Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Joanna, Sensual (Plastry z woskiem do depilacji twarzy)

Joanna, Sensual (Plastry z woskiem do depilacji twarzy)

Cena już od 6,15 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 12 szt

Plastry z woskiem są przeznaczone do depilacji delikatnych partii twarzy. Dzięki swojemu kształtowi i elastycznemu podłożu skutecznie i trwale usuwają nawet najdrobniejsze włoski wraz z cebulkami.
Pozostawiają skórę gładką i aksamitną nawet przez kilka tygodni, a systematycznie stosowane osłabiają włosy i spowalniają ich odrastanie.
Do opakowania dołączono buteleczkę z oliwką łagodzącą i kojącą ewentualne podrażnienia.

W porządku

Plastry, pomimo swojego "dopasowanego" kształtu są dla mnie za duże, więc i tak muszę je przycinać.
Podgrzewam je prostownicą do prawie płynnej konsystencji, kiedy same się rozjeżdżają (ale bez przesady, żeby się nie poparzyć) - zauważyłam, że wtedy skutecznie wyrywają wszystkie włoski. Rozgrzane tylko troszkę - zostawiają zdecydowaną większość :/

Podrażnienia zostają, jak to po wosku. Zdarzają się krostki, ale staram się regularnie peelingować twarz, a na noc smaruję te miejsca Sudocremem albo Alantanem Dermoline w pomarańczowej tubce (oba polecam). Po kilku godzinach zaczerwienienie znika. Ten wosk nigdy nie zerwał mi naskórka.
Nie zauważyłam opóźnienia wzrostu włosków.

Bardzo fajna jest oliwka dołączona do opakowania - wydajna i pięknie pachnąca melonem - starcza spokojnie na całe opakowanie, a nawet zostaje.

Za tę cenę plastrów mogłoby być więcej. Pewnie jeszcze do nich wrócę ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1484741].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak!

Są bardzo delikatne dla skóry, raczej nie zdarzają się podrażnienia. Ładnie pachną i są łatwe w użyciu. Wiadomo, że depilacja woskiem nie jest szczególnie przyjemna, ale plastry nie potęgują bólu, a za to są skuteczne - usuwają włoski, nawet te małe. Dołączona oliwka jest bardzo dobra, pomaga zetrzeć resztki wosku i łagodzi delikatne podrażnienia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1454527].usefull || 0 }}% pomocna.

To nie to

Plastry zamiast wyrywać włosków to bardzo ciągną skórę i powodują, że jest ona podrażniona przez najbliższe dni. Dawałam kilka szans tym plastrom i przeszłam przez kilka opakowań, ale niestety więcej szans nie będzie. Kilka razy zdarzyło mi się, że wyrwało mi trochę skóry. Z jednej strony wosk jest na tyle mocny, że wyrywa skórę, a z drugiej na tyle słaby, że nie radzi sobie z wyrwaniem większości włosków.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1451397].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Pamiątka na długie tygodnie.

To było moje pierwsze podejście do tego typu produktu. Niestety w okolicach szczęki mam mocny meszek, który może nie jest mocno widoczny ale drażni mnie, zwłaszcza gdy nakładam makijaż.
Postąpiłam zgodnie z instrukcją, rozgrzałam paki, dokleiłam do twarzy, wygładziłam. Zerwałam zdecydowanie, pod włos, równolegle do skóry. Olejkiem zmyłam resztki kleju. Na pasku zostało sporo włosków, skóra była owszem gładka, ale okropnie zaczerwieniona. Przemyłam ją zimną wodą i nałożyłam delikatny krem. Zaczerwienienie zeszło ale pojawiło się pełno krostek i wyprysków na które nic nie pomaga... Myślałam, ze jak włoski się wybiją i trochę odrosną to krostki zejdą, ale nic z tego....

Plusy:
- włoski wyrwane

Minusy:
- mega podrażnienie i wypryski
- paski są wąski, na skórę nad wargą pewnie są akurat, ale do wydepilowania innych części twarzy są trochę za małe

Nie zaryzykuję żeby użyć ich ponownie. Zostanę jednak przy usuwaniu włosków nożykiem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1402001].usefull || 0 }}% pomocna.

dobre plastry :)

Plastry zakupiłam, ponieważ chciałam na dłużej pozbyć się wąsika - zazwyczaj usuwam go kremem, ale chciałam coś na dłuższą metę

+ cena
+ wydajne
+ dobrze się przyklejają i wyrywają wszystkie włoski
+ nie uczulają
+ nie podrażniają
+ dostępność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1375256].usefull || 0 }}% pomocna.

Ocena plastrów Sensual.

Skusiła mnie ich cena promocyjna (bodajże około 7zł), wydawało mi się za mało 6 plastrów w opakowaniu, ale dziś okazuje się , że starczy mi na 2 miesiące takie opakowanie. Pierwsze użytkowanie może spowodować zużycie więcej plastrów niż później będzie potrzeba. Do tego twarz może być zaczerwieniona, ale wszystkiego można się nauczyć.
Moje pierwsze opakowanie zużyłam bardzo szybko, niewprawiona jeszcze w stosowanie plastrów. Efekt był zadowalający, po wąsiku nie było niemal żadnego śladu.
Dziś już wiem, że:
Wydajność tego produktu jest na +, zgodność opisu - tutaj mam pewne wahania, nie zauważyłam bowiem tego spowolnienia odrostu włosków.
Zapachu właściwie nie ma, ale ważne jest by po aplikacji za każdym razem korzystać z dołączonej oliwki, nawet jeśli na twarzy pozostało niewiele wosku. Oliwka ma bardzo ładny zapach i jest bardzo wydajna, starcza na wszystkie plastry i zostaje do kolejnego opakowania.
Ważne,by dobrze rozgrzać plastry , tak by zaczęły "odchodzić" od siebie niemalże same. Wtedy łatwiej jest zaaplikować plasterki na wąsik i co najważniejsze nie ma takiego dyskomfortu przy aplikacji - plasterki ładnie się przyklejają i szybkie oderwanie prawie wcale nie jest wyczuwalne. W momencie kiedy plasterki są słabiej rozgrzane, zostaje więcej wosku na skórze i aplikacja może sprawiać więcej bólu.
Jakość produktu względem ceny jest jak najbardziej plusem. Za kilka złotych można kupić naprawdę dobrą opcję pozbycia się wąsiku na 2-4 tygodnie.
Opakowanie poprawne, nie mam zastrzeżeń.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1374916].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie bardzo

Plasterki te nie są jakies rewelacyjne. Gdy nie ogrzejemy odpowiednio wosku to wosk nic nie wyrwie, a znowu jak podgrzejemy za bardzo to włoski się odrywają z naskórkiem. Cięzko tym plastrom dogodzić. Jak za tą cenę to spodziewałabym się lepszej jakości. Albo może i są dobre, tylko ja mam za mocne cebulki. Nie wiem, w każdym bądź razie więcej nie kupię, lepiej chyba zainwestować w jakiś porządny wosk i sie nie męczyć jak z tym czymś.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1336261].usefull || 0 }}% pomocna.

Takie sobie.

To był mój ulubiony produkt do depilacji wąsika, zanim odkryłam cudowną sprężynę.

Plusy:
+ cena
+ wydajność
+ możliwość wielokrotnego użytku
+ wosk nie zostaje na skórze
+ są skuteczne
+ wyrywają nawet najmniejsze włoski
+ dołączona w zestawie oliwka łagodząca, która pięknie pachnie melonem

Neutralne:
- nie usuwa wszystkich włosków za jednym razem, trzeba się trochę namachać
- niestety sprawia ból, jak to depilacja
- czasem tak mocno się przyklejają do skóry, że odrywają część naskórka, sprężyna tego nie robi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1336176].usefull || 0 }}% pomocna.

Plastry

Używam ich od bardzo dawna i naprawdę jestem zadowolona. Wydajne, łatwe w użyciu, nie podrażniają mojej skóry(duży plus) , fajnie ze w zestawie jest oliwka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1330431].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt

Używam tych plastrów tylko do okolic brwi, po regulacji pozbywam się spod nich małych włosków. Są wydajne, opakowanie wystarcza mi na baardzo długo, plus za oliwkę w opakowaniu, która też jest mega wydajna. Praktyczny produkt, dla którego każda kobieta znajdzie jakieś zastosowanie przy codziennych zabiegach kosmetycznych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1314376].usefull || 0 }}% pomocna.