Vichy, Deodorant Dermo-Tolerance [Long-Lasting Anti-Perspirant]

Vichy, Deodorant Dermo-Tolerance [Long-Lasting Anti-Perspirant]

Ponoć jest skuteczny przez cały dzień. Reguluje proces pocenia, nie blokując go. Nie brudzi ubrań i nie zawiera alkoholu, więc jest delikatny.

Bardzo dobry

Najlepszy antyperspirant jaki miałam.

Świetnie spełnia swoją funkcję, chroni przed nadmiernym wydzielaniem potu i nieprzyjemnym zapachem, jest jednocześnie bardzo delikatny, używam go często zaraz po depilacji i nigdy nie miałam podrażnionej skóry.
Zapach ma delikatny, lekko wyczuwalny na skórze pachy ale nie gryzie się np z perfumami.
Po aplikacji skóra jest przez chwile lepka po czym preparat dość szybko się wchłania. Nigdy nie zdarzyło mi się aby zostawiał ślady na ubraniu ale też nie nie ubieram od razu bluzki tylko chwile czekam wykonując inne czynności.

Jestem w trakcie chyba 6 opakowania i zauważyłam, że skóra powoli się do niego przyzwyczaiła więc szukam tymczasowo nowego zamiennika. Na pewno jednak będe do niego wracać bo najczęściej jakiekolwiek zmiany kończą się rozczarowaniem.

Antyperspirant jest wydajny, kupuje go zazwyczaj w promocji np w Super pharm i jego cena wynosi wtedy niecałe 30 zł

Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 6 lub 7 opakowania

beznadziejny, w ogóle nie działa

Straszny i okropny antyperspirant. Za taką cenę to żenujące. Antyperpirant w ogóle nie działa, słabo się wchłania, na dodatek zostawia białe ślady. Nie warto wydawać tylu pieniędzy na bubel.

Używam tego produktu od: używałam prze miesiąć
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Niezawodny

Jeđli chodzi o antyperspirant, to jest to dla mnie jeden z najwaniejsyzch kosmetyków, musi być absolutnie niezawodny i jeśli taki jest, to niewarto na nim oszczędzać.
Odkąd go spróbowałam nie kupuję już innych, spełnia wszystkie moje oczekiwania- jest łagodny, delikatnie i świeżo pachnie, nie pozostawa śladów, szybko się wchłania i oczywiście jest skuteczny.

Ilość zużytych opakowań: ponad 10

depilacja brwi

Jestem zadowolona

Kupiłam go w promocji, bo normalnie jest bardzo drogi. Używam go od miesiąca i jestem zadowolona. Nie podrażnia mi skóry i rzeczywiście chroni przed nadmiernym poceniem. Jest OK, ale drogi.

Czy to na pewno antyperspirant?

Dostałam go w prezencie i zdecydowanie nie polecam. Absolutnie nie działa... to niestety fakt i wielki zawód, bo kosmetyki Vichy zawsze mi dobrze służyły.
Nie wiem do jakiej skóry został stworzony... próbowała go moja siostra, używałam ja i niestety obie się zawiodłyśmy.

słabiutki

Wysoka cena za produkt , który nie spełnia swoich funkcji.

Minusy:
- nie działa!
- wysoka cena
- dość szybko się zużywa

Plusy:
- bardzo przyjemny, delikatny zapach

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

beznadziejny

Jeżeli chodzi o dezodoranty z vichy to spotkało mnie w tym wypadku kolejne rozczarowanie. Nie spełnia roli antyperspirantu ani przez 20 min. nie wiem co to właściwie jest za substancja w środku. Z pewnościa nie jest to dobry dezodorant!

Nie warto

Vichy jest moją ulubioną firmą , jej kosmetyki używam; ten był strasznym niewypałem dla mnie, lepi się b. powoli wysycha, no i nie chroni przed poceniem się tak, jakbym chciała...

Co to ma być?

Oceniam wersję roll-on. Jeśli to jest antyperspirant to ja zostanę kolejnym szczęśliwcem, który zagra w totka i wygram 20 mln! Hehe
Nie podrażnia skóry, delikatny, ale lepki, nie brudzi ubrań. Ale nie zapobiega, ani nie chroni przed poceniem się w ogóle!!! Nie spełnia swojego zadania. W dodatku jest drogi.

bubel

Dobrze się rozprowadza, jest bezalkoholowy. Nie zostawia tłustego filmu, ma delikatny zapach. To są plusy. Jest drogi i w ogóle nie zmniejsza wydzielania potu. Chroni przez góra 4 godziny. To miał być antyperspirant!

do niczego

Nie wiem jaki zamysł przyświecał wpuszczeniu na rynek tego produktu, nie mówiąc już o nazwaniu tego antyperspirantem.<BR><BR>Jedyną zaletą tego produktu jest... jego bezzapachowość (co też nie wszystkim musi odpowiadać)<BR><BR>Podstawową wadą natomiast jest fakt że ten "antyperspirant" w ogóle nie działa. To znaczy nie chroni przed poceniem się ani temu nie zapobiega. <BR>Poza tym jest lepki, nieprzyjemnie się go rozprowadza, nie chce się za bardzo wchłaniać i powoduje, że zbyt szybko założone ubranie kończy przedwcześnie w pralce, bo produkt zostawia na nich plamy. <BR>Dodając do tego niezbyt miłe uczucie jakie mam po użyciu tego kosmetyku oceniam go jako bubel.

WYRZUCONE PIENIĄDZE

Dezodorant jest chyba po to, aby chronić przed poceniem się, tonizować, nawilżać delikatną skórę pod pachami, a ten tego nie robi. W ypróbowała go moja mama, która jest alergiczką (na opakowaniu jest napis, że nie powoduje uczuleń, że jest wręcz wskazany dla alergików) i... uczulił ją. Nie kupię go więcej.