Sally Hansen, Extra Strength Polish Remover ( Zmywacz do normalnych paznokci z witaminą E i B5)

Pojemność 236,5 ml

Prowitaminy głęboko penetrują paznokcie poprawiając ich budowę. Ulepszona bezacatonowa formuła. Dzięki zawartości prowitaminy B5, witaminy E oraz morelowego ekstraktu nawilża i redukuje kruchość paznokci pozostawiając je mocniejsze i zdrowsze.

Cena 22zł / 236,5ml

Bardzo dobry.

Bardzo pozadny zmywacz. Niczego nie mozna mu zarzucic. Nie niszczy paznokci, nawet uzywany bardzo czesto. Nie przesusza ich, nie pozostawia bialego osadu, nie oslabia. Zmywa bardzo szybko i skutecznie. Malujac paznokcie, zawsze nakladam baze, dwie warstwy lakieru i utwardzacz, wiec jest co zmywac. Przykladam wacik na kilka sekund i po manikiurze nie ma sladu. A najwazniejsze jest to, ze nie smierdzi! Bardzo dobryprodukt.

zmywaczowy KWC!

Od razu zaznaczam, że mam bardzo słabe i bardzo kruche paznokcie. W zasadzie każdy tańszy zmywacz je niszczył. Postanowiłam zainwestować w Sally, co biorąc pod uwagę pojemność, to nie wyszło wcale tak tragicznie. A zmywacz trzeba mieć.
Doskonale usuwa lakier, nie śmierdzi acetonem, nie wysusza paznokci i naskórka wokół (nie mowiąc już o białych plamach jak to niektóre zmywacze potrafią).
NIe ma lepszego jak dla mnie!!!

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 m-ce

skuteczny

Nie szafuję ocenami i rzadko daję max. ilość punktów, ale ten zmywacz spełnił moje wszelkie oczekiwania i nie mogę się do niczego przyczepić ;-). Dotychczas nie przywiązywąłam w ogóle wagi do tego typu produktów, ale ten zasługuje na ocenę, ponieważ:
- jest przede wszystkim bardzo skuteczny, zwłaszcza w zmywaniu ciemnych lakierów - dzięki niemu nie mam połowy palców w ciemnych zaciekach,
- nie wysusza paznokci, a wręcz delikatnie je natłuszcza, podobnie jak skórki,
- nie śmierdzi, a nawet delikatnie pachnie,
- jest bardzo wydajny.
Jedynym malutkim minusikiem jest duży otwór w butelce, ale można sobie z tym bez problemu poradzić.
Ja już innego nie będę kupować

Ilość zużytych opakowań: jeszcze pierwsza butelka

Botoksu zastosowania

Bardzo dobry produkt. Super wydajny, duza butelka, starcza na naprawde bardzo dlugo. Nie posiada drazniacego zapachu wiec w uzyciu jest bardzo przyjemny. Blyskawicznie usuwa kazdy lakier. Sto procent godny polecenia.

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:duuuuuuuzo

same plusy!!!

swietny, nie potrzebuje po nim bawic sie z zadnymi odzywkami!! bardzo delikatny, wydajny, duza butla, zawiera co prawda aceton, ale nie wysusza plytki paznokcia, no i zaskoczenie - calkiem ladnie pachnie!! maly minusik - otwor butli moglby miec mniejsza srednice..

Gut gut super gut

W telegraficznym skrócie: dobry, skuteczny jak kwas solny :D, super wydajny zmywacz z acetonem (mam ten z czerwoną nakrętką, do paznokci normalnych). Myję w nim czasm pędzle po farbach olejnych i też się sprawdza :D Można mu zarzucić tylko tyle, że zmycie lakieru z brokatem zabiera mu 3 sekundy zamiast 1 :D Ale pewnie firma to czyta i poprawią :D A poza tym jego ilość to już kosmiczny odjazd, przeszło ćwierć litra za około 20 złotych. Nic tylko brać! Tylko osoby z wrażliwymi paznokciami powinny raczej ostrożnie podchodzić do tego kosmetyku, lub wybrać jego bezacetonową wersję.

Sajgon!

Ja też mam wersję w czerwoną zakrętką (do normalnych paznokci). Widocznie mam nienormalne, bo po jednokrotnym zmyciu lakieru moje paznokietki zbielały, zmatowiały, a po kilkukrotnym - pokryły się od strony skórek dziwnymi łuskami i zaczęły się rozwarstwiać i łamać.. Znamy te numery ;-) w ten sposób tłumaczy się klientkom, że należy używac odżywek do paznokci .. A figę! Odżywkę owszem, kupiłam (ale z L'Oreala), a po niej od razu - porządny polski zmywacz z wit. F za 1,35 :-)<BR>P.S. Chętnie przekażę ledwie napoczęte opakowanie komuś, kto ma bardzie normalne paznokcie ;-)

Bardzo dobry

Ten, który zgłaszałam jest żółty, z czerwoną zakrętką (ale butelka ma ten sam kształt ;-)). Już go właściwie oceniłam w zgłoszeniu. Skuteczny, a przy tym delikatny.