważniejszą i główną zaletą jest spektakularne działanie, które w moim przypadku można porównać do działania Antidralu. Cieniutka warstwa wsmarowana w podeszwy stóp co dwa tygodnia sprawia, że stopy mam SUCHE. Dosłownie SUCHE. W każdym wypadku.
Tak więc polecam. (Mogłabym odjąć gwiazdkę za idiotyczne opakowanie, kto to widział, żeby płynny puder zamknąć w tubce?! Ale nie odejmę, radzę sobie).

Ilość zużytych opakowań: wciąż 1

działa! ale masakrycznie wysusza...

Miałam problem z potliwością stóp, żal było kolejnych butów a wstyd zdejmować, bo mogłam razić na odległość bronią biologiczną - co tu udawać - smrodkiem. Mama poleciła mi Pedipur. Stosowałam z uwielbieniem na początku, nie nawilżając stóp i pojawiła się masakra jak w opisach u innych recenzujących. Ale stopy przestały się pocić i śmierdzieć! Zaczęłam je nawilżać co wieczór grubą warstwą kremu Emolium z hialuronianem sodu (używam go też do twarzy) i często pilingować i teraz to jestem w niebie! Wreszcie nie wstydzę się zdjąć buty, a latem mogę nawet nosić pantofle na bose stopy!

Podsumowująć:

Plusy:
+ koniec potliwości
+ koniec smrodku

Minusy:
- wysusza
- niepraktyczne opakowanie
- długo schnie po aplikacji

Plusy w pełni rekompensują mi minusy. Polecam ale tym, którzy są sumienni i systematyczni w dbaniu o stopy.

Używam tego produktu od: długo, sama już nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: sporo

Działa!!!

Od jakiegoś czasu miałam straszny problem z poceniem się stóp, a że był pot to i rozwijały się bakterie co powodowało,że zapaszek był nie zbyt przyjemny. Wstydziłam się zdejmować buty :/ Próbowałam najróżniejszych specyfików: smarowanie olejkiem z drzewa herbacianego,moczenie stóp w różnych solach,etiaxil,antidral do tego różne produkty Scholl i żadnej poprawy, dosłownie nic.

Pedipur pomógł mi się tego pozbyć. Stopy się nie pocą, są suche i już brzydko nie pachną. Puder zadziałał już po jednym zastosowaniu. Wymoczyłam stópki wieczorem i posmarowałam pudrem, odczekałam aż puder wyschnie i położyłam się spać. Pierwsze wrażenie po posmarowaniu: stopy mrowieją, troszkę swędzą,ale jak puder wyschnie to wszystko jest ok. Minusem jest to,że przesusza stopy mimo smarowania cieniutką warstwą pudru, po jakimś czasie skóra stóp staje się żółta, wygląda troszkę jak u staruszki albo jak po długiej kąpieli, ale przymykam na to oczy,bo smaruje sobie stopy kremem Nivea i nie jest tak źle. Mimo minusów zakupie puder jeszcze raz choć nie wiem kiedy się skończy,bo jedno posmarowanie starcza spokojnie na 2-3 tygodnie jak nie więcej :D

Już nie muszę się wstydzić zdejmować butów,a i buty już nie chłoną brzydkich zapachów (w sumie nowe buty były motywacją,bo za dużo kasy na nie wydałam,aby wyrzucić je po kilku razach noszenia tak jak to robiłam z innymi,bo smrodek było czuć nawet przez buty,a sposoby na "wyciągnięcie" zapaszku też nie działały :/).

Polecam z czystym sumieniem - koniec ze smrodkiem, mokrymi stopami, a w związku z tym również i wstydem :)

Na potliwość działa, ale...

Stopy mniej się pocą, jednak po kilku aplikacjach wyglądają fatalnie! Skóra sie zażółciła i jest strasznie sucha. A do tego okropny zapach!. Ale ze względu na jego działanie, zaryzykuje i zastosuję go jeszcze.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

unikać zawsze i wszędzie

PO 40 latach dowiedziałem sięsię,że jestem uczulony na produkt zakupiony w aptece. Zdjęcia moich stóp byłyby za mocne, by je tu umieszczać. Nie spałem 2 noce, tak silny świąd, pieczenie,
wysysały me soki żywotne. Między palcami potworzyły się rany, palce sklejone dziwną wydzieliną, stopy spuchnięte, pokryte tysiącami strupków. Swędzenie, nad którym nie sposób zapanować.
Owszem, jestem alergikiem, ale do stóp używałem różnych kosmetyków. Przed tym jednak ostrzegam - nie używajcie tego świństwa. Wakacje mam zepsute , człek na kilka dni wyłączony jest z życia. Nie kupujcie takich tanich śmieci!
NA maści i lekarstwa wydałem 100 zł , a gdybym kupił wcześniej droższy preparat, nie miałbym tak poważnych problemów. Stopy wyglądają koszmarnie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 nigdy więcej

noooooooo....tego...

Mam bardzo mieszane odczucia co do tego produktu.
Otóz- naprawdę działa :) po kilkurazowej aplikacji- stopy jak nie te same, wreszcie suche!!!
No i za to go lubię, ale.... żeby nie było tak pięknie- okropnie, tragicnie, koszmarnie wysuszył skórę, moje stopy wyglądały jakby nagle ktoś przyczepił mi o 20 lat starsze!!! i to bez żadnej przesady- skóra pomarszczyła mi się jak u staruszki :( a potem... złuszczała płatami, no jak u liniejącego płatami węża po prostu... brrrrrrrrrr, ponieważ spotkało mnie to latem, wyglądało to koszmarnie w sandałkach i musiałam z nich zrezygnować ;( koszmar.
Po złuszczeniu utrzymał się efekt mniejszego pocenia na szczęście, ale nie mam odwagi więcej użyć Pedipuru :(, co się wtedy napilingowałam, naskrobałam itp. moje stopy to moje :P
A do tego specyfik ma do bólu niepraktyczne opakowanie- metalową tubkę (skąd producent je bierze??), a zawartość trzeba "wstrząsnąć przed użyciem", a potem wylewa się z tej tubki bardzo rzadka zawartość.
Sama nie wiem czy jeszcze go użyję... jednak te suche stopy... ale tego złuszczania już bym chyba nie zniosła, że o wymownym wzroku męża skierowanym na moje kończyny nie wspomnę ;)

Używam tego produktu od:ok. 2 miesiące temu kuapiłam
Ilość zużytych opakowań:jedno, niecałe

Skuteczny

Naprawdę działa. Wręcz wysusza, więc bez kremu nawilżającego do stóp ani rusz. Aplikacja to koszmar- bo schnie baaaaaaaardzo długo no i brudzi wszystko naokoło na biało. Jedynym minusem ejst, że skóra między palcami robi się po jakimś czasie żółta iżadne peelingi nie pomagają :( Działa mniej więcej na 5 dni. Bardzo niewydajny.