Pełna Ochrona, Odżywczy krem na zimę

Pełna Ochrona, Odżywczy krem na zimę

Krem skutecznie chroni przed mrozem, wiatrem oraz gwałtownymi zmianami temperatury, a przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym w pełni zabezpieczają filtry UV (SPF 20).
Krem zwiększa zdolność do regeneracji skóry i wzmacnia jej funkcję ochronną.
Dodatkowo, krem pielęgnuje, natłuszcza, likwiduje uczucie suchości oraz uelastycznia i wygładza skórę.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało; często ponawiać aplikację w ciągu dnia).

na dzień
ochronne, zimowa ochrona
w tubce
krem
Filtry
SPF 15 – 30
50 – 100ml

Mój KWC!

Używam tego kremu już od kilku lat i nie mam do niego zastrzeżeń. Może oprócz tego, że w moich okolicach jest go trudno dostać (tj. Małopolska). Początek grudnia, a dalej go nie ma w Rossmannie, upolowałam na szczęście w Super Pharm :)
Kremu używam już od momentu jak pojawia się zimniejszy wiatr, jest idealny przy ujemnych temperaturach. Moja twarz jest skłonna do czerwienienia przy wchodzeniu z zimna do ciepła, po posmarowaniu kremem nie muszę się tym już przejmować.
Konsystencja jest odpowiednia, szybko się rozprowadza, dobrze wchłania. Krem jest idealny pod makijaż. Jak dla mnie super nawilża skórę, moja twarz nie jest w końcu taka sucha, nawet pomimo stosowania nawilżających kremów.
Opakowanie jest wydajne, bez problemu 50 ml wystarcza przy codziennym stosowaniu na całą zimę. Mnie nawet wystarcza na następny sezon, więc już mogę stosować w październiku i nie przejmować się o braki w sklepach.

To idealny krem dla mnie :)

kupiłam go żeby mieć cokolwiek ochronnego do mojej strasznie przesuszonej buzi, nie spodziewałam się jakiś super efektów(zwłaszcza patrząc na cenę - jest jednym z tańszych kremów), pogodziłam się z tym, że mogę się błyszczeć jak latarnia, a podkład będzie mi się ścierać po kilku chwilach.
Ale kiedy go pierwszy raz użyłam byłam w szoku! Chwilę po nalożeniu owszem, buzia trochę się błyszczy, ale jak tylko nałożę podkład nic nie widać :) (a nie odczekuję nawet 5 minut między nałożeniem kremu i nałożeniem podkładu - brak rano czasu :( ) Co więcej, podkład pozostaje cały dzień w nienagannym stanie. Nie zauważyłam też żadnych zapchanych porów.
buzia jest po nim miękutka i przyjemna w dotyku, skóra przestała mi się łuszczyć :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

To mój KWC

To zdecydowanie mój KWC. W ziemie mam straszny problem wysuszoną skórą twarzy i do tej pory żaden krem sobie z tym nie radził. Na szczęście znalazłam ten krem i mam problem z głowy.

Plusy:

- świetnie chroni skórę przed wiatrem i mrozem
- moja cera dzięki temu kremowi stała się cudownie odżywiona
- zapobiega wysuszaniu skóry twarzy
- spf 20
- cudowny pod podkład (nie widać żadnych suchych skórek)

Minusy:

- twarz po nałożeniu kremu świeci się niemiłosiernie :) ale można sobie z tym poradzić dzięki chusteczce higienicznej

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 - 50 ml

Dieta na AZS

Przyzwoity.

Kupiłam go i nie żałuję :-) Jest super, sprawdza się w naprawdę ciężkich warunkach. Plusy:
-działanie
-konsystencja
-zapach
-opakowanie
-filtr UV 20
Minusów nie posiada :-)

Używam tego produktu od: Używam tego ideału od miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie.

Tylko na megamrozy

Na zimę jest w sam raz, ale trzeba uważać, ile się go nakłada, bo twarz błyszczy się okropnie. Dobrze nawilża i chroni przed mrozem, dodatkowo ma spf i jest łatwodostępny. Lirene to dobra firma w moim mniemaniu. Cena też niezła, a krem starcza na całą zimę.

Używam tego produktu od: w poprzedniej zimie

zapycha

Używałam przez ponad tydzień podczas wyjazdu narciarskiego. Pogoda była różna - od śniegu po piękne słońce. Krem trudno się rozprowadza na twarzy. Powoli się wchłania i pozostawia świecącą warstwę. Byłam w stanie to znieść byle się tylko normalnie wyglądać po powrocie. Niestety okazało się, że strasznie mi zapchał twarz i wychodzą mi teraz różne niespodzianki na twarzy w ilości, której do tej pory jeszcze nie doświadczyłam :( Ogólnie-nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

dobry tylko na większe mrozy

Krem ochronny musiałam na szybko kupić, bo zapowiadały się mrozy. Podczas mrozów, nawet tych ekstremalnych do -25 spisał się dobrze. Nie wiem jak z ochroną przed promieniowaniem, bo raczej nie przebywałam za długo na słońcu i nie jeżdżę na nartach. Nie spodobała mi się konsystencja, zbyt ciężka i rozsmarowuje się długo i topornie. Twarz się świeciła przez dłuższy czas, zwłaszcza przy wyższej temperaturze, ale nadal minusowej. Przez to mnie nie za bardzo przekonuje, choć wiem, że większość kremów tego typu tak działa. Na minus jeszcze zapach- trochę drażniący i zbyt chemiczny.
Podsumowując można kupić lepszy i tańszy tego typu, choć podstawowe funkcje spełnił.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dla mnie super

kupiłam go przed wyjazdem w góry.
muszę powiedzieć, że się sprawdził. mam cerę z rozszerzonymi naczynkami. nie było takiego rumienia na twarzy, jaki mam na co dzień.
krem ładnie nawilża i przy mojej bardzo suchej skórze sprawdził się znakomicie. pod makijaż też jest fajny- skóra była bardziej rozświetlona, kiedy nakładałam go pod makijaż.
chroni przed wiatrem i mrozem. posiada filtr 20 więc spoczko, bo wiadomo, że w górach słońce działa podwójnie.
według mnie fajna propozycja na zimę.
kupiłam go w rossmannie za 19.99

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 0,5

Strasznie tłusty i ciężki

Kremy na zimę zabieram zawsze na narty i zimowe spacery. Najważniejsze żeby chroniły przed wiatrem, śniegiem i mrozem co Lirene robi bardzo dobrze ale w używaniu jest bardzo nieprzyjemny! Pozostawia tłusta warstwę na twarzy która nie wchłania się przez kilka godzin i sprawia że twarz świeci się jak choinka.

Nie miej na nartach można to przeboleć - gorzej że ta warstewka jest na tyle silna że przykleja się też do kurtki czy szalika tam gdzie tylko dotknę twarzą - brrr.

Zapach też nie jest spektakularny.

Chroni jednak skórę więc 3 gwiazdki mu się należą. Mam jeszcze tylko takie małe zastrzeżenie - mogliby robić mniejsze opakowania bo nie wiem kto jest w stanie zużyć 50ml gęsty krem w ciągu 1 zimy...

Używam tego produktu od: używałam poprzednią zimę
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania 50ml

Skuteczny paskuda

Mimo mojego zaufania do Lirene, tym razem się zawiodłam.
Otóż krem w sumie spełnia bardzo dobrze obietnicę producenta - skutecznie chroni przed mrozem, wiatrem, itp. Jest też nie drogi i w higienicznej tubce oraz z wysokim filtrem.
Jednak bardzo nie lubię go używac, po 2 - 3 użyciach jest mi z nim bardzo ciężko:
- jest strasznie gęsty i tłusty. Niby krem na zimę powinien byc taki, ale te innowacyjne formuły już dawno z tym skończyły!
- moją subiektywną opinią zapach jest nieładny
- świecę się po nim jak choinka! nie wchłania się dobrze. gdy dotknę twarzy po dośc długim czasie mam tłuste dłonie.
Na plus przemawia tylko to, że gdy zetrę po 20 min nadmiar chusteczką, przy rozprowadzaniu podkładu buzia jest gładka, bez nierówności, a fluid nie waży się i nie robi smug. Więc krem dobrze współpracuje z makijażem. Dobry puder i świecenie jest trochę zredukowane.
Dla mnie jest on męczący i nawet teraz zimą mam dosyc używania go. Wolałabym coś lżejszego

Używam tego produktu od: 2 tyg - codziennie
Ilość zużytych opakowań: w toku

Kołderka

Mam skórę raczej normalną i bezproblemową więc jestem przyzwyczajona do kremów nawilżających.Ot coś co trochę nawilży skórę po myciu.Mocniejsze i bardziej odżywcze kremy w zimie stosowałam właściwie chyba tylko z przyzwyczajenia i "bo tak się robi".
Niestety jak zaczęły się pierwsze chłody a kaloryfery zaczęły grzać z moją skóra zadziało się coś dziwnego.
Nie dość, że się przesuszyła i nałożony makijaż wyglądał koszmarnie to jeszcze po zmianie otoczenia zewnątrz->dom miałam wielgachne wypieki na twarzy.I wcale nie było to miłe.Bo piekło.
Zastanawiałam się jakim kosmetykiem sobie ulżyć i wtedy z pomocą przyszła moja niezawodna matula ofiarowując mi ten krem.
Cóż było zrobić z braku laku go zaczęłam używać.I to była trafna decyzja.
Krem jest w poręcznej tubce.Niestety jest dość mocno perfumowany.Jest to duszący, kwiatowy zapach.Zupełnie jak stare perfumy.Niestety, nie podoba mi się to ani trochę ale da się przeżyć bo zapach się szybko ulatnia.
Konsystencja jest tłusta ale rozprowadza się nieźle, ma ładny poślizg.
Tutaj następne niestety bo twarz się po nim świeci jak wiadomo co.I to niestety nie ustępuje.
Właśnie dlatego pod makijaż nadaje się średnio ale ja radzę sobie tak: nakładam krem, odczekuję chwilę i do twarzy lekko przykładam chusteczkę.Niestety trochę połysku i tak zostaje ale podkład się da nałożyć.Używam akurat podkładu matującego więc jego matowienie jest właściwie żadne ale wystarczy nałożyć puder i jest okej.Nic nie wpływa i się nie waży a makijaż wygląda w porządku.
Krem przyjemnie otula skórę ochronną kołderką.Nie straszny mi wiatr i zmienne temperatury.Przestałam mieć te okropne wypieki od kaloryferów.Skóra jest miękka, gładka, elastyczna i dobrze odżywiona.Przestałam mieć problemy z suchymi skórkami.
Nie zauważyłam również aby zapychał.Nie zostałam zaatakowana przez inwazję wągrów czy pryszczy co się zdarzało przy tłustych kremach.Krem jest dość treściwy ale jednocześnie nie czuć go na twarzy.
Jestem z niego bardzo zadowolona z jednym małym wyjątkiem.Niestety ma parabeny w składzie.Dlatego nie wiem czy kupię go ponownie.Być może jeśli nie znajdę lepszego zamiennika.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

Jak na dzień dziejszy to mój hit chyba że znajde coś lepszego

Zacznę od tego że mam bardzo wrażliwą buzie , bardzo i strasznie się boje odmrożeń bo z tego człowiek się już nie wyleczy , więc opatulam się szalikami cała ze strachu , można powiedzieć że mam jakąś obsesję , ale tak jest tym bardziej że już mam przemrożone ręce , lata błędów młodości , dlatego tak bardzo boje się o buzie , ale do sedna o produkcie

Plusy

+ nie wyskakują mi po nim jakieś pryszcze co mnie zdziwiło i mam nadzieję że tej zimy też się to nie zmieni

+ jest dobry nie mam zaczerwienionej buzi jak wracam do domu

+ jest dobry pod fluid

+ dobrze się wchłania

+ podoba mi się

Minusy

- drażni mnie trochę zapach jakby trochę chemiczny

- nie pasuje mi to że jest pół tłusty wolałabym żeby był tłusty bo lepsza ochrona , czy nawilża to nie wiem , słyszałam że nawilżenie może zrobić w zimie bardzo duże szkody , więc najbardziej interesują mnie kremy ochronne na zimę tłuste i półtłuste , Jak na razie jestem zadowolona z tego produktu nie zawiódł mnie , ale będę poszukiwać lepszych .. Ale szczerze go Polecam osoba z wrażliwą cerą i osobą które maja odmrożenia . Polecam

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 op