Isana, Intensiv, Olejek do włosów 2 in 1

Isana, Intensiv, Olejek do włosów 2 in 1

Olejek Intensive do włosów długich i zniszczonych chroni przed wysoką temperaturą 230°C. Zawiera olej jojoba, który nadaje blasku końcówkom włosów. Ma zapach kwiatu migdałowca. Olejek pielęgnacyjny Isana Intensiv chroni włosy przed przegrzewaniem podczas suszenia i pielęgnuje je dzięki zawartości oleju jojoba. Ułatwia rozczesywanie włosów, jednocześnie ich nie obciążając. Olejek w łatwy sposób zamienia matowe i zmęczone włosy w lśniące i elastyczne.

serum
z silikonami
z pompką

Skład jest w trakcie moderacji.

• Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Simmondsia Chinesis Seed Oil, Parfum, Trisiloxane, Phenyl Trimethicone, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzylsalicylate, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Linalool, Geraniol.

to czego szukałam

W Rossmanie jest bardzo mało wybór produktów do termoochrony, więc z ciekawości sięgnęłam po ten olejek 2w1.

Olejek ma przyjemne dla oka opakowanie z pompką. Jest bardzo lekki. Konsystencja jest taka silikonowa. Podobny bardzo do tego drugiego lekkiego olejku z Isany, ale ten jest jeszcze lżejszy.

Zapach bardzo przyjemny.

Olejek nie tłuści włosów. Jest jak takie silikonowe serum. Nakładam go od nasady włosów i ich nie przetłuszcza. Myję włosy co dwa dni, więc między myciami używam go dwa razy i nie tłuści włosów. Bardzo fajnie wygładza pusząc się włosy. Są po nim miękkie i błyszczące. Ale nie obciąża.

Działanie termoochronne do 230 stopni- bez zarzutu. Na włosach zero zniszczeń.

Dla mnie super sprawa, bo nie muszę używać sprayu termo a później nakładać jeszcze olejku.

Dobry

Olejek ten posiadam juz ponad rok. Stosuje go na mokre jak i na suche włosy. Bardzo dobrze włosy się po nim rozczesują, dobrze nawilża i wygładza nie obciążając włosów. Odkąd go stosuję nie mam problemów z rozdwajającymi się końcówkami, jeśli jakieś są to nie liczne. Zapach również ma ładny ale wydaje mi się że nie utrzymuje się długo.

Ulubiony

Olejki na końcówki włosów używam po każdym myciu już kilka ładnych lat dlatego przez moje ręce przewinęło się ich już sporo :P jednak tak dobrego jak ten chyba nie miałam. Odkąd go używam naprawdę widzę efekty. Dzięki niemu moje włosy nie niszczą się aż tak bardzo jak wcześniej niszczyły się przez prostownicę. A co jest dla mnie bardzo ważne- nie obciąża włosów ! Bardzo ładnie pachnie a zapach utrzymuje sie kilka godzin. Cena bardzo przystępna więc czego chcieć więcej ?

HIT!

Zacznę od tego, że mam długie blond włosy, nie farbuje ich, nie prostuje itp, dlatego są one w dość dobrej kondycji. Zawsze jednak miałam problem z plątaniem się włosów. Zimą od szalików robiły mi się ogromne kołtuny, których rozczesanie kosztowało mnie wiele czasu, bólu i nerwów. Przetestowałam wiele odżywek, olejków itp. Jedne nic nie dawały, inne coś tam działały, ale bez szału. Olejek Isana kupiłam na jakiejś promocji nie licząc na zbyt wiele. Okazało się jednak, ze na moich włosach zdziałał cuda. Używam go na lekko osuszone włosy, Mam ich dość sporo dlatego stosuje ok 5-6 pompek. Od tej pory nie mam większych problemów z plątaniem się włosów. Dodatkowo dzięki olejkowi włosy wyglądają na bardziej błyszczące. Wad żadnych nie widzę.

Bardzo przyjemny w stosowaniu

Używam olejku już ponad 3 m-ce, jest bardzo wydajny. Podoba mi się to, że nie obciąża włosów i naprawdę je chroni przed działaniem wysokiej temperatury. Zauważyłam znaczącą różnicę w końcówkach moich włosów ! :) Dodatkowo ta cena - jak na razie same plusy :)

Dobrze się sprawdza

Kupiłam ten olejek skuszona jego niską ceną i dużą pojemnością. Bardzo podoba mi się jego zapach. Super się sprawdza na mokro i na sucho. Mam suche, puszące się blond włosy i potrzebuję olejku aby je nabłyszczyć, obciążyć i zniwelować puszenie - i spełnia on moje wszystkie oczekiwania. Po jego użyciu włosy są miękkie, nie puszą się, są proste i bardzo ładnie się układają. Dodatkowo po użyciu suszarki czy prostownicy nie są aż tak mocno wyschnięte. Jak dla mnie świetny stosunek jakości do ceny.

Moje ostatnie odkrycie <3

Ten olejek jest rewelacyjny!
Stroniłam do tej pory od takich rzeczy, bo wszystkie obciążały moje włosy, sklejały je w strąki i ogólnie powodowały włosową masakrę :O
Ten nie dość, że nie przetłuszcza włosów, nawet nałożony w większej ilości niż sugerowana, to jeszcze bardzo ładnie nawilża końcówki włosów, wygładza, ułatwia rozczesywanie. Plusem jest to, że można go stosować zarówno na mokre włosy, jak i na suche. Jest wydajny i ma super cenę, produkt idealny!

Może być

Olejek kupiłam gdy była na niego promocja w Rossmannie, a skończył mi się wtedy olejek z Ziaji.

+cena
+pojemność
+wydajność
+miła szata graficzna
+czasem ujarzmia niesforne kosmyki włosów
+lekko nabłyszcza
+czasem poprawia kondycję i sprężystość włosów- w zależności od tego jaki szampon użyję
+nie przetłuszcza włosów gdy zaaplikuję nawet 5 pompek

-zapach- jakiś taki kwiatowy, który akurat nie przypadł mi do gustu
-nieszczególnie zauważyłam właściwości termoochronnych
-czasem włosy sa po nim jednak lekko tępe bez względu na rodzaj szamponu jaki użyję w danym dniu

Bardzo dobry!

Po pierwsze zapach, cudowny! Używam go zarówno na mokre jak i suche włosy, jest lekki, nie obciąża, nie skleja, zabezpiecza przed suszeniem i prostowaniem. Ze wszystkimi posiadanymi przeze mnie maskami i odżywkami bardzo się lubi i włosy są nawilżone, miękkie, sypkie, że aż ma się je ochotę ciągle dotykać. Dodatkowo zgodnie z tym co obiecuje producent lekko nabłyszcza włosy. Na koniec dodam, że produkt jest niesamowicie wydajny.

Ulubiony

Olejek używam przed prostowaniem włosów i sprawdza się znakomicie.
Moje włosy po jego użyciu są mięciutkie, wygładzone oraz nie puszą się.
Produkt również się świetnie sprawdza do zabezpieczenia końcówek.
Dla mnie super produkt za niewielką cenę.

Super!

Olejków i serum do włosów używałam kilku, gdyż moje włosy lubią się puszyć i czasem wyglądają jak typowe siano. Plus łatwo sie przesuszją. Chciałam kupić coś co ochroni moje włosy przed temperaturą suszarki. Opcja dwa w jednym olejku jest idealna. I co najwarzniejsze nie obciąża włosów. Nawet jak da się większą ilość. Co przy innych produktach było koszmarem bo łatwo można było skończyć z tłustymi włosami Ładnie wygładza. I z siana robi mi ładne fale.

Stosuję na mokre włosy, kilka kropli, przed suszeniem i na suche włosy żeby ładnie wymodelować i nabłyszczyć.
Świetnie sie sprawdza po wstaniu rano i rozczesniu włosów. Dziewczyny, ktore nie mają prostych włosów wiedzą, co się z nimi wtedy dzieje. Pare kropel i można wlosy ujarzmić.

mój ulubiony

Olejek doi włosów kosztuje bardzo niewiele i jak za tą cenę, jest bardzo fajny. Ładnie pachnie, jest wydajny. Używałam wielu olejków i chyba ten wypada najlepiej , jeśli chodzi o moje włosy. Stosuje go od połowy głowy.