AA Face Przeciwzmarszczkowa, Peeling-maska złuszczająco-rewitalizująca

AA Face Przeciwzmarszczkowa, Peeling-maska złuszczająco-rewitalizująca

Preparat zawiera mikrokuleczki oleju jojoba i łączy zalety delikatnego peelingu mechanicznego oraz enzymatycznego oraz ...nawilżającej maseczki. Oczyszcza, poprawia ukrwienie i koloryt cery, która nabiera blasku i świeżości,a jako,że jest przeznaczony dla osób z alergiami nie powoduje podrażnień. Świetnie sprawdza się przy mieszanej cerze.

4=

Jako,ze tania,daje 4 gwiazdki.
Drozszej zafundowalabym ***, wiec takie 4 na szynach...
Efekt jest ok - gladka buzia bez skorek. Fajny do kazdej cery: ja mam mieszana i nie szkodzi jej.
Ladnie pachnie,milo sie nim masuje... [troszke przydlugo]
BARDZO CIEZKO SCHODZI Najlepiej zmyc go woda,ale wtedy traci sie idealny efekt Zmywanie platkiem jest pracochlonne! i lekko bolesne: za wielkie tarcie!!!!
Tani,wydajny produkt

Nie za dobra

A ja nie jestem z tego peelingu zadowolona.:-( Pomijam już czas jaki się traci na stosowanie tego produktu, bo nie jest to dla mnie jakaś straszna niedogodność. Rzecz w tym, że po zabiegu wcale nie zostają usunięte z mojej twarzy suche skórki.:-( Jest to dla mnie niedopuszczalne, bo porządny peeling powinien się z tym uporać. Twarz jest jedynie odrobinę gładsza, ale efekt utzymuje się tylko jeden dzień. Plusem jest to, że skóra się po nim jeszcze bardziej nie przesusza. No i zapach przyjemny. To niestety wszystko, co mam na temat tego produktu do powiedzenia.

wszechstronna i skuteczna

Ta maseczka jest doskonałym zaprzeczeniem teorii, iż rzeczy do wszystkiego są do nieczego. Wszechstronny i całkiem niezły kosmetyk, jedna z tych maseczek którą polubiłam na tyle bym odczuwała nieodpartą konieczność stałego posiadania. Owszem, troszeczkę zabawy z tym produktem jest, więc używam jej tylko gdy czasu sporo. Maseczka wygładza, odżywia, rozświetla i nawilża, oraz co ważne - rozjaśnia skórę. Przesuszone bądź nieco podrażnione miejsca potrafi poszczypać. Jeśli tylko wystarcza na nią czasu i cierpliwości w stosowaniu według zaleceń producenta to mogę ją szczerze polecić. Wydajność zależna od częstotliwości stosowania, ale dość niezła w porównaniu do ceny.

Bordowe usta H&M

PRAWDZIWY RELAKS

PEELING I MASECZKA W JEDNYM - TO MI SIE PODOBA! Najpierw funduje sobie relaksujacy masaz cajej twarzy, dekoltu, potem odczekuje pol godzinki (czasem krocej, gdy czas pogania...), zmywam wszystko i oto mam delikatna, nawilzona skore twarzy jak u niemowlecia. Bardzo mi odpowiada ten kosmetyk - zapach, konsystencja, granulki - WSZYSTKO!

Dla mnie świetny!

Bardzo go lubię właśnie za to, na co inne recenzentki narzekają :)
Raz w tygodniu mogę sobie zafundować kilkuminutowy masaż twarzy, zwłaszcza że perełki jojoby są naprawdę bardzo małe i delikatne i wcale nie podrażniają mojej suchej i wrażliwej skóry.
Faktycznie peling dość szybko wysycha, więc w trakcie zabiegu trzeba go dokładać, ale i tak jest bardzo wydajny.
ładnie oczyszcza, wygładza i rozjaśnia buzię.
ilość zużytych opakowań:1

4,5*

Na 5* nie zasługuje choc jest naprawde dobra i tania. ja nie masuje twarzy przez pare minut jak zaznaczaja ale siedze z nia ok.0,5h na twarzy. Preferuje peelingi enzymatyczne ze wzgledu na wrazliwa i naczynkowa cere i ta maska mi b.odpowiada-jest delikatna a zarazem skuteczna. polecam.

świetny

Stosuję ten peeling raz w tygodniu, wieczorem, czytając gazetę ;-) Wtedy tak nie męczy konieczność masowania przez parę minut. Uwalniany z kuleczek olejek jojoba zostawiam na noc. Efekty są bardzo dobre i widoczne natychmiast na skórze.Dodatkowy plus to wydajność - jedno opakowanie mam już od baaardzo dawna.A jak się skończy, to na pewno kupię kolejne.

Dziwadło-dla cierpliwych

Chciałam napisać ocenę tej maski dopiero po zużyciu całej tubki, jednak musiałabym wtedy czekać jeszcze baaardzo długo, bo trudno mi się przemóc, żeby używać jej przynajmniej raz w tygodniu. Jej stosowanie mnie męczy, bo trwa nieznośnie długo a efekt jest taki sobie, żeby nie powiedzieć marny. Dla mojej tłustej cery jest za ciężka, dla dekoltu - ujdzie. Producent życzy sobie, aby specyfik wmasowywać w skórę przez ok. 7 min. Żeby tago dokonać, trzeba nakładać maseczkę b. grubą warstwą, gdyż w przeciwnym wypadku robi się "sucha" i uniemożliwia wykonanie owego masażu. Nałożenie grubej warstwy daje natomiast taki skutek, że póżniej bardzo trudno jest maskę skutecznie usunąć. Zawsze zostają mi po niej jakieś drobinki peelingu na twarzy.Jeśli do tego zliczyć łączny czas, który należy poświęcić na aplikację - ok. 40min. - to ja się poddaję.Daję mimo to trzy gwiazdki, bo biorąc pod uwagę dość niską cenę (ok.11 zł. za 75ml.) warto ją wypróbować, bo dla cer mniej tłustych niż moja może być odpowiednia. Polecam ją jednak tylko cierpliwym :) Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze i nie wiem, czy skończę.

gładka cera

Bardzo dobry peeling podczas długich sesji w wannie, trzeba się z nim trochę namęczyć ale efektem końcowym jest super gładka skóra. Po za tym jest bardzo wydajny.

Ciekawostka

Myślałam i myślałam i chyba już do niej nie wrócę. Ni pies to, ni wydra. Peeling i maska nawilżająca. Moja szyja i dekolt są z niej bardzo zadowolone, moja buzia (tłusta) się waha, by w końcu powiedzieć nie. Z wydajnością chyba nie będzie kłopotu, bo "idzie" to to w zastraszającym tępie. Ale o co mi tak właściwie chodzi - otóż w erze komputerów i kremów Clarins masło-mleko podobny produkt, który ma czekac na zmycie pół godziny, a przed tym ma być wcierany w skórę przez minut siedem to przeżytek wielki. Efekty, jakie daje nie są na tyle rewelacyjne, by tak się poświęcać. Zapach - to conajmniej rozjaśniającego tę mordęgę -jest nieprzyjemny, właśnie śmietanowaty. Niemniej rzecz ta dość szybko się wchłania i przez pół godziny raczej mi się buzia nieestetycznie świeci, niż mieni na platyno-biało. Drobinki ścierające ścierają dość skutecznie i jednocześnie delikatnie. Skóra (moja) sie nie czerwieni. Po wszystkim jest rzeczywiście miła w dotyku, no, ale przepraszam bardzo, będzie taka i po czym innym. Blisko godzina z życia - nie warto.Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie użytku

dziwna rzecz

chcialabym sprostowac ze ta maska raczej nie jest enzymatycznym pilingiem. zluszcza mechanicznie w 1 etapie. 2-gi to nawilzenie kiedy zostawia sie ja na 30 min. nie wiem jak mam ja ocenic. na poczatku bylam bardzo zadowolona. ladnie zluszcza, drobinki za ostre nie sa ale czuc ze preparat dziala. po 30 min. ma sie gladka i miekka, dobrze nawilzona skore. tyle ze maseczka podraznila mi skore. przez kolejne dni nie moglam pozbyc sie zaczerwienien na twarzy. moze to moja skora tak zareagowala, a moze to przez skladnik ktory w opisie jest na 2-gim miejscu a jest...bardzo komedogenny i podrazniajacy! dziwne ze firma tworzaca kosemtyki dla alergikow stosuje takie skladniki.

co to właściwie jest??

Stosowałam ten produkt zgodnie z zaleceniami producenta - czyli najpierw masaż, a później na trochę zostawić do wchłonięcia. I miałam dokładnie tak samo jak u Magi - po masażu już nic z tej maski nawilżającej nie zostawało i musiałam nakładać następną warstwę - czyli (wg mnie) marnować peeling.<BR>Złuszcza dobrze - chociaż drobinki ścierające (mimo że małe) są ostre jak papier ścierny. Twarz po użyciu jest trochę zaczerwieniona. I niestety podrażniona.<BR>Szczerze mówiąc - trochę denerwuje mnie zabawa z tym produktem, choć efekty są dobre (nie porażające ale dobre) <BR><BR>Poza tym dużo bardziej byłaby wydajna wersja w dwóch tubkach - w jednej peeling, w drugiej maseczka.W sumie jako peeling nie sprawdziła się u mnie ze względu na podrażnienia - za to jest świetna gdy tylko się ją kładzie jako normalną maseczkę do wchłonięcia i bez masażu. Tylko żeby później delikatnie usunąć te drobinki peelingu trzeba się zdrowo namęczyć.