Lecher, Techno, Gum Gum (Guma modelująca)

Lecher, Techno, Gum Gum (Guma modelująca)

Produkt o długotrwałym działaniu, przeznaczony do użytku codziennego, zalecany do wykańczania i modelowania fryzur. Mocno utrwala, ale nie usztywnia włosów. Konsystencja gumy umożliwia równomierne nałożenie produktu na całej długości włosa, co pozwala na dowolną stylizację fryzury. Idealny do realizacji nowoczesnych i ekstrawaganckich koncepcji. Zawiera filtry UV. Dodatkowym atutem jest przyjemny zapach oraz duża wydajność produktu.

Warte polecenia

Dostałam od przyjaciółki jako drobny upominek ;) Trzeba przyznać, że trafiła w sedno, jeśli chodzi o produkty do stylizacji włosów. Moje włosy są dla mnie prawdziwym skarbem i dbam o nie baaardzo dobrze. Miałam wątpliwości co do tego produktu, bo go nie znałam, ale jak zaczełam go używać, tak teraz się z nim nie rozstaję. Chyba że po to, by użyć kremu do stylizacji z tej samej serii :) W zależności od tego, jakie chcę mieć włosy danego dnia. Techno Gum Gum używam, by mieć delikatne loki. Cudownie utrwala, nadaje im kształt, jednocześnie włosy są mięciutkie i lśniące. Najlepszy produkt do stylizacji, jaki kiedykolwiek miałam!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Jak dla mnie - rewelacja!

Odkupiłam ten żel od mojej koleżanki, która go kupiła, a potem nie użyła ani razu. Potem żałowała ;)
Najważniejsze jest to, żeby używać tego produktu w odpowiedniej ilości w stosunku do długośc włosów. Ponieważ ja mam bardzo długie włosy, skłonne do skręcania, używam go całkiem sporo i jestem niesamowicie zadowolona! Mam po nim piękne, błyszczące włosy, bez efektu przetłuszczenia i obciążenia. Żel nadaje włosom cudowny kształt przez cały dzień - ale nie radzę go używac na suche włosy, efekt jest podobny jak po użyciu pianki, a ja tego nie lubię i nie polecam. Natomiast na mokre włosy - REWELACJA. Uwielbiam ten produkt, jest moim ulubieńcem!!!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

dobry produkt

polecila mi go fryzjerka w salonie, za pomoca tej gumy super wymodelowala mi wlosy i nauczyla mnie jak z niej korzystac.
wazne jest zeby nie nakladac gumy bezposrednio na wlosy, tylko wziac bardzo mala ilosc - tyle co na czubek palca - rozetrzec na dloniach i dopiero wtedy nakladac na wlosy. ew. potem powtorzyc i dodac wiecej. ja nakladam z glowa na dol, bo mam dlugie wlosy, dopiero potem podnosze glowe i ukladam, a efekt jest piekny i lekki.
jedynym minusem jest to ze taka fryzura na pewno nie wyglada swiezo przez caly dzien - po paru godzinach nalezy lekko rozczesac (nawet palcami) i ew. dolozyc gumy albo ulozyc lekko wilgotnymi rekami. wydaje mi sie jednak ze nie ma fryzury ktora nie wymaglaby poprawek w ciagu dnia.
efekt jest fatalny jesli nalozy sie zbyt duza ilosc gumy, wtedy skleja, ale wystarcczy z umiarem i jest OK.

generalnie polecam tylko trzeba wiedziec jak stosowac, umiejetne nalozenie malej ilosci daje bardzo naturalny efekt lekkosci.

aha - zaznaczam, ze mam delikatnie krecace sie wlosy, i uzywam gumy wlasnie do podkreslania lokow, natomiast nie wiem jaki efekt da guma na wlosach np. prostych.
produkt jest sprzedawany w salonach fryzjerskich, zatem zanim kupicie poproscie fryzjerke o ew. demonstracje.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w polowie pierwszego