Klorane, Mocny Włos (Balsam na bazie chininy i witamin B)

Klorane, Mocny Włos (Balsam na bazie chininy i witamin B)

Poza wyciągiem z drzewa chininowego ( pobudza brodawkę włosa ) zawiera kompleks witamin B, które wzmacniają strukturę włosa i stymulują jego wzrost. Balsam ułatwia rozczesywanie włosów. Stosować najlepiej z szamponem do włosów na bazie chininy Klorane.

Katastrofa

Odżywkę kupiłam łącznie z szamponem i obydwa te produkty strasznie mnie rozczarowały (w odroznieniu od innych z Klorane).

Odżywka jest lejąca, nałożona na włosy - oczywiście osuszone ręcznikiem - spływa. Nie nawilża, nie pozostawia włosów gładkich, nie daje połysku, nie pachnie szczególnie ładnie.

Czy zapobiega wypadaniu włosów - nie wiem. Nie zauważyłam żadnej różnicy, ale przyznam, że nie mam z tym problemu, a zestaw kupiłam bo chcę zapuścić długie, mocne włosy.

Podsumowując - ten zakup to dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto. I to niemałe pieniądze bo odżywka kosztowała chyba ok 35zł. Przy niej drogeryjna odżywka z Dove za 10zł to niebo.

Używam tego produktu od: 1 mca

Wyrzucone pieniądze

Odżywka ma tak rzadką konsystencję że trzeba dawać jej b.dużo na włosy aby chociaż pomogła rozczesać.I tak na końcówki daję inną odżywkę, która z rozczesywanie radzi sobie o niebo lepiej.Jedno opakowanie przy takim użytkowaniu starcza na dosłownie kilka myć głowy.Po tak szybkim i krótkim z użyciu trudno stwierdzić czy zapobiega wypadaniu włosów czy nie. Na pewno nie odżywia, może faktycznie wysuszać.Efektów na pewno nie widać gołym okiem.Zapach dla mnie przyjemny.To za mało jednak aby kosmetykowi aptecznemu z konkretnie wskazanym działaniem dać wyższą ocenę niż pół* .Odradzam.

Używam tego produktu od: kilku razy
Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe

Jestem na nie

Jedynym plusem jest chyba jego zapach, który mi się podoba :) Poza tym - same minusy.

Jest rzadki i szalenie mało wydajny, plącze włosy i nie ułatwia ich rozczesywania, jak zapewnia producent ;/ Nie zauważyłam, żeby wzmocnił włosy.
No i cena - jest stanowczo za wysoka, jak na taką jakość kosmetyku.

depilacja zalety

Porażka

Absolutna pomyłka. Odżywka jest niesamowicie mało wydajna. Myje głowę co 2 dni i odżywka starczyła na 2 tyg! Ma zapach przypominający mi męski dezodorant. Najgorsza jest chyba konsystencja. W ogole nie czuć jej na wlosach i nie wiadomo czy równomiernie została rozprowadzona do tego po umyciu wlosy byly toporne i szorstkie.
Cena też wysoka jak na pojemność i wydajność.
Żadnych plusów:/

Używam tego produktu od: 2 tyg

Nie polecam

najgorszy kosmetyk do włosów jakiego dotychczas uzywałam (a uwierzcie mi sporo wypróbowałam). Wysuszył mi włosy, nigdy nie miałam zniszczonych włosów, kupiłam go ze wzglęgu na wypadanie. Po tej odżywce włosy zrobiły mi sie jak siano, matowe, szorstkie i łamliwe ;// strasznie żałuje że go kupiłam tymbardziej ze nie był tani.

Ilość zużytych opakowań: jedno, duże

NIE!

plusy:
-nie widzę

minusy:
-droga
-mało wydajna
-strasznie lejąca
-spływa z włosów
-nie wzmacnia włosów
-jestem dopiero w połowie szamponu z tej serii, a odżywka już się skończyła

średniak

strasznie sie zawiodłam na tej odżywce-oczekiwałam lepszych rezultatów. Odżywka jest mało wydajna, strasznie rzadka i trzeba jej dużo nałożyć, ogólnie po niej msam wrażenie sianowatych włosów-dziwnie je wysusza i strasznie źle sie rozprowadza na włosach.

plusy:
* opakowanie

minusy:
* cena
* wysusza włosy
* rzadka konsystencja

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Średni

Balsam jest średnio wydajny. Włosy są po nim miękkie i dość dobrze się rozczesują, ale nie zauważyłam żadnej różnicy, jeśli chodzi o kwestię wypadania włosów. Na pewno je odżywił, ale z powodu wydajności (150 ml na ok. 2 tygodnie) raczej już go nie kupię. Jeśli chodzi o szampon z tej serii, bo miałam go jako gratis do balsamu, to taki sobie. Na początku w ogóle się nie pienił, potem już tak, ale STRASZNIE plątał włosy. Wiem, że szampony ziołowe się nie pienią , więc to akurat ok. Poza tym w ogóle nie jest wydajny. Używam tego produktu od: 2 tygodnie

OK

Stosuje go razem z szmponem z tej samej serii i jestem bardzo zadowolana, nie obciąża co ważne w przypadku włosów cieńkich i delikatnych, włosy ładnie się rozczesuję i układają, wyglądają na mocne i zdrowe.

Zauważyłam też, że łatwo je "wyciągnąć na szczotkę" lub wyprostować, nie skręcają się i nie puszą w ciągu dnia.

Używam tego produktu od: 3-4 mc

Jestem na TAK!

A ja muszę obronić ten balsam. Jestem z niego zadowolona! Włosy po nim są mięciutkie, gładkie, błyszczące - cała fryzura nabiera jakby "ekranowego" wyglądu. A i są niezwykle miłe w dotyku! :) Jest chyba dość wydajny, choć trudno mi jednoznacznie określić, kiedy używa się go z przerwami ( bynajmniej nie z jego winy, a z mojej, bo generalnie nie lubię nakładać wszelkich odżywek na włosy..)
Na pewno kupię jeszcze kiedyś ponownie.
Nie daję max punktów, bo choć jest to dla mnie produkt bardzo dobry, to jednak jeszcze nie KWC.

Używam tego produktu od: 4 mscy ( z przerwami)

przeciętniak

Przeciętny balsam do włosów. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że nie obciąża włosów. Ale ani nie pomógł moim włosom ani nie zaszkodził. A przy tym ma wyjątkowo nieudaną konsystencję - jest strasznie rzadki i taki tępawy. Równomierne rozprowadzenie go na włosach to nie lada wyczyn. I na dodatek jest mało wydajny.

Po kolejnym miesiącu odejmuję jedną gwiazdkę - odżywka wysuszyła mi włosy, zamiast je odżywić i nawilżyć.

ZAWIODŁAM SIĘ

To opakowanie jest piękne lecz niestety nie współmierne z zawartością . Spodobała mi się jej lekka konsystencja i na tym koniec. Odżywka obciążyła moje włosy tak że zaraz zaczeły się niemiłosiernie przetłuszczać . Zastanawiając się dlaczego moje włosy tak silnie się przetłuszczają zerknełam do składu odżywki i wszystko się wyjaśniło , gdyż preparat zawiera SHEA BUTTER.Ten składnik jest dobry dla włosów farbowanych i suchych

Używam tego produktu od:1 rok