Lash Lift (Tusz wydłużający modelujący)

Lash Lift (Tusz wydłużający modelujący)

Tusz do rzęs Lash Lift Max Factor zapewnia promienne spojrzenie nawet po długim, męczącym dniu. Nadaje oczom świeży, wypoczęty wygląd i blask.

Ma niezywkle lekką formułę, dzięki której zwiększa objętość rzęs. Unosi je o 30 stopni do góry i oddala od oczu w kierunku łuku brwiowego, przez co sprawia, że oczy wydają się większe, szerzej otwarte i mają więcej energii.

Lash Lift łączy w sobie wydłużającą formułę i szczoteczkę unoszącą rzęsy. Efekt liftujący utrzymuje się przez długie godziny. Tusz równomiernie otula każdą rzęsę i chroni przed nadmiernym obciążeniem.

Tusz unosi rzęsy do góry. Zawiera składniki odżywcze i pantenol, które pomagają odbudować strukturę włosa i zabezpieczają go przed łuszczeniem oraz kruszeniem. Liftująca spiralka unosi rzęsy i rozprowadza na nich optymalną ilośc tuszu. Zastosowany w tuszu elastyczny polimer ma strukturę podobną do tych, które używane są w żelach do włosów, dzięki czemu efekt uniesienia jest trwały.

Lash Lift dostępny jest w trzech odcieniach:

Rich Black (głęboka czerń), Soft Black (miękka czerń) oraz Black Brown (brązowo-czarny) a także w dwóch wersjach:

- zmywalny wodą,

- wodoodporny (w tej wersji nie ma odcienia Soft Black).

Cena: ok. 40 zł / 9 ml

Nie rozumiem

Nie dogadaliśmy się od samego początku. Nie wiem, czy po prostu nie potrafię go używać, czy on specjalnie robi wszystko żeby moim rzęsom daleko było do takich o jakich marzę. Nie utrwala zalotki, nie za bardzo pogrubia, wogóle nie za bardzo go widać, ciężko się go nakłada i opornie to idzie, drażni mnie jego zapach. Jedynie może jeśli chciałabym bardzo delikatnego podkreślenia. Plusem jest to, że nie skleja rzęs i wyglądają po nim naprawdę naturalnie.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

koszmar!

Używałam ten tusz jakiś czas temu i jest po prostu straszny! Same minusy:

-nie wydłuża
-nie podkręca
-nie pogrubia
-zero czerni
-strasznie się kruszy
-bardzo ciężko go zmyć

Po prostu zero efektu! Nawet na darmo bym go już nie wzięła. Po kilku użyciach trafił do kosza.
Nie polecam!

Używam tego produktu od: dawno temu go używałam.
Ilość zużytych opakowań: nie skończone pierwsze.

OK!

Podobny do 2000 Calorie, ale nieco delikatniejszy. Bardziej podkręca, troszkę mniej pogrubia i wydłuża. Nie osypuje się, nie spływa, łatwy do usunięcia. Po kilku tyg. używania można zauważyć, że kondycja rzęc nieco się poprawia (nic spektakularnego, ale są jakby bardziej elastyczne i mniej się łamią). Niestety jak wszystkie tusze Max Factor wysycha w opakowaniu. Mimo to naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: używałam 2 mies.

depilacja brwi

tak tak tak

swietny tusz! lepszy niz te wszystkie lankomy i diorszoły ;) a tak serio- tusze max factor w ogole sa najlepsze, ten pieknie rozdziela, wydluza pogrubia... ladnie "otwiera oko" :)) przyjemny w stosowaniu, ma bardzo ladne opakowanie, eleganckie, cena- dobra w stosunku do jakosci... na wiosne skusze sie na MF false lash effect

Używam tego produktu od:1,5 roku

Nijaki

Na początku bardzo mi się ten tusz spodobał, jednak z czasem mogę się przekonać, że są jeszcze lepsze. Ten jest bardzo delikatny i prawie go nie widać na powiekach. Wydłużenia również nie zauważyłam ani pogrubienia. Można go spokojnie zastąpić innym.

bardzo dobry

Plusy
- fajnie wydłuża
- pogrubia też dośc dobrze
- nie rozmazuje się
- nie kruszy się
- długo trzyma sie na rzęsach
- ładne i wygodne opakowanie
Godny polecenia

Używam tego produktu od:3 miesiące

rewelacyjny

Idealnie unosi i wydłuża rzęsy, przy tym każdy włosek jest idealnie pokryty tuszem. Pomimo dość wysokiej ceny gorąco polecam wg mnie jak najbardziej jest jej wart. Na pewno na długo zostanie w mojej kosmetyczce. Jest rewelacyjny!!!

Używam tego produktu od:miesiąca

straszny

W ogóle mi nie odpowiada, bo:
Okropnie zlepia rzęsy - tworzy śliczne musze nóżki (nawet nie pająka, bo nie wydłuża).
Szczoteczka taka sobie. Przed nałożeniem trzeba go porządnie wytrzeć w chusteczkę, bo za dużo się go nabiera. Kruszy się po paru godzinach.
Zero naturalnego efektu - widać go z daleka.
Reasumując - po paru użuciach wylądował w koszu :(

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

W sumie ok

To byl moj pierwszy i jak na razie jedyny tusz tej marki...To, co mnie w nim ujęło - to z pewnością swietna szczoteczka, przyjemna aplikacja i przede wszystkim spektakularny efekt. Niestety, zauwazylam, ze tusz lubi opadac tworząc "pandę" i dosc szybko wysycha. Zastanawialabym sie nad ponownym kupnem.

Używam tego produktu od: rok

Spełnia obietnice

+ rewelacyjnie podkręca rzęsy i efekt ten nie słabnie nawet po wielu godzinach
+ mocno wydłuża
+ "otwiera" oko
+ rozczesuje
+ nie skleja
+ jest trwały, nie obsypuje się
+ nie obciąża rzęs
+ rzęsy są delikatnie, ale efektownie podkreślone

- mało wydajny

Używam tego produktu od: 2 tyg

Mój numer 1

Idealnie podkreśla krótkie i rzadkie rzęsy.
Nie skleja, pogrubia.
Ma dość suchą konsystencję, a mimo tego nie osypuje się i to w tym tuszu lubię najbardziej, bo można ładnie wymodelować rzęsiki!

Sprawdziłam wiele tuszy, ale ten jest dla mnie najlepszy i zawsze do niego wracam, choć nie jest tani.

Używam tego produktu od: dwóch lat

ładnie podkreśla

Do tej pory używałam tuszu Maybellina- Volume, ale ostatnio zdecydowałam się na zakup właśnie Max Factora. Dodam, że cena na jednym z portali internetowych jest niższa o połowę (tusz kosztował 18zł).
Bardzo ładnie podkreśla długie rzęsy, nie osypuje się i nie rozmazuje. Jedno malowanie daje naturalny efekt natomiast kolejne poprawki wydłużają i unoszą rzęsy coraz wyżej.
Tusz wytrzymał zabawę Sylwestrową i przytulanie do poduszki:)
Jak na tę cenę- jest na prawdę niezły!

Używam tego produktu od:1 mies.