Clarins, Huile Orchidee Bleue [Face Treatment Oil] (Olejek do twarzy do cery odwodnionej)

Olejek do twarzy Clarins Huile Orchidee Bleue z czystymi ekstraktami roślinnymi sprawia, że skóra staje się aksamitna i jedwabiście miękka. Olejki eteryczne z paczuli i orchidei zawarte w olejku Clarins Huile Orchidee Bleue rewitalizują i odświeżają naskórek. Olejek z orzechów laskowych chroni skórę przed wysychaniem i przedwczesnym pojawianiem się oznak starzenia. Do stosowania na noc, na skórę zwilżoną tonikiem.

olejek

Używa produktu od: próbka

Pogromca suchych skórek

Próbkę olejku Clarins dostałam przy zamówieniu innych cudów z tej firmy.
Pierwszy raz nałożyłam go wieczorem przed kremem na noc i co zauważyłam już w chwili nałożenia olejku?
- kolor mojej skóry stał się jednolity !
- zwężone pory to kolejny plus tego olejku
- buzia stała się miękka i przyjemna w dotyku
- zapach ahhhhhh... zakochać się...

A efekty rano? woooow...
- brak suchych skórek lub miejscowych przesuszeń (niestety moja skóra trądzikowa ma to do siebie, że w okresie zimowym bardzo szybko miejscami jest przesuszona, ale ten olejek bardzo dobrze sobie z nimi radzi)
- buzia jest gładka i promienna
- NIE ZAPYCHA!
- konsystencja? olejek jak olejek ;) plus jest taki, że jak go nakładam to nie muszę biec do łazienki myć rąk bo tak pięknie pachnie że wcieram go w ręce.

Nie mogę wypowiedzieć się na temat wydajność, pojemności czy opakowania, ponieważ posiadam próbkę. Ale gdy tylko mi się skończy kupię produkt :)

* Przy cerze trądzikowej skłonnej do miejscowych przesuszeń sprawdza się świetnie. (Pamiętajcie dziewczyny każda z nas ma inną skórę, na początek warto czasem poprosić o próbkę produktu, lub kupić mniejszą pojemność)

Rewelacyjny, ale orchidea dla mojej skóry na policzkach jest za ciężka

Ten olejek poleciła mi konsultantka w Douglasie, kiedy szukałam czegoś na moją przesuszoną miejscami i "przygaszoną" skórę ze zmarszczkami, które okazały się być nie wrażliwe na kremy. Generalnie wtedy zapoznała mnie z kilkoma produktami tej firmy, które okazały się świetne i które obecnie posiadam.

Chociaż się go bałam (mam mieszaną skórę), to olejek z orchideą na początku wydawał się idealny - dostałam próbkę do słoiczka. Skóra rano wyglądała jak nowa, miała cudowny blask i wydawało się, że nic jej nie brakuje; nie zauważyłam wtedy żadnego podrażnienia. Niestety moja skóra lubi się zmieniać (mieszana w kierunku suchej) i kiedy tylko zaczęłam kłaść więcej maseczek (testowałam wtedy czarną różę Sisleya i thirstymud Glamglow) na ten olejek zareagowała podrażnieniem na policzkach. Stały się rozpulchnione, zaczerwienione i wrażliwe. Dokupiłam tonik Clarinsa (żółty), bo producent poleca zrobienie mieszanki z 2 kropli olejku z odrobiną toniku z rumiankiem lub irysem (wczrśniej stosowałam wodę termalną), niestety to też nie pomogło i ostatecznie zużywam go na szyję + od czasu do czasu na twarz z pominięciem policzków, chyba że poczuję, że można ryzykować z policzkami.

Dwa razy zrobiłam mieszankę tego olejku z flash balm stosowanym jako baza pod makijaż i to była katastrofa, oba produkty razem mocno podrażniły mi skórę.

Podsumowując olejek z orchideą jest rewelacyjny, ale nie dla wszystkich, więc warto poprosić o próbkę i przetestować. Efekt olejków Clarins tak bardzo mi się podoba, że kiedy tylko skończę trochę kosmetyków, które ostatnio kupiłam, wybiorę się po olejek z lotosem dla skór tłustych i mieszanych. Te olejki faktycznie działają i skóra wygląda świetnie, efekt wow!

EDIT: dokupiłam tonik Clarinsa bez alkoholu z irysem (zielony, śliczny zapach) i ten mix jest super dla skóry mieszanej

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedna buteleczka

Cerę suchą/odwodnioną zamienia w normalną

a do tego jest bardzo wydajny. Buteleczka starczyła mi na pół roku. Efekt nawodnienia za pierwszym razem zobaczyłam po ok. 3 miesiącach, a za drugim już po dwóch dniach.
Stosuję zgodnie ze wskazówkami producenta czyli 3 kropelki w małej ilości toniku/wody micelarnej wklepuję w twarz , szyję i dekolt co jest dla mnie bardzo szybkie i wygodne.
Nie przepadam za ziołowymi zapachami (w imię kwiatowych, owocowych i orzeźwiających/wodnych), ale ten jest nienachalny -trochę jakby było się w salonie SPA także bardzo mi odpowiada.
Bardzo polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1,5 standardowej butelki

Eris film 2

Wielkie WOW

Jest to jedyny olejek, którego używam i będę używać. Zwykle nie cierpię oliwek, olejków i wszystkiego co tłuste ale ten sprawia, że nie sposób z niego zrezygnować. Długo się do niego przymierzałam a jak już kupiłam, to odleżał swoje w szafce. Nie tak dawno, wysmarowałam jeden policzek i linię szczęki (miejsca, gdzie non stop są suche, swędzące plamki). Po 2-3 godzinach było ich znacznie mniej, po trzech aplikacjach zniknęły wszystkie. Olejek nakładam na noc, na spryskaną wcześniej twarz wodą termalną. Najpierw go wmasowuję a później wklepuję, idę spać a rano zapominam o wszystkich problemach z twarzą.

Zalety:

-olejek nawilża, natłuszcza, wygładza i odżywia twarz, najlepszym kremem czy maseczką, nigdy nie osiągnęłam takich rezultatów
-nie zapycha (czego bardzo się obawiałam), wręcz przeciwnie, zmniejszyła się znacznie ilość zaskórników, wyprysków i innych paskudztw, zwłaszcza na czole
-nie pojawiają się żadne wysepki suchych skórek
-twarz jest mniej podrażniona, z większą chęcią przyjmuje inne kosmetyki, jest uspokojona i ukojona
-nałożony na wilgotną twarz wchłania się błyskawicznie, nie zostawia tłustego, nieprzyjemnego filmu, lecz gładką, satynową warstwę, która się nie klei
-cera jest absolutnie gładka i miękka i rozświetlona
-przepięknie pachnie
-jest wydajny, dzięki czemu cena staje się jak najbardziej do przełknięcia
-skóra wokół oczu jest bardziej nawilżona, zauważyłam, że zniknęła znaczna część kurzych łapek
-z powodzeniem zastępuje moje drogie nawilżająco-czyniące cuda serum o wątpliwym działaniu (nakładam a rezultatów nie ma)

Wadę ma tylko jedną. Mam buteleczkę bez pipetki, która kilka razy o mały włos nie wyleciała mi z rąk wprost na kafelki. Tłustymi rękami troszkę ciężko się ją zakręca, trzeba najpierw ją odstawić w bezpieczne miejsce i koniecznie umyć ręce.

W podsumowaniu, olejek jest wspaniały. Nie jest to jedno z tych mazideł po którym nie ma rezultatów. Efekty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu. Dla mnie jest lekarstwem na wszystko. Stosuję go dwa razy w tygodniu od pół roku, w buteleczce jest jeszcze przeszło połowa. Przy sumiennym stosowaniu, twarz jest po prostu piękna, zdrowa i wypielęgnowana. Na pewno kupię następną buteleczkę.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: w Trakcie pierwszego 40ml

O mój cudzie!!!!!!

Bez dwóch zdań - olejek jest świetny!!!!! Ma drobne wady, ale to w jaki sposób wpływa na moją skórę, je niweluje;)
Mam cerę mieszaną w kierunku suchej i do tego wrażliwą na policzkach. Odkąd używam olejku, podrażnienia zniknęły, mam mniej niedoskonałości, nie pojawiają się suche skórki, skóra jest taka ładna rano, odświeżona. Nie powoduje żadnych wyprysków (szczerze obawiałam się tego, mam skłonności do zapychania). Zapach jest rewelacyjny. Cena również jest zaletą tego kosmetyku, bo przy takiej wydajności 149zł na kilka miesięcy to nie tak źle;)
Wspomniałam o wadach na początku, a mianowicie nakładanie olejku musi chwilę potrwać. Najlepiej go wmasować porządnie w skórę, wtedy szybciej się wchłonie. Zawsze jednak zostanie powłoczka kosmetyku. Dla mnie to nie wada, ale wiem że są osoby którym takie nie całkowite wchłonięcie przeszkadza. Poza tym szklane opakowanie, może i wygląda elegancko, ale już dwa razy prawie wyślizgło mi się z rąk.
Uważam, że to REWELACYJNY kosmetyk i kupię na pewno jeszcze nie raz;)

Używam tego produktu od: 3 miesiące, prawie codziennie
Ilość zużytych opakowań: zużyłam dopiero 1/3 opakowania

Jestem zachwycona !

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Skusilam sie na zakup tego olejku dlatego ze mam skore normalna odwodniona i naczytalam sie wielu pozytywnych opini na temat tego produktu. Jestem zachwycona rezultatem! Po nalozeniu olejku dosc szybko sie wchlania i nie pozostawia nieprzyjemnej oleistej powloki tak jak inne olejki. Nie lepi sie do wlosow itp. Zapach jest mocny ale przyjemny a na drugi dzien obudzilam sie ze skora swietnie nawilzona! Dzieki radom Pani w Sephorze sprobowalam uzyc olejku na uprzednio umyta dobrze twarz oczywiscie i spryskana woda termalna ( w moim przypadku avene) Efekt jest jeszcze lepszy dlatego polecam takie rozwiazanie. Ta sama Pani powiedziala mi rowniez ze niektore panie dolewaja sobie kilka kropel tego magicznego olejku do swoich kremow na codzien. Jest to ciekawe ale jeszcze nie probowalam takiego polaczenia. Cena we francji to 170 zl za 30 ml ale jesli ktos posiada znzki to jest mozliwosc kupienia tak jak ja za jedyne 120 zl (w Polsce w Sephorze tez ) Produkt rewelacyjny i wydajny wiec.... Polecam kazdemu!

Używam tego produktu od: miesiaca

wielkie WOW

Dla mnie ten produkt to mistrzostwo i lek na całe zło. Juz dawno moja twarz nie wyglądała tak dobrze jak teraz !!! Rozświetlona , jędrna , o równym kolorycie, brak niespodzianek. Zapach olejku , powoduje , ze kazdego wieczoru moja łazienka zmienia sie w małe SPA. Cena 149 zł , przy takiej wydajnosci jest naprawde mała. Wydaje mi się, że przy codziennym stosowaniu ( raz dziennie , na noc) olejek bedzie mi towarzyszył , przynajmniej 8 miesiecy. Polecam każdej kobiecie , w każdym wieku. Jest to produkt magiczny i jeden z niewielu , ktory przynosi zauważalne efekty. Polecam!

Używam tego produktu od: 3 msc

Ale Geniusz! Kosmetyczny Graal!

Za ten olejek Clarins powinien dostać urodowego nobla!!!:-)

Moja sucha (czasem mieszana) skóra zawsze poszukuje ukojenia i nawilżenia. Inwestowałam w różne kremy, sera, maseczki, emulsje nawilżające. Zdarzały się lepsze i gorsze, ale nigdy zachwycające. Szczerze zwątpiłam w kosmetyczne wspomagacze, już prawie zaakceptowałam, że moja skóra jest jaka jest i nigdy nie będzie w pełni ukojona.
Do czasu aż odkryłam ten olejek z Clarinsa.

Zapach piękny ziołowy ze słodką nutą, konsystencja oleista, ale szybko wchłaniająca się (zawsze wklepuję i masuję), opakowanie eleganckie (ozdoba toaletki) a działanie... ach działanie!:-)

Nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam. Już po pierwszym użyciu twarz rano była cudownie gładka, miękka. Po miesiącu była rozjaśniona i pełna blasku.

Pod największym wrażeniem działania olejku byłam kiedy po całonocnej imprezie, szybko od niechcenia zmyłam makijaż, nałożyłam olejek i poszłam w kimono. Rano wstałam (po imprezach boję się swojego widoku w lustrze ;p), spojrzałam w lustro i... oniemiałam! Wyglądałam jakbym grzecznie spała całą noc!:-) aż strzeliłam fotkę, którą możecie zobaczyć pod recenzją. Fotka po wstaniu z łóżka, przed poranną toaletą:-) cała impreza wymazana z twarzy :-)

Polecam, polecam z całego serca!

Jeśli chodzi o cenę, to jak na produkt Clarinsa, nie jest najwyższa a olejek ma działanie o niebo lepsze niż kremy za 3 stówy! Przy tym jest mega wydajny!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Wspaniały

Kosmetyk doskonały. Naczytałam się o tym olejku tylu dobrych rzeczy, że trudno było mi przejść obok niego w perfumerii obojętnie. Kupiłam w ciemno pełnowymiarowe opakowanie i to była decyzja, której nie żałowałam ani chwili.

Olejek zapakowany jest w szklaną buteleczkę z pipetą, co bardzo ułatwia dozowanie. Kolor złotego płynu budzi pozytywne skojarzenia, takie słoneczne, ciepłe. I ten zapach- przepiękny, upajający, odprężający i dość intensywny. Niektórym może przeszkadzać, mi zdecydowanie umilał aplikowanie go na twarz. Traktowałam to jak swoistą aromaterapię.

Olejek ma bardzo przyjazny, naturalny skład. Same dobroczynne dla cery olejki- z orzechów laskowych, paczuli, słonecznikowy i do tego ekstrakt z orchidei. Brzmi dobrze a działa na skórę jeszcze lepiej.
Dla mnie ten kosmetyk to w pewnym sensie coś w rodzaju s.o.s. dla cery, stosowany w sytuacjach kryzysowych, przy przesuszeniach, czy podrażnieniach, raz bądź kilka razy w tygodniu. Olejek aplikuję zawsze na noc po wcześniejszym spryskaniu twarzy wodą termalną. Rozcieram kilka kropel w dłoniach i dociskam do skóry, później lekko ją masuję. Olejek szybko wnika zostawiając skórę matową ale z delikatnym prawie nie wyczuwalnym filmem. Daje natychmiastową ulgę i nawilżenie. Jednak jego działanie najlepiej widać rano- cera jest rozpromieniona, pełna blasku, odżywiona, głęboko nawilżona. Nie zapycha, co dla mnie jest bardzo istotne.
Baaardzo wydajny, wystarczą zaledwie 3-4 krople na jednorazowa aplikację. Moje 30 ml mam od 10 miesięcy i jeszcze trochę zostało, przy takiej wydajności cena jest do przełknięcia.

Wspaniały produkt. Clarins nie zawodzi.

Używam tego produktu od: 10 m-cy

Naprawdę nawadnia !

Clarins jest według mnie mistrzem świata jeśli chodzi o olejki do twarzy i ciała.

Olejek Orchidee Bleue ma wiele plusów:
- świetnie nawadnia skórę
- dodaje jej blasku i świeżości
- ma idelną konsystencję
- oczywiście jak to olejek Clarins- pięknie pachnie
- jest wydajny
- można go łączyć z maską nawilżającą lub regenrującą.

Stały gość na mojej półce w łaziecne.

Idealny

Spełnia wszystkie oczekiwania mojej wrażliwej, przesuszonej i zmęczonej cery:
-ożywia kolor,
- zmiękcza naskórek (miła w dotyku)
- wchłania się idealnie i prędko,
- rozjaśnia
- nie lepi się
- nie podrażnia oczu
- nie obciąża skóry pod oczami
- stosuje go z powodzeniem na całą twarz łącznie z szyją i skórą pod oczami
- świetnie nadaje się na zimę gdy mróz i cieknące po twarzy łzy sieją na buzi spustoszenie, kilka minut po aplikacji śmiało mogę nakładać puder mineralny bez ryzyka że zrobią mi się nierównomierne placki
- zapach dyskretny i relaksujący jak podczas masażu w SPA
- wygodny aplikator z zakraplaczem

No nie, jednak nie

Miałam go brać w ciemno, bo ma naturalne składniki i takiego produktu szukałam. Na szczęście dostałam próbkę, która wystarczyła mi na przeszło tydzień stosowania. I dobrze...Olejek niestety wysuszał moją twarz, zaraz po wchłonięciu (wchłania się szybko, nie ma mowy o tłustym filmie) skóra była napięta i odczuwałam dyskomfort. Drażnił tez moje oczy.
Rano skóra ładnie wyglądała.
Może spróbuję ten drugi olejek. Ten się u mnie nie sprawdził.
Zauważyłam, że oleiste kosmetyki wysuszają mnie.Nie wiem czy polecam za tą kasę.

Używam tego produktu od: skończyłam próbkę
Ilość zużytych opakowań: próbka