Hean, Mega Colour, Cienie do powiek z diamentową posypką `Pawie Oczka`

Hean, Mega Colour, Cienie do powiek z diamentową posypką `Pawie Oczka`

Perłowe cienie do powiek z oryginalnymi wytłoczeniami typu 3-D, z dodatkowym efektem mieniącej się diamentowym blaskiem powierzchni.
Doskonale się nakładają i rozprowadzają na powiekach nadając im piękny połysk.
Proponowane w 10 modnych zestawach kolorystycznych umożliwiających wykonanie najbardziej nawet fantazyjnych makijaży.

Cena: 7zł

ach ta posypka...

Mam dwa zestawy tych cieni: nr 551 (szarości) i 553 (brudne róże). Oto moje refleksje na ich temat: "Pawie Oczka" są identyczne jak pojedyńcze cienie z tej serii. Na wierzchu kuszą piekną, mieniącą się "posypką", która na powiekach wygląda równie atrakcyjnie, jak w opakowaniu. Niestety, im głębiej, tym bardziej szaro-buro. Bo posypka jest tylko posypką i skrywa pod sobą zwykły, lekko perłowy cień. Nie jest on zły, ani brzydki, ale to nie to samo. W ogóle nie rozumiem tego chwytu z "posypką". Kupując cień, patrzę na jego powierzchnię i spodziewam się, że reszta jest taka sama. Tymczasem okazuje się, że powinnam zbadać dokładnie wszystkie jego warstwy.
Pozostaje mieć nadzieję, że kiedyś firma Hean uraczy nas czymś, co całe będzie "diamentową posypką"...
Mimo wszystko pewnie je jeszcze kupię, bo to, co znajduje się pod posypką też jest niezłe (lepsze np. niż cienie Sephory), a cena jest wręcz śmieszna.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

cienie widmo

Kupiłam kiedyś na próbę, bo akurat potrzebowałam czegoś w złoto-zielonkawym odcieniu. W opakowaniu całkiem, całkiem, ale na oku nic praktycznie nie widać. Szumna nazwa diamentowa posypka, to taki pic na wodę, bo pod tymi "diamentami" cień jest matowy i brzydki. Nie wiem, może inne odcienie są lepsze, ale już raczej nie będę tego testować.

cudo

Posiadam brązy i niebieskie. Są cudowne, pięknie się mienią i prześlicznie wyglądają na powiece. Są wytrzymałe co było miłym zaskoczeniem, bo zazwyczaj cienie szybko schodzą pozostając jedynie w załamaniu powieki:) Godny polecenia .

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Super!

Obecnie mam dwa kolory: brązy i róże.
Cienie na powiece wyglądają fantastycznie! Slicznie się mienią, nie zbijają się. Makijaż oka nie wymagał poprawki prawie przez cały dzień!
No i jeszcze przystepna cena:)