Ruban Perle (Creme Illuminator) Kremowy rozświetlacz do policzków, oczu i ust

Ruban Perle (Creme Illuminator) Kremowy rozświetlacz do policzków, oczu i ust

Kremowy, satynowy, delikatnie koloryzujący i opalizujący rozświetlacz. Można do nakładać na usta, policzki, skronie lub łuki brwiowe. Jeśli pokryje się nim całą twarz, skóra zyska delikatny połysk.
Przenaczenie: rozświetnielnie cery, wykończenie makijażu, możę zastępować błyszczyk, cień do powiek i róż.
Rodzaj skóry: w zależności od koloru cery, dostępne dwie wersje - w tonacji różnowej (10 Moonlight) i brzoskwiniowej (30 Sunlight).
Efekt: Promienna cera i subtelny, łatwy do zrobienia makijaż.

Cena: 222 zł / 5 g

taki sobie

Ładny gadżet, który na niewiele się zdaje. Do malowania oczu ani ust nie nadaje się wcale, wałkuje się i szybciutko znika. Na policzkach natomiast prezentuje się już lepiej ale ponieważ "zawartość rozświetlacza w rozświetlaczu" jest bardzo duża to kosmetyk nadaje się raczej na wieczór. Przyjemnie mieć coś takiego w kosmetyczce bo opakowanie i zawartość prezentują się wyjątkowo pięknie ale jako kosmetyk rozczarowywuje. Nie polecam.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:męczę się z pierwszym

Spełnione nadzieje

Posiadam wersję Moonlight i przyznam że wśród rozświetlaczy jest to obecnie moj faworyt.Sama forma podania kosmetyku jest zachwycająca. Szkoda było mi naruszyć ten misterny "splot satynowych wstążek" Nakładam go na kości policzkowe i pod łuki brwiowe w makijażu na wieczór. Na ustach się nie sprawdził, nawet mogę zaryzykować stwierdzenie, że nieco je wysusza. Na powieki też go nie stosuję. Na kościach policzkowych sprawdza się rewelacyjnie, podkreśla je bardszo subtelnie, nie ma mowy o efekcie zbliżonym do pudru Starlette Lancome ( czytaj brokat). Idealnie współgra z jasną karnacją. Daje trwały i delikatny blask.Nakładam go palcami, nie wykorzystując pacynki do nakładania dołączonej do kosmetyku, ale tak jest mi po prostu wygodniej:) Opakowanie jak to u Chanel klasycznie piękne. Ruban Perle jest bardzo wydajny.Cale lato żałowałam, że nie jestem także posiadaczką wersji Sunlight.

Photoshop w kremie ;)

Szkoda, że Chanel wypuszcza tak fajne kosmetyki w limitowanych edycjach - a może właśnie dlatego sa takie atrakcyjne??? Jestem szczęśliwą posiadaczką Ruban Perle w odcieniu Moonlight - po cichu żałuję, że nie skusiłam się także na Sunligkt, choć nie wiem, jak by się komponował z moją jasną cerą. Wiem natomiast, że moja bladość w połączeniu z Moonlight tworzy mariaz idalny - daje śliczny glow, pozwala na modelowanie i grą światłem, które zresztą slicznie i niezwykle wdzięcznie łapie. U mnie najlepiej sprawdziła sie jako rozświetacz, na powiekach po prostu się nie trzyma, na usta jest zbyt pudrowa - ale twarz modeluje bosko ;) Oczywiście, cena w stosunku do pojemności jest zbójecka, ale na szczęście kosmetyk spełnia stawiane mu wymagania. Na szczęście jest dosyć wydajna, w ciągu 3 miesięcy zużyłam 1/3.
Z czystym sumieniem daję ****

Ciekawe fakty o życiu i pracy Coco Chanel

Cudeńko!

Kosmetyk po prostu boski...lecz także nieziemsko drogi. :( Odcień Sunlight prezentuje się doskonale! Tak pięknego rozświetlenia (ale nie nachalnego), jeszcze nigdy nie widziałam. Niestety kosmetyk jest bardzo mało wydajny. Czasami robiłam nim cały makijaż - stosowałam go jako cień do powiek, róż, pomadkę i na skronie jako rozświetlacz. Efekt był wspaniały - cudna, rozświetlona, promieniująca cera! :D :D :D Tylko pozazdrościć! Wiadomo, jak to u Chanel'a, pudełeczko robi wrażenie swoją prostotą i elegancją. Super gadżet ale niestety kosmicznie drogi. Kupię go, ale tylko, jeżeli będę miała możliwość tańszego zakupu. :)

Używam tego kosmetyku od kilku miesięcy (chyba 2) / ilość zużytych opakowań: 1.
Recenzja: ...

super gadżecik

Jestem łasa na wszystkie nowości i postanowiłam na wiosne sprawic sobie mały prezent. Wybrałam rozświetlacz Chanel i jestem zadowolona z zakupu. bardzo ładnie i do tego naturalnie rozświetla cere najadjac jej piekny połysk. Cera jest bardziej promienna - wyglada super. Ma również bardzo miła konsystencje kremowo-pudrową. Niestety jedna gwiazdke odjełam za zbyt wysoka cenę, ale ogólnie jestem zadowolona z zakupu.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...