Wella, Shock Waves, Pianka `Objętość na maxa` (Maksymalne utrwalanie)

Wella, Shock Waves, Pianka `Objętość na maxa` (Maksymalne utrwalanie)

Pianka zapewniająca długotrwały efekt zwiększenia objętości fryzury. Do nakładania na wilgotne lub suche włosy. Zapewnia
ochronę UV . Nie skleja włosów, nie wykrusza się. Daje się łatwo wyczesać.

Cena: ok. 15 zł / 200 ml

bardzo polecam

Mam włosy miękkie i cienkie, a ta pianka działa z nimi cuda... pogrubia je - tak jakby powlekała każdy włosek oddzielnie, są sztywniejsze - mogę je w końcu ułożyć tak jak chcę i fryzura trzyma się cały dzień...ja jestem z niej bardzo zadowolona i bedę ją kupowała dopóty dopóki nie znajdę lepszej :)... no i oczywiście bardzo polecam dla właścicielek takich włosków "marnych" jak ja mam;)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 8-10

Fajna.

Uważam że piankę warto kupić ponieważ:
- Ma fajną konsystencję
-Nie skleja włosów
-Ma ładny zapach, który utzymuje się przez dosyć długo na włosach
-Dobrze utrwala fryzurę

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań:1(skończone)

bez przekonania

pianka calkiem przecietna, nie obciaza zbyt wlosow i za to +, ale...
1. sprawia, ze staja sie matowe, nawet przed owczesnym nalozeniem jedwabiu i spryskaniu tzw. mgielka.
2. nie nadaje wcale takiej wielkiej objetosci, efekt raczej krotkotrwaly :|
3. wlosy sa po niej nieco stwardniale

plus za zapach.
podsumowujac, jako taka. dodam, ze uzywalam jej dopiero raz i to z wymienionymi powyzej produktami, sprobuje bez i wtedy cos dodam :)

ps. wlosy mam raczej geste i nie latwe do ulozenia :)

Używam tego produktu od: 1
Ilość zużytych opakowań: niepelne 1

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Jak dotąd najlepsza

To moja faworytka wśród pianek. naprawdę jedyna, którą mogę polecić. Lekko usztywnia włosy, nadaje rzeczywiście niezłą objętość i włosy są naprawdę puszyste. jedyny minus to dość cięzkie suszenie, bo mokre włosy z tą pianką stają się druciane.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 6-7

dotychczas najelpsza

Po wypróbowaniu wielu różnych pianek trzymam się tej gdyż najlepiej spełnia moje oczekiwania. Nadaje się do cieniutkich włosów, które potrzebują usztywnienia. Należy używać przy niej suszarki. Włosy po wysuszeniu są całkiem sklejone jak druty, należy to rozczesać i wtedy są lekko usztywnione, grubsze w dotyku i wyglądają jakby było ich o wieeele więcej. Nie polecam do gęstych włosów które potrebują czegoś odwrotnego czyli nadania lekkości.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam;)

Taka sobie

Wsumie moje wlosy byly po niej naprawde puszyste ale raczej nie na dlugo...
Pozatym skleja wlosy tzn. nie tyle skleja co są po niej takie dziwne nie wiem jak to określic takie "watowate" przesuszone bardzo.
Jedyny plusik jaki zauwazylam to ze fajnie prostowala wloski to akurat mi odpowiadalo :)

Ale tak w zasadzie na rynku nie ma duzo lepszej pianki w takiej cenie wiekszosc jest podobna....

Raczej nie polecam

Używam tego produktu od:...

jedna z gorszych

Jedyne co ta pianka robi na maxa, to skleja włosy i powoduje, że przy modelowaniu są wyrywane! Efekt objętości też nie zachwyca. Więcej jej nie kupię.

no cóż:P

mam raczej mało włosów i są przyklapnięte:>:p więc potrzebuję pianki, która je podniesie:P. kupiłam po raz pierwszy tę piankę, bo za każdym razem kupuje inną tak dla wyprbowania:P. jak nakłada się na mokre włosy to w ogóle nie ma efektu:>; lepiej na suche, ale wtedy włosy sklejąją się w twarde pasma:/. tego, że włosy są sztywne na pierwszy rzut oka nei widać więc dla efektu mogę to przeboleć:p ale ów efekt nie trwa niestety długo:/; jak włosy opadną i chce zrobić kucyk z włosów, to już gorzej, bo te posklejane pasma wtedy widać, a rozczesać sie tego za bardzo nie da:/. przez jakieś 20min włosy są cudnie podniesione:d, później musze je ciągle układać palcami :> żeby podnieść znów (wygląda to raczej głuppio, a nie mogę ciagle chodzić ddo toalety:>), ale i tak po jakiejś 1,5h włosy są znów opadnięte:/. na krótkich włosach efekt jest lepszy i rawalszy(ale ja mam długie...:>)

srednia

srednia.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: .1
Pianka cos tam robi z włosami, jakac wieksza objeetosc daje, ale...niestety niesamowicie niszczy włosy. Skleja je, robia sie matowe, bez połysku i paskudnie pachnie..

Totalne rozczarowanie

Używałam wcześniej wellaflex, też zwiększającej objętość, ale nie było jej w sklepie, więc wzięłam tą, mając nadzieję, że w jedenj firmie efekt będzie podobny. Jakże się pomyliłam! Jedyna zaletą jest przyjemny zapach. Jeśli nałoży się za dużo włosy są jak posklejane, jeśli za mało- nie ma żadnego efektu. Przy odpowiednim dozowaniu włosy w ogole nie chcą współpracować, odbijają się od nasady, ale ich puszystość polega raczej na dziwnym odstawaniu w najmniej spodziewanych miejscach, do tego po pol dnia zamiast objętości i puszystości wyglądam tak, jakbym na czubku głowy położyła sobie talerz, paskudztwo. Zdecydowanie nie polecam!!

moja ulubiona =)

Używam tej pianki od okolo pół roku. Jak dla mnie świetna :D nie skleja włosów, fryzura wygląda puszyście i w ogole- super :-) Przerzuciałam się na nią, gdyż Invisible Touch (również Wella) była dla mnie zbyt 'invisible' =/ bo włosy mam dość ciężkie i trudne w układaniu.
ale teraz mam moją piankę Shock Waves ktora z połączeniu z lakierem o tej samej chwytliwej nazwie ;) po prostu pozwala mi wyjść z domu i to w niecałe 10 min =P

polecam !!! =)