Isana, Intensiv, Olejek do włosów 2 in 1

Isana, Intensiv, Olejek do włosów 2 in 1

Olejek Intensive do włosów długich i zniszczonych chroni przed wysoką temperaturą 230°C. Zawiera olej jojoba, który nadaje blasku końcówkom włosów. Ma zapach kwiatu migdałowca. Olejek pielęgnacyjny Isana Intensiv chroni włosy przed przegrzewaniem podczas suszenia i pielęgnuje je dzięki zawartości oleju jojoba. Ułatwia rozczesywanie włosów, jednocześnie ich nie obciążając. Olejek w łatwy sposób zamienia matowe i zmęczone włosy w lśniące i elastyczne.

serum
z silikonami
z pompką

Skład jest w trakcie moderacji.

• Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Simmondsia Chinesis Seed Oil, Parfum, Trisiloxane, Phenyl Trimethicone, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzylsalicylate, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Linalool, Geraniol.

Dobry w niskiej cenie

Jeden zlepszych olejków do włosów jakie miałam. Ma delikatny, nie nachalny zapach. Nakładam go na mokre włosy przed sucheniem wtedy sie nie puszą się i nie plączą. Na suche nakładam żeby wygładzić końcówki. Produkt bardzo wydajny, wystarczy odrobina. Opakowanie z pompką także na plus, dużo łatwiej wydobyć odpowiednią ilość

Olejek doskonały

Sprawdziłam już wiele produktów tego typu, z każdym jednak było coś nie tak, albo zbytnio obciążał włosy albo zamiast zmiękczać i nawilżać włosy sprawiał że robiły się niezbyt przyjemne w dotyku. W przypadku tego produktu, ogromne zaskoczenie. Kupiłam zachęcona ceną, gdy tylko go powąchałam i pierwszy raz nałożyłam na włosy - wiedziałam że zostanie ze mną na długo i tak też się stało. Olejek idealnie nadaje się do nawilżenia włosów po stylizacji prostownicą oraz w ramach kuracji nawilżającej przed myciem włosów. Sprawia że włosy są gładkie i lśniące i do tego pięknie pachną. Ogromnym plusem jest fakt, że włosy po nim nie wyglądają na tłuste :)

ISANA Olejek do włosów 2 in 1

Olejek Intensive do włosów długich i zniszczonych chroni przed wysoką temperaturą 230°C.Zawiera olej jojoba, który nadaje blasku końcówkom włosów. Ma zapach kwiatu migdałowca. Olejek pielęgnacyjny Isana Intensiv chroni włosy przed przegrzewaniem co jest idealną tańszą opcją dla mnie i sprawdza się znakomicie, włosy rozczesują się znacznie lepiej przy jego zastosowaniu. Zazwyczaj olejek wcieram w końcówki włosów a pozostałość która zostaje mi na dłoniach wcieram we włosy . Produkt bardzo ładnie pachnie jest wydajny jego konsystencja wydaje się tłusta ale szybko znika to uczucie. W moim odczuciu zauważyłam, że włosy są lśniące .

Bardzo wydajny

Olejek ma bardzo przyjemny zapach, ponadto jest bardzo wydajny jedną buteleczkę mam już ponad rok.
Olejek używam w szczególności na końcówki, przed używaniem prostownicy.
Włosy stają się bardzo lśniące, wyglądają na dużo zdrowsze a zapach olejku utrzymuje się bardzo długo.

Miłe zaskoczenie

Nie mogę powiedzieć złego słowa o tym olejku, takie małe odkrycie minionego miesiąca, cena niska, wydajny - na moje cienkie włosy wystarczy 1-2 "pompki", żeby uzyskać przyjemny dla oka efekt, przede wszystkim nie przetłuszcza, nawet użyty na suche włosy, najczęściej jednak stosuję go po umyciu i to w zupełności wystarcza do kolejnego mycia włosów, ładnie wygładza, ujarzmia końcówki, nie obciąża, włosy wydają się zdrowsze, dodatkową zaletą jest jego przyjemny zapach.

Bardzo dobry

Według mnie jest to bardzo dobry olejek nie tylko ze względu na dość niską cenę pojemność. Olejek chroni włosy przed wysoką temperaturą (chyba jest to jak na razie jedyny olejek, który ochrania nasze włosy), bardzo ładnie pachnie jest wydajny. Wygładza włosy, zapobiega puszeniu, a przede wszystkim chroni

to czego szukałam

W Rossmanie jest bardzo mało wybór produktów do termoochrony, więc z ciekawości sięgnęłam po ten olejek 2w1.

Olejek ma przyjemne dla oka opakowanie z pompką. Jest bardzo lekki. Konsystencja jest taka silikonowa. Podobny bardzo do tego drugiego lekkiego olejku z Isany, ale ten jest jeszcze lżejszy.

Zapach bardzo przyjemny.

Olejek nie tłuści włosów. Jest jak takie silikonowe serum. Nakładam go od nasady włosów i ich nie przetłuszcza. Myję włosy co dwa dni, więc między myciami używam go dwa razy i nie tłuści włosów. Bardzo fajnie wygładza pusząc się włosy. Są po nim miękkie i błyszczące. Ale nie obciąża.

Działanie termoochronne do 230 stopni- bez zarzutu. Na włosach zero zniszczeń.

Dla mnie super sprawa, bo nie muszę używać sprayu termo a później nakładać jeszcze olejku.

Dobry

Olejek ten posiadam juz ponad rok. Stosuje go na mokre jak i na suche włosy. Bardzo dobrze włosy się po nim rozczesują, dobrze nawilża i wygładza nie obciążając włosów. Odkąd go stosuję nie mam problemów z rozdwajającymi się końcówkami, jeśli jakieś są to nie liczne. Zapach również ma ładny ale wydaje mi się że nie utrzymuje się długo.

Ulubiony

Olejki na końcówki włosów używam po każdym myciu już kilka ładnych lat dlatego przez moje ręce przewinęło się ich już sporo :P jednak tak dobrego jak ten chyba nie miałam. Odkąd go używam naprawdę widzę efekty. Dzięki niemu moje włosy nie niszczą się aż tak bardzo jak wcześniej niszczyły się przez prostownicę. A co jest dla mnie bardzo ważne- nie obciąża włosów ! Bardzo ładnie pachnie a zapach utrzymuje sie kilka godzin. Cena bardzo przystępna więc czego chcieć więcej ?

HIT!

Zacznę od tego, że mam długie blond włosy, nie farbuje ich, nie prostuje itp, dlatego są one w dość dobrej kondycji. Zawsze jednak miałam problem z plątaniem się włosów. Zimą od szalików robiły mi się ogromne kołtuny, których rozczesanie kosztowało mnie wiele czasu, bólu i nerwów. Przetestowałam wiele odżywek, olejków itp. Jedne nic nie dawały, inne coś tam działały, ale bez szału. Olejek Isana kupiłam na jakiejś promocji nie licząc na zbyt wiele. Okazało się jednak, ze na moich włosach zdziałał cuda. Używam go na lekko osuszone włosy, Mam ich dość sporo dlatego stosuje ok 5-6 pompek. Od tej pory nie mam większych problemów z plątaniem się włosów. Dodatkowo dzięki olejkowi włosy wyglądają na bardziej błyszczące. Wad żadnych nie widzę.

Bardzo przyjemny w stosowaniu

Używam olejku już ponad 3 m-ce, jest bardzo wydajny. Podoba mi się to, że nie obciąża włosów i naprawdę je chroni przed działaniem wysokiej temperatury. Zauważyłam znaczącą różnicę w końcówkach moich włosów ! :) Dodatkowo ta cena - jak na razie same plusy :)

Dobrze się sprawdza

Kupiłam ten olejek skuszona jego niską ceną i dużą pojemnością. Bardzo podoba mi się jego zapach. Super się sprawdza na mokro i na sucho. Mam suche, puszące się blond włosy i potrzebuję olejku aby je nabłyszczyć, obciążyć i zniwelować puszenie - i spełnia on moje wszystkie oczekiwania. Po jego użyciu włosy są miękkie, nie puszą się, są proste i bardzo ładnie się układają. Dodatkowo po użyciu suszarki czy prostownicy nie są aż tak mocno wyschnięte. Jak dla mnie świetny stosunek jakości do ceny.