Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Isana, Intensiv, Olejek do włosów 2 in 1

Isana, Intensiv, Olejek do włosów 2 in 1

Olejek Intensive do włosów długich i zniszczonych chroni przed wysoką temperaturą 230°C. Zawiera olej jojoba, który nadaje blasku końcówkom włosów. Ma zapach kwiatu migdałowca. Olejek pielęgnacyjny Isana Intensiv chroni włosy przed przegrzewaniem podczas suszenia i pielęgnuje je dzięki zawartości oleju jojoba. Ułatwia rozczesywanie włosów, jednocześnie ich nie obciążając. Olejek w łatwy sposób zamienia matowe i zmęczone włosy w lśniące i elastyczne.

serum
z silikonami
z pompką

Skład jest w trakcie moderacji.

• Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Simmondsia Chinesis Seed Oil, Parfum, Trisiloxane, Phenyl Trimethicone, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzylsalicylate, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Linalool, Geraniol.

Wypróbujcie, bo warto!

Jak za ta cene to jakosc jest super! Zawsze mega lamaly mi sie i rozdwajaly wlosy, a teraz? Ostatni raz wlosy podcinalam jakies 8 miesiecy temu, pojedyncze nadal zlamane, ale sie nie rozdwajaja, moja fryzjerka byla w szoku!!! Super chroni wlosy przed cieplem suszarki (prostownicy nie uzywam). Ogolnie ich stan sie poprawil, a nie sa mega obciazone tym olejkiem. Polecam z czystym sumieniem!!!!

Naprawdę dobry

Za tę cenę jest fantastyczny. Ładnie nawilża włosy, dociąża i wygładza, jednocześnie jest suchy i przyjemny w użytkowaniu. Warto wypróbować, ja na pewno kupię ponownie.

Uwielbiam :)

Moje włosy mają tendencje do plątania i bez odżywki albo olejku nie da się ich rozczesać po myciu. Ten produkt bardzo dobrze działa, nie mam żadnych problemów z rozczesywaniem gdy go używam. Włosy po jego zastosowaniu są miękkie i lśniące. Ponadto pięknie pachnie i zapach utrzymuje się długo na włosach. Jest bardzo wydajny, przy codziennym użytkowaniu od około roku mam jeszcze pół opakowania :)

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Żałuję zakupu

Mam długie, cienkie, okresowo skore do wypadania ale zdrowe włosy.
Kupiłam ten olejek, by mi zastąpił olejek z Marion, którego używałam na końcówki po myciu.
Pomimo, że produktu nakładam mało, to wraz z rozczesywaniem szedł na resztę długości włosów (tak jak i Marion i inne wcześniej stosowane) i włosy po wysuszenia były oklapnięte i szybko domagały się kolejnego mycia.
Przy kolejnych próbach, nakładałam na końcówki już po rozczesaniu - też bez zachwytu.
Potem próbowałam na suche włosy, tak jak napisał producent "do wykończenia fryzury" - klapły i znów do mycia.
Na suche końcówki - robił się suchy drapak.
Postanowiłam wykorzystać do olejowania włosów. Utłuściłam porządnie włosy, potrzymałam 2h, umyłam. Włosy po wysuszeniu były dociążone, nienapuszone (nic specjalnego, każda odżywka tak potrafi bez wylewania całej garści i męczenia się w utrzymaniem zaolejowanego skalpu).
Tak właśnie zamierzam zużyć ten olejek - gdy się trafi, że mogę poświecić czas na olejowanie.
Podsumowując: żałuję zakupu.

Całkiem całkiem

Bardzo fajny produkt ale dla moich cienkich i delikatnych włosów tylko na końcówki w maleńkiej ilości. Ładnie pachnie, nabłyszcza i wygładza ale wymaga oszczędnego używania jeśli nie chcecie mieć przetłuszczonych włosów po 4 godzinach :)

: )

Często go używam po umyciu włosów przed czesaniem.
Niekiedy daję go naprawdę dużo - nigdy nie obciążył mi włosów.
Nie czuję zapachu na włosach.
Bardzo go lubię. Mimo częstego używania jest wydajny.

Używa produktu od: próbka

Uwielbiam

Kupiłam do kilka dni temu.
Ale już po pierwszym użyciu mnie przekonał. Ma zbawienne działanie. Wygładza włosy, są miękkie i miłe w dotyku, a także błyszczące. Podoba mi się dozownik, który wydaje idealna ilość produktu, nie wylewa się za wiele, więc myślę, że z wydajnością kłopotów nie będzie. Przyjemnie się go nakłada, zapach nie drazni. Mnie przekonał, zwłaszcza, że nakładam go troszkę więcej na końcówki i wygląda to naprawdę ładnie. Polecam z całego serca!
Zwłaszcza, że cena nie jest wysoka.

Niezły:)

Całkiem niezły olejek do zabezpieczania włosów:)
Na plus cena, przepiękny zapach i śliczne, solidne opakowanie.
Działanie słabsze niż olejki orientalne z Mariona - nieco mniejsza wydajność, bo używam go więcej, mniejsze wygładzenie niemniej tańszy niż Marion, a zapachem i opakowaniem bije olejki z Mariona na głowę.
Gdybym miała wybierać - wybieram ten, bo działa i daje przyjemność z używania.
Mocna czwórka:)

ach ten zapach

Zalety:
+ zapach jest absolutnie cudowny
+ włosy są miękkie i bardziej gładkie
+ zapach jest długotrwały
+ bardzo dobrze kondycjonuje włosy, nie sterczą na wszystkie strony
+ jest bardzo wydajny

Naprawdę LEKKI ;)

Po olejek sięgnęłam, gdy moje włosy z niewiadomych przyczyn zaczęły się elektryzować. Do dziś nie jestem pewna czy problem rozwiązał się sam, czy pomógł mi w tym olejek, ale używam go nadal, bo za niewielką cenę mogę uzyskać na głowie fajny efekt.

Wydajność. Produktu używam od wakacji, czyli jakieś dobre pół roku. Szczerze, to zdarzały mi się mniejsze lub większe przerwy w stosowaniu, ale mimo to, nie dobiłam nawet do połowy buteleczki. W takim tempie to mam zapas do najbliższych wakacji z głowy. Wydajność jak najbardziej na plus!

Aplikacja olejku mocno ułatwiona, dzięki pompce - kolejny plus! Buteleczka może nie wygląda na super luksusową, ale jest bardzo poręczna i solidna.

Działanie - termoochrona, to główny czynnik, dla którego go używam. Dodatkowo uzyskuję wygładzenie, bez obciążenia. Stosuję tylko na końcówki i widzę różnicę po aplikacji oraz przed. Dobry produkt do zdyscyplinowania włosów. Nie wiem jak zachowuje się na włosach zniszczonych i jaki daje efekt. Nie zauważyłam efektu wybitnie lśniących włosów. :)

Zapach bardzo mi się podoba. Delikatny, nieduszący, świeży.

Cena przyjazna kieszeni. Podejrzewam, że koszt to około 7zł, ale kupiłam produkt tak dawno, że już dokładnie nie pamiętam.

Olejek przyjazny włosom, ale nie niezbędny w mojej kosmetyczce. Nie wiem czy do niego wrócę, być może zagości u mnie na dłużej, a może będę miała ochotę spróbować czegoś nowego. Olejek nie obciąża i nadaje miękkości. Stosowany na końcówki włosów przyjemnie je ujarzmia, dając jednocześnie naturalny efekt.

może być

Olejek z serii bardzo lekkich. Nie ma on za dużo wspólnego z klasycznymi olejkami, które mocno obciążają włosy. Używam go na wilgotne włosy i zaczynam suszenie na szczotce. Końce nie wywijają się tak bardzo, a włosy nie elektryzują. Nie polecałabym go do włosów mocno zniszczonych i bardzo niesfornych. Może być używany jako pomoc w pielęgnacji i stylizacji włosów przesuszonych, farbowanych. Nie ma właściwości prostujących. Nabłyszcza lekko, nie przetłuszcza.

Wysuszacz

Zwykły, najzwyklejszy olejek do włosów jakich pełno w sklepach. I działa tak samo, jak reszta - niby natłuszcza, a jak włosy wyschną to mamy strzechę na głowie... Wiele razy dawałam mu szansę i nic, w żaden pozytywny sposób na moje włosy nie wpłynął, tylko je przesuszał.
Plus za zapach i opakowanie, ale moim zdaniem jest go za dużo, nie idzie tego czegoś zużyć i się marnuje.
Naprawdę nie polecam, szkoda włosów i pieniędzy.