ColorStay, Lip Shine (Pomadka i błyszczyk w jednym)

ColorStay, Lip Shine (Pomadka i błyszczyk w jednym)

Pojemność 2,07 ml

Nowość firmy Revlon zrobiona na wzór i podobieństwo MF Lipfinity, z tym, że ta jest bardziej praktyczna i poręczniejsza w użyciu, bo jest kosmetykiem 2 w 1.
Na jednym końcu jest kolor, czyli szminka w płynie, którą aplikujemy dzięki miękkiej gąbeczce. Natomiast na drugim końcu znajduje się bezbarwny błyszczyk Shine, który nakładamy pędzelkiem. Najlepiej (zdaniem producenta i moim :) ) jest nałożyć najpierw kolor odczekać ok. 3 min., a następnie zaaplikować warstwę Shine, która zainpregnuje usta przed utratš szminki. Otrzymamy półmatowy efekt.
Tak zaimpregnowana pomadka na ustach będzie się trzymała wiele godzin.
Poza tym można stosować szminkę, jak i błyszczyk osobno oraz w kombinacji. Tak wynika z mojego doświadczenia :).
Ponadto produkt jest bardzo dobry, bo jest łatwy i szybki w użyciu, równomiernie pokrywa usta kolorem, wygładza je, nabłyszcza. Nie zostawia śladów na filiżankach i ubraniach. Nie odbija się, nie ściera - zawsze zostaje na swoim miejscu. Lekka na ustach, a kolor utrzymuje się calutki dzień.
Na naszym polskim rynku jest ona jeszcze niedostępna, ale można ją dostać w serisach internetowych.

Doliczyłam się /na razie/ 8 kolorów m.in.:
- 01 CRYSTAL (róż)
- 02 DAZZLE (brudny róż)
- 03 FLICKER (czerwony)
- 04 SPARKLE (bršzik)
- 05 GLAZE (łososiowy)
- 16 BLAST (beż łamany rózem)
- 11 GLOW
- 12 JOLT

Cena: ok. 50,00 / Kolor 2,07 ml, Shine 2 ml

Wspaniała na mrozy, świetnie kryjąca

W poszukiwaniu szminki mocno pigmentującej, trafiłam kiedyś na ten wyrób Revlonu i, szczęściem!, kupiłam od razu kilka kolorów.

Najulubieńsza czerwień , używana już z palpitacjami serca i myślą "błagam jeszcze troszkę, choć ociupinkę", pokazuje nieubłagalny koniec pomadki.
Odcienie spopielałych różów i fioletów, nadal trwają w zakamarkach toaletki.

Spierzchnięte usta - wygładza i nawilża.
Pożądające koloru - barwi bardzo trwale.
Niestraszne jej papierosy i filiżanki z kawą, tudzież delikatne pocałunki w policzek (nie zostawia śladów).

Niestety, u leciwych piekniś, dla utrzymania koloru w ryzach, bezwzględnie wymaga konturówki lub "ogranicznika" wargowego w type "Lip Lock".

P.S.
Jak wiele dwuskładnikowych kosmetyków, wymaga przestrzegania reżimu nakładania!
Minimalne ograniczenia, to nałożenie koloru, poczekanie do całkowitego wyschnięcia i dopiero wtedy, wykończenie szminki warstwą nabłyszczająco-utrwalającą.
Nieprzestrzeganie tego sposobu malowania, skutkuje rozmazywaniem się mazi powstałej na ustach. Brrrr..

Ważne! Przydatność kosmetyku do użycia - aż 18 miesięcy po pierwszym otwarciu!

Ilość zużytych opakowań: 5 w użyciu

cudo

Bardzo dobra. Trwała. Błyszczyk wspaniałe i długo świeci. Co wydaje mi się aż niemożliwe, to to, że absolutnie nie zostawia śladów. Niesamowita.
Dostałam z USA, chyba w Polsce jeszcze nie są dostępne, a powinny...

Rewelacja :-)

Kupilam na Allegro, jak wiekszosc kosmetykow, na oslep i kierujac sie niedoskonalym zdjeciem z aukcji - i trafilam w dziesiatke, czyli w numerek 16 ;-) Piekny kolor, szminka doskonale sie naklada, wygodna gabeczka na sztyfcie, po 3 minutach od aplikacji szminka jest nie do ruszenia, a nalozenie blyszczyku powoduje dodatkowy efekt nawilzenia i uwypuklenia ust. Trzyma sie kilka h, nawet gdy znika blyszczyk szminka zostaje, nablyszczac mozna sobie do woli :-) Z pewnoscia kupie kolejne kolory, naprawde swietny kosmetyk :-)

makijaż kreska

DŁUGOTRWAŁA - BARDZO ! !

Bardzo dobra szminka o gęstej, ale NIE lepkiej konsystencji. Równomiernie pokrywa usta kolorem, bez smug i zacieków!
Najlepiej jest położyć kolor, a później po paru min. zaaplikować sobie warstwę przeźroczystego błyszczyku. Naprawdę trzyma się ust baaardzo długo! Zwłaszcza, że ja mam okropną tendencję do "zjadania" pomadek, błyszczyków :(
Nic mi się ich nie trzyma dłużej jak 15 min.
Z tą pomadko-szminko-błyszczykiem jest inaczej. Minimalnie po 3- 4 godz. zaczyna się coś dziać....
Trochę się "zje" od środka ust...
Jeśli czujemy, że usta zaczynają byc trochę ściągnięte (nie ma cudów) warto zaaplikować sobie trochę błyszczyku Shine i po kłopocie. Kolor zostaje.
Shine bardzo dobrze natłuszcza usta. Ma taką lejkowatą, raczej nie gęstą konsystencję. Jest wydajny.
Kosmetyki można stosować osobno.
JAK DO TEJ PORY TO NAJODPORNIEJSZA pomadka jaką miałam w swojej kosmetyczce. Mam nadzieję, że szybko się jej doczekamy w PL, bo ja swoją mam z USA.

Zostawiam pełne 4 * * * * odejmuję 1 * za to, że trochę wysusza usta, jednak nie mam jej tego za złe, bo wolę mieć pomadkę na ustach w niezmienionym stanie przez długi czas, niż poprawiać się co 10 min.!!