Klorane, Złocisty Połysk - szampon na bazie wyciągu z rumianku (stara wersja)

Klorane, Złocisty Połysk - szampon na bazie wyciągu z rumianku (stara wersja)

Do włosów blond, jasnych brązów lub z jasnymi pasemkami. Również dla dzieci. Może być stosowany codziennie.
Zawiera aktywne składniki - Matricaria chamomilla L.- dyskretnie rozjaśnia włosy, nadaje im połysk światła. Wyciąg z rumianku zawiera apigeninę - żółty barwnik flawonowy, który rozjaśnia włosy.

Dobry szampon rozświetlający

Lubiłam go. Jest wygodny w używaniu i faktycznie rozświetla włosy. Zawsze po jego użyciu miałam wizualnie jaśniejsze i takie świetliste włosy. Kolor jest podkreślony, naprawdę widziałam różnicę.
Jednak ja polecałabym go blondom ze złotym odcieniem, a nie popielatym. Mi w pewnym momencie odcień zaczął mocniej wpadać w żółte tony.
Nie wysuszał, ani nie plątał włosów. Może lekko puszył.
Bardzo wydajny, mam jeszcze małą końcówkę w szafce (właśnie przyciemniłam włosy).
Aha, skład nie jest taki do końca super, nie jest to na pewno sama natura, ale nie ma tragedii ;-)

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie

SUPER!

Świetny szampon! Używam na zmianę z klorane mango i photokeratine, ponieważ moje włosy są bardzo przesuszone :/ Szampon z rumiankiem jest rewelacyjny!Nie mam już problemu z żółtymi pasemkami :) Włosy mają piękny kolor i ślicznie lśnią.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Bardzo dobry

Szampon jest wydajny. Ma bardzo fajny zapach rumianku prawie identyczny jak szamponu do włosów blond marki yves rocher. Dobrze się rozprowadza na włosach, które po jego użyciu są błyszczące, miękkie oraz puszyste. Mam wrażenie też, że podkreśla kolor blond włosów rozjaśniając je.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

idealny dla włosów po przejściach ... :D

ponad rok temu byłam kruczo czarną brunetką (jeżeli tak to można opisać...)- oczywiście farbowaną
\\npostanowiłam jednak po latach wrócić do swojego mniej więcej koloru... no powiedzmy blond
\\nstosowałam po zabiegu dekoloryzacji wiele świetnych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów...
\\njednak niedawno trafiłam na ten szampon i balsam w połączeniu...
\\n stwierdzam że jak dla moich włosów farbowanych, długich i wielokrotnie stresowanych ten szampon jest znakomity:
\\n_pięknie pachnie
\\n_włosy rozczesuja sie jak by były posmarowane masłem :P
\\n_nie przetłuszczają sie
\\n_albo to siła sugestii na opakowaniu albo według mnie na prawde włosy mają piekniejszy naturalny kolor na dłużej :) jak by były muśnięte słońcem !!!!
\\n

ciekawy

Szampon jest dosc ciekawy. Ma troche minusow i plusow.
Minusy:
-dosc rzadki i srednio wydajny,
-ma SLS w skladzie

A plusy to:
-daje piekny poblask wlosom,
-delikatnie i skutecznie oczyszcza skore glowy, nawet tlustszy skalp sie mu nie postawi ;),
-nie wiem, czy rozjasnia moje farbowane na blond wlosy, ale nadaje im piekny zapach,
-mam wrazenie, ze zdejmuje te swoista mdla i matowa zolc z wlosow rozjasnianych albo przynajmniej ja jakos tonuje na sloneczny kolor,
-cena nie jest szokujaca, zwlaszcza dla tych, co przyzwyczajeni sa do marek typu Purelogy czy rene Furterer,

W Szwecji, gdzie mieszkam, dziewczyny sprowadzaja go z ebay za gruba kase, a i tak sie ciesza.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w uzyciu

Idealny

Świetnie odżywia włosy, nadaje im zdrowy blask, nie obciąża i jest delikatny! Mam do niego w 100% zaufanie, moge powiedzieć, że dzięki temu szamponowi moje włosy naprawdę odżyły! Miały juz dość ciężkich, pełnych chemii szamponów a z drugiej strony dość tych ziołowych po których były matowe i trudne do ułożenia. Ten to niezawodny kompromis, jest naturalny a jednocześnie sprawia, że są mocne, lśniące i zdrowe. Wszyscy pytają mnie co ja robie, że są takie zdrowe pomimo częstego farbowania i prostowania. Odpowiadam Klorane ;) Dodam, że jest bardzo wydajny. Mam jeszcze 1/4opakowania a uzywam go codziennie od miesiąca. Polecam, moje włsy nigdy nie były takie zdrowe! Fajnie podkreśla moje blond pasemka, widocznie pielęgnuje kolor.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

WSPANIAŁY!!!!

Troszkę drogi ale jak ktoś kocha czysty rumiankowy zapach to polecamm gorąco . Myje łagodnie się pieniąc po umyciu pozostawia włosy delikatnie lekko pachnące rumiankiem.Oczywiście też nieco je rozjaśnia.Koniecznie muszę go sobie znów kupić by porozkoszować się tym cudnym aromatem RUMIANKU

Używam tego produktu od:3 lat

Świetny dla włosów blond

Wspaniały delikatny szampon umieszczony w przezroczystej plastikowej butelce w kształcie prostokąta.
Ma piękny żółty kolor i naturalny, głęboki, wspaniały zapach rumianku. Delikatnie myje, pozostawiając włosy miękkie i lśniące.
Jeżeli chodzi o efekt rozświetlenia to jest dość widoczny na moich włosach (ciemny blond) więc szampon oceniam na 5.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Rumianek!!!!

Kocham zapach rumianku a ten szampon właśnie tak pachnie- pięknym, wcale nie sztucznym rumiankiem!! To jego największa zaleta, bo niestety jest drogi (jednak za jakość się płaci), niewiele się pieni (pewnie dlatego, że też dla dzieci) stąd jest małowydajny. Za to i za to, że nie rozjaśnia spektakularnie włosów (może za krótko używałam, ale chyba po jednym opakowaniu przy regularnym używaniu powinnam już widzieć jakiś efekt...) odejmuję jedną gwiazdkę. Na pewno go jeszcze kiedyś kupię, razem z odżywką :)