Makadamia i Monoi, Żel z olejkiem pod prysznic

Makadamia i Monoi, Żel z olejkiem pod prysznic

Żel zawiera dwa olejki o silnym działaniu odżywczym i nawilżającym. Olejek makadamia zmiękcza i wygładza skórę, pozostawiając ja gładka i aksamitna w dotyku. Olejek monoi poprawia wygląd skóry, nawilża i intensywnie odżywia. Pozostawia na skórze delikatna, nietłusta warstwę, chroniąc przed wysuszeniem. Sposób użycia: nanieś żel na wilgotna skórę. Delikatnie masuj okrężnymi ruchami, a następnie dokładnie
spłucz woda.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine,peg-7 glyceryl cocoate, sodium chloride, glycerin, parfum, sodium benzoate, allantoin, macadamia integrifolia seed oil, cocos nucifera oil, gardenia taitensis flower extract, ethylhexyl methoxycinnamate, butyl methoxydibenzoylmethane, ethylhexyl salicylate, disodium edta, citric acid, amyl cinnamal, linalool, ci19140 ci14700.

Spisał się na 5

Bardzo trafione połączenie olejków z żelem pod prysznic. Odpowiada mi zarówno gęsta konsystencja jak i piękny zapach oraz proste i klasyczne opakowanie. Fajny kosmetyk do pielęgnacji ciała w przyzwoitej cenie. Kupiłam go na promocji za niecałe 8 zł. Zauważyłam, że często można go dorwać taniej, więc warto próbować. Lubię używać go zwłaszcza po ciężkim dniu, gdyż pomaga mi się zrelaksować. Nie wysusza mojej skóry. Ma duże opakowanie, bo aż 400 ml. Dobrze się rozprowadza. Ponadto ładnie się pieni i czyści a nawet pielęgnuje ciało. Jest bardzo przyjemny w użyciu. Skóra po myciu tym żelem jest miękka i gładka, do tego pięknie pachnie. Kosmetyk jest dostępny w wielu drogeriach, więc nie ma problemu z jego nabyciem. Chętnie spróbuję innych wariantów zapachowych z tej samej serii, bo jestem ich bardzo ciekawa.

Totalny bubel

Zwykle nie mam wygórowanych wymagań odnośnie produktów pod prysznic. Moja skóra nie jest wymagająca, zwłaszcza latem, gdy nie potrzebuje bardzo mocnego nawilżenia. Dodatkowo widząc opisy na opakowaniu odnoszące się do olejków spodziewałam się efektu delikatnego nawilżenia. Jednak bardzo się rozczarowałam. Wysuszył mi skórę! W dodatku zapach, który mnie zachęcił nie był wyczuwalny podczas brania prysznica.

Daje mocną 4

Kupiłam z ciekawości w Rossmanie. Nie ukrywam, że zachęciła mnie cena, bo 9,90 za żel marki, która lubię to nie są duże pieniądze. Już na początku bardzo spodobał mi się zapach i nie mogłam się doczekać kiedy go użyje. Jednak później przyszło lekkie rozczarowanie. Żel strasznie się leje,(co ma znaczny wpływ na jego wydajność) biorąc prysznic zauważyłam, że spływa wręcz z prędkością światła. Zdecydowanie bardziej polecam podczas kąpieli. Dość dobrze się pieni, jednak zapach nie utrzymuje się bardzo długo, a szkoda bo bardzo mi się podoba. Ogólnie bez szału ale daje mocną 4.

depilacja czego nie wolno

Świetny żel pod prysznic

Jak podaje producent:
Makadamia& Monoi żel pod prysznic. Unikalne połączenie żelu pod prysznic z odżywczymi olejkami. Żel zawiera dwa cenne olejki o silnym działaniu odżywczym i nawilżającym. Olejek makadamia, bogaty w kwasy Omega 3, 6, 9, zmiękcza i wygładza skórę, pozostawiając ja aksamitną w dotyku. Olejek monoi to źródło cennych witamin i kwasu foliowego. Poprawia wygląd skóry, nawilża i intensywnie odżywia. Żel ma doskonałe właściwości myjące oraz przyjemny zapach, sprawiając, że kąpiel staje się przyjemnością. Pozostawia na skórze delikatną, nietłustą warstwę, chroniąc przed wysuszeniem.
Produkt testowany dermatologicznie.

Moja opinia:
Seria żelów z olejkiem pod prysznic marki Lirene to strzał w dziesiątkę. Głębokie, lekko orzechowe nuty zapachowe pozostają na ciele przez cały dzień. Świetna, delikatna konsystencja produktu idelanie nawilża skórę pozostawiając ją miękką i elastyczną. Jest to mój kolejny żel z tej serii i na pewno nie ostatni. Polecam dla wszystkich fanek "głębokich", lekko korzennych zapachów.

Cudoooowny

Olejek dostałam w prezencie i pokochałam od pierwszego użycia. Ten obłędny zapach i gładka, nawilżona skóra po nim. Jest bardzo wydajny, dobrze się pieni i jest niedrogi. Cena standardowa to 9,90 zł w promocjach nawet 7,00 zł i to za 400ml!. Już nawet go kupiłam na zapas :-) Polecam!!!

Lirene znów zachwyca!

Mój absolutny faworyt, naprawdę. :)
Używanie tego żelu to czysta przyjemność.
- olejek odżywia, nawilża, zmiękcza i wygładza skórę.
- zawiera dwa typy olejków: makadamia i Monoi
- makadamia zapewnia dostarczenie kwasów omega
- monoi to kwas foliowy i witaminy
- wygląd skóry jest naprawiony, a ona sama jest sprężysta i wyjątkowo miła, aksamitna w dotyku
- i ten zapach... :)
- buteleczka bardzo wydajna
- żel świetnie się pieni
- wygodny aplikator
- butelka bardzo ładnie zaprojektowana, siła tkwi w prostocie! :)
- jak na takie właściwości - bardzo dobra cena
Na pewno zostanie u mnie na stałe. :)

Super!

Kupiłam zaraz po premierze z ciekawości, ponieważ jestem fanką żeli pod prysznic z dodatkiem olejków. Myślę, że warto spróbować ze względu na wydajność oraz działanie. Naprawdę nawilża i do tego pięknie pachnie (niestety jako jedyny z całej serii jak dla mnie). Regularnie stosuję oliwkę po kąpieli, co pewnie znacznie podbija efekt miękkiej skóry, jednak w duecie z żelem Lirene sprawdza się jeszcze lepiej!

po prostu żel

Używam go już miesiąc z przerwami i stwierdzam jedno - to zwykły żel pod prysznic, bez WOW, którego oczekiwałam. Dokładnie myje, lekko nawilża, zapach na dłuższą metę jest denerwujący. Olejek niestety jest mało wydajny, ponieważ subtelnie się pieni to trzeba go zużyć więcej, przez co ubywa w zastraszającym tempie. Po zastosowaniu skóra jest nawilżona, ale na poziomie porównywalnym z innymi produktami to mycia ciała. Kupiłam go w promocji, więc nie żałuję, ale nie ma tego "czegoś", co przyciągnęłoby mnie do niego ponownie.

Dla mnie stanowcze TAK!

Natknęłam się na ten żel zupełnie przypadkiem... Kiedy otworzyłam korek i powąchałam - wiedziałam, że muszę go mieć!
Żelowa, gęsta konsystencja sprawdza się świetnie, zapach obłędny, a właściwości - zmiękcza i wygładza skórę, pozostawiając ja gładką i aksamitną w dotyku.