Lifting Mask (Intensywnie wygładzająca maseczka dla skóry dojrzałej)

Lifting Mask (Intensywnie wygładzająca maseczka dla skóry dojrzałej)

Maseczka przeciwzmarszckowa i wygładzająca dla skóry dojrzałej, zawierająca olej winogronowy i składnik aktywny, ursolisome. Olej winogronowy ma działać przeciwrodnikowo, nawilżająco i zmiękczająco. Specjalny kompleks łagodzący natomiast zmniejsza objawy zmęczenia i stresu, przywraca skórze naturalny koloryt i blask. Maseczka ma intensywnie wygładzać, usuwać drobne zmarszczki.

Ja lubię:)

Mnie akurat ta maseczka bardzo przypadła do gustu - kupiłam zupełnie przypadkowo podczas pobytu w Polsce i jestem wierną fanką od tego czasu.
Z tym że ja tej maseczki nie zmywam.
Jedną saszetką aplikuję dwa razy, oczywiście z liftingiem bym nie szalała, zresztą nie mam w tej materii nic do dodania jako że stuknęła mi dopiero 27 wiosna;) Natomiast maseczka fantastycznie nawilża i napina moją cerę. Nie czuję iż moge oczekiwać więcej za 1.30 / 2 apliakcje:)

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:sporo

slow mask

Slow mask ... jak slow train ;-) Skoro już polska firma umieszcza angielskie napisy na polskiej maseczce dla polskich mordeczek, to chyba mogę sobie pozwolić na na drobną zgryźliwość.
Czemu ? Bo po obiecywanych 10 min. działania to mogę się tylko podpisać pod opinią Pimusia. Po 30-tu zresztą też. Ale zdarzyło mi się zapomnieć kiedyś przy pichceniu obiadu że trzeba by to zmyć (tj. gdzieś tak po 3 kwadransach zaczęła mi przeszkadzać, więc ją wmasowałam, bo nie miałam czasu zmyć :D ) a zmyłam ... no tak mocno po godzinie. Bo już przestawałam widzieć na oczy (jednak trochę działa na soczewki :D ) I efekt był zdumiewający, biorąc pod uwagę wczesniejsze doświadczenia. Naprawdę ładnie nawilżona, wygładzona, no - co będę ściemniać - odmłodzona mordka. Hmm. Całkiem, całkiem, tylko czemu to tyle trwa ? Przy czym efekt to głównie nawilżenie i uelastycznienie skóry, ujędrnienia nie zauważyłam więc nie skąd ta nazwa lifting...
Czyli - coś dla oszczędnych, średnio wymagających i baaaaardzo cierpliwych.

Tanie mięso psi jedzą

Tiaa ... to moja druga z kolei wpadka z maseczkami Kolastyny. Biorąc pod uwagę, że mam w zapasie jeszcze dwie to już strach mnie oblatuje. W każdym razie nie dziwię się, że były w promocji po 1,10 - sprawa jest jasna, frima opróżnia magazyny na wiosnę ;)
Maseczka ta ma dość gęstą, udającą kremową lecz w efekcie toporną konsystencję. Rozsmarowuje się dobrze, wchłania już nieco gorzej, ale dzięki Bogu lepiej niż ta "intensywnie" nawilżająca, co pozwala nałożyć ją bardziej szczodrze. Wprawdzie nie wymaga już nakładania kremu na noc, jednak efekt jest krótkotrwały - na drugi dzień rano skóra jest sucha i bez śladu pozytywnych zmian (brak nawilżenia, brak blasku, świeżości). Trudno mi wypowiadać się na temat jej właściwości liftingujących, bo nic mi nie opada i zmarszczek też nie mam, ale w cuda nie wierzę. Słowem jest to mniej niż przeciętnej jakości maseczka o działaniu zwykłego kremu na noc (i to z gatunku kiepskich mazideł), jakich mnóstwo na rynku. Raczej nie polecam - szkoda nerwów, a efekty mierne.