Max Factor, Lash Lift (Tusz wydłużający modelujący)

Max Factor, Lash Lift (Tusz wydłużający modelujący)

Tusz do rzęs Lash Lift Max Factor zapewnia promienne spojrzenie nawet po długim, męczącym dniu. Nadaje oczom świeży, wypoczęty wygląd i blask.

Ma niezywkle lekką formułę, dzięki której zwiększa objętość rzęs. Unosi je o 30 stopni do góry i oddala od oczu w kierunku łuku brwiowego, przez co sprawia, że oczy wydają się większe, szerzej otwarte i mają więcej energii.

Lash Lift łączy w sobie wydłużającą formułę i szczoteczkę unoszącą rzęsy. Efekt liftujący utrzymuje się przez długie godziny. Tusz równomiernie otula każdą rzęsę i chroni przed nadmiernym obciążeniem.

Tusz unosi rzęsy do góry. Zawiera składniki odżywcze i pantenol, które pomagają odbudować strukturę włosa i zabezpieczają go przed łuszczeniem oraz kruszeniem. Liftująca spiralka unosi rzęsy i rozprowadza na nich optymalną ilośc tuszu. Zastosowany w tuszu elastyczny polimer ma strukturę podobną do tych, które używane są w żelach do włosów, dzięki czemu efekt uniesienia jest trwały.

Lash Lift dostępny jest w trzech odcieniach:

Rich Black (głęboka czerń), Soft Black (miękka czerń) oraz Black Brown (brązowo-czarny) a także w dwóch wersjach:

- zmywalny wodą,

- wodoodporny (w tej wersji nie ma odcienia Soft Black).

Cena: ok. 40 zł / 9 ml

Nie rozumiem

Nie dogadaliśmy się od samego początku. Nie wiem, czy po prostu nie potrafię go używać, czy on specjalnie robi wszystko żeby moim rzęsom daleko było do takich o jakich marzę. Nie utrwala zalotki, nie za bardzo pogrubia, wogóle nie za bardzo go widać, ciężko się go nakłada i opornie to idzie, drażni mnie jego zapach. Jedynie może jeśli chciałabym bardzo delikatnego podkreślenia. Plusem jest to, że nie skleja rzęs i wyglądają po nim naprawdę naturalnie.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

koszmar!

Używałam ten tusz jakiś czas temu i jest po prostu straszny! Same minusy:

-nie wydłuża
-nie podkręca
-nie pogrubia
-zero czerni
-strasznie się kruszy
-bardzo ciężko go zmyć

Po prostu zero efektu! Nawet na darmo bym go już nie wzięła. Po kilku użyciach trafił do kosza.
Nie polecam!

Używam tego produktu od: dawno temu go używałam.
Ilość zużytych opakowań: nie skończone pierwsze.

OK!

Podobny do 2000 Calorie, ale nieco delikatniejszy. Bardziej podkręca, troszkę mniej pogrubia i wydłuża. Nie osypuje się, nie spływa, łatwy do usunięcia. Po kilku tyg. używania można zauważyć, że kondycja rzęc nieco się poprawia (nic spektakularnego, ale są jakby bardziej elastyczne i mniej się łamią). Niestety jak wszystkie tusze Max Factor wysycha w opakowaniu. Mimo to naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: używałam 2 mies.

tak tak tak

swietny tusz! lepszy niz te wszystkie lankomy i diorszoły ;) a tak serio- tusze max factor w ogole sa najlepsze, ten pieknie rozdziela, wydluza pogrubia... ladnie "otwiera oko" :)) przyjemny w stosowaniu, ma bardzo ladne opakowanie, eleganckie, cena- dobra w stosunku do jakosci... na wiosne skusze sie na MF false lash effect

Używam tego produktu od:1,5 roku

Nijaki

Na początku bardzo mi się ten tusz spodobał, jednak z czasem mogę się przekonać, że są jeszcze lepsze. Ten jest bardzo delikatny i prawie go nie widać na powiekach. Wydłużenia również nie zauważyłam ani pogrubienia. Można go spokojnie zastąpić innym.

bardzo dobry

Plusy
- fajnie wydłuża
- pogrubia też dośc dobrze
- nie rozmazuje się
- nie kruszy się
- długo trzyma sie na rzęsach
- ładne i wygodne opakowanie
Godny polecenia

Używam tego produktu od:3 miesiące

rewelacyjny

Idealnie unosi i wydłuża rzęsy, przy tym każdy włosek jest idealnie pokryty tuszem. Pomimo dość wysokiej ceny gorąco polecam wg mnie jak najbardziej jest jej wart. Na pewno na długo zostanie w mojej kosmetyczce. Jest rewelacyjny!!!

Używam tego produktu od:miesiąca

straszny

W ogóle mi nie odpowiada, bo:
Okropnie zlepia rzęsy - tworzy śliczne musze nóżki (nawet nie pająka, bo nie wydłuża).
Szczoteczka taka sobie. Przed nałożeniem trzeba go porządnie wytrzeć w chusteczkę, bo za dużo się go nabiera. Kruszy się po paru godzinach.
Zero naturalnego efektu - widać go z daleka.
Reasumując - po paru użuciach wylądował w koszu :(

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

W sumie ok

To byl moj pierwszy i jak na razie jedyny tusz tej marki...To, co mnie w nim ujęło - to z pewnością swietna szczoteczka, przyjemna aplikacja i przede wszystkim spektakularny efekt. Niestety, zauwazylam, ze tusz lubi opadac tworząc "pandę" i dosc szybko wysycha. Zastanawialabym sie nad ponownym kupnem.

Używam tego produktu od: rok

Spełnia obietnice

+ rewelacyjnie podkręca rzęsy i efekt ten nie słabnie nawet po wielu godzinach
+ mocno wydłuża
+ "otwiera" oko
+ rozczesuje
+ nie skleja
+ jest trwały, nie obsypuje się
+ nie obciąża rzęs
+ rzęsy są delikatnie, ale efektownie podkreślone

- mało wydajny

Używam tego produktu od: 2 tyg

Mój numer 1

Idealnie podkreśla krótkie i rzadkie rzęsy.
Nie skleja, pogrubia.
Ma dość suchą konsystencję, a mimo tego nie osypuje się i to w tym tuszu lubię najbardziej, bo można ładnie wymodelować rzęsiki!

Sprawdziłam wiele tuszy, ale ten jest dla mnie najlepszy i zawsze do niego wracam, choć nie jest tani.

Używam tego produktu od: dwóch lat

ładnie podkreśla

Do tej pory używałam tuszu Maybellina- Volume, ale ostatnio zdecydowałam się na zakup właśnie Max Factora. Dodam, że cena na jednym z portali internetowych jest niższa o połowę (tusz kosztował 18zł).
Bardzo ładnie podkreśla długie rzęsy, nie osypuje się i nie rozmazuje. Jedno malowanie daje naturalny efekt natomiast kolejne poprawki wydłużają i unoszą rzęsy coraz wyżej.
Tusz wytrzymał zabawę Sylwestrową i przytulanie do poduszki:)
Jak na tę cenę- jest na prawdę niezły!

Używam tego produktu od:1 mies.