Venus, Hipoalergiczny żel do higieny intymnej z łagodzącym prebiotykiem

Venus, Hipoalergiczny żel do higieny intymnej z łagodzącym prebiotykiem

Hipoalergiczna emulsja do higieny intymnej z zieloną herbatą, wykazuje silne właściwości łagodzące. Zawarty w recepturze kwas mlekowy chroni przed wysuszeniem i utrzymuje prawidłowe pH okolic intymnych. Zabezpiecza przed infekcjami i działa profilaktycznie. Obecność naturalnego prebiotyku dodatkowo wspomaga odnowę naturalnej flory bakteryjnej, która stanowi barierę dla infekcji, zapewniając skuteczną ochronę każdego dnia.
Właściwości potwierdzone badaniami:
- łagodzenie podrażnień i stanów zapalnych
- nawilżenie i ochrona
- nie wysusza i wspiera prawidłowe utrzymanie pH okolic intymnych
0% alergenów, barwników i parabenów.
Składnik aktywny- ekstrakt z zielonej herbaty działa ochronnie i łagodząco. Polecany przez lekarzy ginekologów.

normalna
żele
ochronne, odświeżające, łagodzące
hipoalergiczna
w butelce, z pompką
żel

Świetny

Bardzo fajny i przyjemny produkt. Skusiłam się na niego przypadkiem i jestem zadowolona. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, zapach jest w porządku, żel jest delikatny nie podrażnia, ma dużą pojemność co sprawia, że jest wydajny. Ponadto łatwo się go dozuje. Cena, na każdą kieszeń, co tu dużo pisać, świetny i przyjemny produkt dla nas kobietek.

Jest ok

Żel zakupiłam spontanicznie w promocji. Wygodny dozownik, duża pojemność. Jest bardzo wydajny. Zapach oceniam dosyć dobrze bo jest lekko kwaśny ale przyjemnie neutralny . Żel jest bardzo delikatny mam wrażenie że aż za bardzo. Niestety ale nie jest to żel łagodzący u nawilżający. Nawilżenie jest tylko chwilowe podczas mycia. Nie mniej jednak nie podrażnił mnie i poza tamtym faktem minusów brak.

Poprawny żel, zmieniłabym w nim tylko zapach

plusy:
+ dobrze oczyszcza
+ dobrze się pieni
+ nie wysusza

minusy:
- niezbyt przyjemny zapach nie przypominający herbaty

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
+ niska cena
+ opakowanie z pompką

nie zachwycil

Kupilam w promocji , a zawsze wybieram produkty z dozownikiem , bo sa łatwe i przyjemne w uzyciu . O ile jest wydajny i nic sie nie dzialo , to zapach mi sie za bardzo nie podoba i wrecz przeszkadza. Nie zauwazylam by byl jakis lagodzacy podraznienia itd. Wole inne marki.

Wydajny!

Mega wydajny żel do higieny intymnej o delikatnym subtelnym miłych zapachu. Po użyciu pozostawia uczucie swiezosci I mega komfortu na długo. Jest bardzo delikatny ma żelowa formułę. Nie uczula nie sprawia uczucia suchości oraz śmiało mogę stwierdzić ze nawet troszkę nawilza. Nie powoduje podrażnień. Ma poręczny dozownik dzieki któremu wypływa akurat tyle płynu ilie nam trzeba. Super. Polecam

idealny płyn

Skusiłam sie na ten płyn przypadkiem bo akurat była promocja wiec wziełam 2 i musze przyznac , ze płyn jest rewelacyjny , ładnie pachnie łagodzi podraznienia łatwo sie go dozuje jest bardzo wydajny dzieki gestej konsystencji jedynym minusem jest kiepska dostepnosc

Jeden z ulubionych

Bardzo lubię żele do higieny intymnej od firmy Venus. Są bardzo delikatne, świetnie odświeżają, są bardzo wydajne i do tego tanie.
Ten żel jest bardzo delikatny i stał się jednym z moich ulubionych. Bardzo dobrze i delikatnie myje miejsca intymne.
Nie podrażnia, fajnie odświeża, łagodzi podrażnienia. Nie uczula, nie wysusza i nie ściąga.
Ma bardzo delikatny zapach, można wyczuć zieloną herbatę. Fajnie się pieni i myje, bardzo fajna butelka z pompką ułatwia wydobycie produktu.
Żel jest bardzo wydajny i ma fajny skład. Ulubieniec od Venus.

Stał się jednym z moich ulubionych

Żel do higieny intymnej, który ostatnimi czasy mi towarzyszy.
Skusiłam się na opakowanie tego żelu ze względu na niską cenę - ok. 5.50zł.
Jest to żel do higieny intymnej marki VENUS - z zieloną herbatą.
Zielona herbata - coś co lubię, uwielbiam wręcz - także cena i zapach - miodzio!
Przede wszystkim ma delikatny zapach, wyczuwa się zieloną herbatę - co mnie zadowoliło, że producent nas nie okłamał.
Jest o delikatnej, żelowej konsystencji i delikatnie sie pieni.
Dobrze oczyszcza sfery intymne - bez podrażnienia ich.
Łagodzi, koi i nie wywołuje reakcji alergicznych i uczucia dyskomfortu.
Jest bezpieczny i dzięki niemu czuję się świeżo.
Jest także wydajny - wystarczy odrobinka żelu do umycia się.
podoba mi się spore opakowanie z wygodną, dozująca pompką - która przy okazji łatwo wydobywa produkt z butelki.
Anatomiczny, poręczny kształt sprawia, że jeszcze łatwiej używa się produktu.
Jestem z tego produktu zadowolona i na pewno będę teraz po niego sięgać bardzo często.

VENUS- płyn do higieny intymnej

Polecam produkt tej marki. Osobiście jestem zadowolona. Żel jest wydajny, łagodzący wszelkie kobiece dolegliwości, bardzo ładnie pachnie. Cena bardzo przystępna.

Średni, nie wydajny

Miałam wcześniej inną wersję tej firmy i była ok, dlatego postanowiłam kupić inną.Skusiłam się głównie opakowaniem i zapachem. Pachnie dosyć delikatnie i bardzo właśnie fajnie, bo w tych miejscach jednak powinno się używać bezzapachowych kosmetyków. Pompka jest całkiem okej chociaż mocno psika i czasem nie trafiam na rękę. Minusik za to za konsystencja jest bardzo wodnita w porównaniu do tamtego Venus co miałam wcześniej to masakra, dlatego czuję się nieco oszukana. Nie wiem jak z wydajnością,bo ta konsystencja średnio mi się widzi. Jednak produkt jest tani,bo tylko 7zł około i przede wszystkim sprawdza się na co dzień i nie podrażnia.

Dobry.

Żel Venus do higieny intymnej stosuję od dawna. Na początku stosowałam inny żel ale na chwilę obecną jedynym dostępnym jest ten oto właśnie. Gdybym miała te dwa żele porównać mam wrażenie, że ten poprzedni był lepszy.

Ten żel nie podrażnia skóry. Posiada dobrą konsystencję, która łatwo się pieni. Ma bardzo delikatny zapach. Jest wydajny. Jednak czegoś mi w nim brakuje.

taki sobie

To nie jest jakoś wybitnie wybitny żel do higieny intymnej. Kupiłam go w promocji oraz dlatego, że było napisane, że jest to żel łagodzący, a ja w owym czasie czegoś takiego poszukiwałam. Długo dumałam przy półce z żelami, aż w końcu kupiłam ten.
Opakowanie jest poręczne, z pompką, bardzo wygodną. Żel jest przezroczysty, nie pachnie raczej, ja w każdym razie nic nie wyczuwam. Konsystencja jest bardziej płynna, niż stała. Dobrze się rozprowadza. Delikatnie myje. Czy łagodzi? nie mam pojęcia. Mnie nie wysusza, ani nie podrażnia.
Kupiłam raz i więcej nie kupię.