Biotherm, Biosensitive Creme Nourrissante Apaisante Protectrice (Krem odżywczo-łagodzący)

Odżywczy krem o właściwościach łagodzących na bazie czystego wyciągu z planktonu termalnego dla skóry suchej i wrażliwej. Łagodny krem, który koi podrażnikenia, odżywia i chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Już po chwili skóra odzyskuje swoją elastyczność i aksamitność. Jest świetnie odżywiona, gładka i ukojona. Przeznaczona do skóry wrażliwej z tendencją do przesuszania się. Bezzapachowy.

NAWILZENIE W 100%

Seria Bisensitive jast naprawde swietna. Ten krem jest rowniez bardzo, bardzo dobry!! Mam tłusta skore ale po leczeniu przeciwtradzikowym wysuszyła mi sie. Uzywałam tego kremiku na noc i naprawde rewelka!!!Skora ładnie nawilzona,elastyczna i zregenerowana.Krem jest bezzapachowy i napewno nie uczuli.Polecam.

znakomity

Swietna rzecz taki krem. Moją nader wrażliwą cerę (skłonną do podrażnień i to nie tylko tych po goleniu) koi niczym tłusta, apteczna maść z witaminą A. Dodatkowo znakomicie nawilża i to przy - uwaga - fantastycznej, leciutkiej konsystencji. No dobra, nie wchłania się może tak jak kosmetyki po goleniu dla mężczyzn Biothermu, lecz szczerze mówią wcale mi na tym nie zależy. Poza tym Biosensitive jest o wiele wydajniejszy od biothermowskih "homków". Po prostu świetny krem.

Mała uwaga - cena Biosensitive lubi ostro skakać między sklepami. Z moich wędrówek i obserwacji mogę polecić warszawskie Okęcie (strefa wolnocłowa) jako miejsce gdzie na metce tego kremu znajdziemy jedną z niższych liczb.

ilość zużytych opakowań: 4 (piąte w trakcie)

kosmetyk na 5

Krem ten jest po prostu rewelacyjny,bardzo dobrze nawilża,a właśnie tego potrzebuje moja alergiczna i skłonna do" suchosci" cera.Nawilzenie utrzymuje się na skórze 24 h,polecam jak najbardziej.
Obecnie kończe już swoje pierwsze opakowanie i już kupiłam drugie:-)