Sensual (Plastry z woskiem do depilacji twarzy)

Sensual

Cena już od 6,11 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 12 szt

Plastry z woskiem są przeznaczone do depilacji delikatnych partii twarzy. Dzięki swojemu kształtowi i elastycznemu podłożu skutecznie i trwale usuwają nawet najdrobniejsze włoski wraz z cebulkami.
Pozostawiają skórę gładką i aksamitną nawet przez kilka tygodni, a systematycznie stosowane osłabiają włosy i spowalniają ich odrastanie.
Do opakowania dołączono buteleczkę z oliwką łagodzącą i kojącą ewentualne podrażnienia.

• /Plastry/: Colophonium,
  • Parfum,
  • Citronellol. (24.08.2012)

Napisanych recenzji: 146

Rozczarowanie

Produkt zakupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych komentarzy. Wybralam plastry przeznaczone dla skóry wrażliwej. Porażka.
Po pierwszym zastosowaniu produkt mnie uczulił w okolicy ust. Górna warga spuchła i wyglądała jakbym miała ogromną opryszczkę. Kolejne problemy pojawiły sie przy drugiej próbie przekonania sie do plastrów. Wosk zlepiał się, nawet dobrze rozgrzany, zostawał tylko na jednym z pasów. Szybko robił sie twardy, zastygał, co za tym idzie- nie nadawał sie do użycia.
Nie wrócę na pewno...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220738].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 113

MI ODPOWIADAJĄ

Mi jak najbardziej odpowiadają w domowej depilacji wąsika. Zdecydowanie najlepsza jest wersja z różowym woskiem, niemniej jednak te równie dobre. W opakowaniu dołączona oliwka która starcza na dużo dłużej niż plastry. Jeden podwójny plaster starcza mi na depilację wąsika. Nie widzę zastrzeżeń. Polecam. Są mega tanie, 5-6zł, dostępne w większości drogerii i sklepów. Zużyłam niezliczone ilości i na pewno będę do nich wracać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1206233].usefull || 0 }}% pomocna.

Podrażnienie, czerwone plamy!

Wczesniej uzywałam tych plastrów i byłam względnie zadowolona, nie było żadnych podrażnień, dosyć dobrze radziły sobie z włoskami.
Dzisiaj uzyłam ich kolejny raz i to była porażka. Bardzo słabo wyrywały włoski, skóra po uzyciu bardzo mocno piecze, juz nie wspomne o czerwonych płatach skóry, które zostały mi po użyciu tych plastrów. Nie wiem czy kupiłam jakieś trefne opakowanie tych plastrów, ale jestem załamana.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1125716].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja rąk

Napisanych recenzji: 3

Bardzo dobry produkt do domowej depilacji twarzy

Witajcie
Jestem w trakcie używania dopiero pierwszego opakowania, ale już jestem zadowolona. Depilacja tymi plastrami to nic skomplikowanego. Trzeba jedynie dobrze ogrzać plastry, przykleić na twarzy i energicznie oderwać. Czynność można powtarzać kilka razy. Bardzo przydaje się tez olejek po depilacji, który jest w opakowaniu. Jeśli chodzi o mnie, to mam atopię i wiele produktów kosmetycznych wywołuje u mnie alergię. Dlatego początkowo na depilację chodziłam do kosmetyczki. Nie dość, że płaciłam dużo więcej niż za depilację w domu, to przez 5-7 dni miałam po niej wysypkę, krosty, zaczerwienienie. Natomiast po plastrach Joanny nic takiego się nie dzieje! A po zastosowaniu oliwki skóra jest gładka, nie lepi się i ładnie pachnie :) Jak najbardziej polecam!

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1089826].usefull || 0 }}% pomocna.

mieszane uczucia

Oceniam dwie wersje
Jedna zielona do cery normalnej. Druga do cery wrażliwej.
Do normalnej oceniam na 4:)
usuwa prawie wszystkie wloski za jednym zamachem
boli ale jak to wosk :)
Nie wyrywa skory
Efekt długo sie utrzymuje no i jest tanie
Ostatnio z powodu braku zielonego wzielam rozowy i to byl blad.
Uzylam drugi i ostatni raz.
Za 3-4 razem nadal mam wloski za to skora piecze niemilosiernie.
Za pierwszym razem jak uzywalam tak sobie nadruszylam skore ze leciala mi krew i porobily sie strupy (mimo to wloski zostały) :/ goilo sie chyba z miesiac :/
Ogolnie polecam wersje zielona i do niej powroce.
W obu wersjach cudowna oliwka ktora lagodzi od razu :)

Ilość zużytych opakowań: ok 5-6

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036510].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Super produkt za śmieszną cene:)

Plastry są napradę fajne! Bardzo bałam się tego efektu, bo są to moje pierwsze plastry, ale nie wyskoczyły mi po nich żadne krostki, włosy wolno odrastają, depilacja jest prawie bezbolesna. Fajne jest to, że plastry można docinać na dowolny kształt. Załączona oliwka rzeczywiscie redukuje podrażnienia. Co tu dużo mówić, więcej nie będę szukać, na pewno wrócę do tych plastrów. Dobry polski produkt.

Używam tego produktu od: 04.2015

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028275].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 50

Dobry polski produkt

Od zawsze miałam niestety problemy z nadmiernym owłosieniem na twarzy z powodu problemów hormonalnych i chcąc nie chcąc wypróbowałam różne opcje depilacyjne, między innymi plastry różnych firm.
Plastry Joanna to najlepsza opcja za dobrą cenę, która nie krzywdzi portfela, wg. mnie o wiele lepsze niż plasty z wyższej półki.
Plastry po prostu robią swoją robotę - działają, nie kleją się, odrywają się dobrze i wyrywają włoski (czasem tylko mogą mieć problem z tymi bardzo krótkimi i ciemnymi - wtedy radzę sobię pęsetą, z którą to zresztą się nie rozstaję nigdy już). Mają dobrą wielkość, ale ja zazwyczaj i tak je jeszcze przycinam.
A oliwka dodawana do zestawu - cud, pięknie pachnie, nawilża i koi, aż muszę poszukać czy producent jej nie sprzedaje w dużych opakowaniach.
Polecam, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo bardzo dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022648].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 133

Dobre

Plastry sa niezłe, choć trzeba sie nauczyć nimi obsługiwać ich kszałt sugeruję przyklejenie wzdłuż warg a w taki sposób nie umiem usunąć włosków, ja tnę je na kawałki i przyklejam pionowo, taki jest kierunek rośnięcia włosów. Dobrze i szybko usuwaja włosy, często wystachczy raz pociągnąc na danym obszarze. Oliwka jest wspaniała, lagodzi i zmywa resztki wosku. Sa wydajne, na jednorazową depilację wystarczy mi pojedyńczy plaster.

Nie kupię ich ponownie bo po tym rodzaju depilacji mam straszne podrażnienia oprzez kilka dni. Poszukam czegoś innego. W skrajnych przypadkach wracam do tych plastrów gdy za kilka dni szykuje sie więsze wyjście.

Używam tego produktu od: 3 miesiace.
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011626].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 82

Napisanych recenzji: 281

w tej cenie są najlepsze

Do czasu pierwszego spotkania z plastrami do depilacji używałam najpierw kremu rozjaśniającego, a później krem do depilacji. Dopiero plastry odmieniły moje depilacyjne życie.

DZIAŁANIE:
Dwa plastry w zupełności wystarczają, aby wyrwać wszystkie włoski. Plastry przyklejone pod dobrym kątem łapią nawet najkrótsze włoski. Nagrzewają się bardzo szybko pod wpływem ciepła pocieranych dłoni lub po prostu grzejnika zimą. Później wystarczy przyłożyć go w konkretne miejsce na skórze, szybko oderwać i pozostaje gładka, nie podrażniona skóra. Oczywiście czasami zdarzy się pojedynczy włosek, ale wtedy można to poprawić pęsetą.

Dołączona oliwka nieco łagodzi ewentualne podrażnienie i usuwa pozostałości wosku. Generalnie opakowanie oliwki jest bardzo duże i przez to zawsze plastry zużywają się szybciej, a oliwka zostaje i można jej użyć w innych celach.

WYDAJNOŚĆ zależy od tego ile macie włosków i jak szybko odrastają, dlatego jest to sprawa wyjątkowo indywidualna.

Generalnie według mnie to bardzo dobry produkt, który praktycznie nie ma minusów.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006515].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 30

Może być.

A ja tam lubię te plastry. Cena fajna i super oliwka. Aczkolwiek idealne nie są, bo czasem trzeba się bardzo namęczyć by wyrwać kilka włosków pod noskiem. I niestety zdarzają się podrażnienia, nawet gdy dobrze oczyści się skórę.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006443].usefull || 0 }}% pomocna.