Anti-Age (Krem do rąk przeciw starzeniu się skóry)

Anti-Age (Krem do rąk przeciw starzeniu się skóry)

Krem przeciw starzeniu się skóry z systemem filtrów UVA/UVB oraz aktywnymi substancjami nawilżającymi. Dove skutecznie chroni skórę rąk przed starzeniem: redukuje zmarszczki. Zmniejsza punktowe przebarwienia skóry. Poprawia jędrność i sprężystość skóry. Pomaga chronić przed zmianami spowodowanymi przez wolne rodniki.

Cena: ok. 10zł / 75ml

przyjemnie pielęgnuje

Ten krem nie zasługuje na aż tak negatywne komentarze. Moim zdaniem jest to całkiem niezły krem, ale jak się z nim przesadzi, to wtedy można mieć odczucie brudnych rąk. Wystarczy naprawdę niewielka ilość delikatnie wmasowanego kremu, by dobrze nawilżyć dłonie. Nie trzeba wylewać połowy opakowania ;-)

Po kilku dniach stosowania zauważyłam, że dłonie są przyjemnie zregenerowane, wypielęgnowane i nawilżone - to jest ten efekt odmłodzonych rąk. Całkiem przyzwoity!

Faktycznie krem wchłania się długo, bo ma tłustą konsystencję, dlatego właśnie warto nakładać go mniej i spokojnie poczekać aż się wchłonie. Ręce nie są brudne, lecz mają specyficzna tłustą warstwę, którą pozostawia krem w celu wygładzenia dłoni. Zauważą to na pewno osoby, które mają "starsze" dłonie, bo dla takich jest ten krem przeznaczony. Polecam!

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

nieprzyjemne uczucie brudu..

lubie kosmetyki dove, balsamy , szampony i odzywki sa rewelacyjne. myslalam , ze krem tez bedzie dobry. Niestety, szybko sie wchlania ale pozostawia taki nieprzyjemny film na dloniach, troche jakbym miala lepkie rece, slabo nawilza, bardzo slabo..

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 napoczete

do przeżycia

2 gwiazdki za właściwości regenerujące. minus za zapach, który jest dość specyficzny, ja go na przykład nie toleruję. jest też trochę zbyt wodnisty i długo się wchłania. tym razem dove się nie popisał...

Używam tego produktu od: 3miesięcy
Ilość zużytych opakowań:nie mogę dokończyć pierwszego

Smokey eyes H&M

bardzo dobry

Dostalam go jako gratis w Rossmanie. Jest swietny. Po nalozeniu go na noc na bardzo wysuszone dlonie, juz rano budze sie z gladziutkimi :-) Ladnie pachnie, ma mila konsystencje i jest bardzo wydajny, ale niestety kiepsko sie wchlania i to jest jego jedyny minus.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

nic specjalnego

Bardzo przeciętny krem do rąk.

Nieszczególny zapach, zbyt wodnista konsystencja.
Po posmarowaniu nim rąk nie czuję odżywienia ani nawilżenia - zazwyczaj kosmetyki przeciw starzeniu się skóry są treściwe, a ten kremik jest bardzo lekki, wręcz wodnisty.
Zużyłam całą tubkę (smarowałam się nim praktycznie co i rusz), ale nie zauważyłam żadnych efektów.

Z pewnością kilka osób, które przejrzą mój profil, może spytać, po jakiego grzyba młodej osobie krem do rąk Anti-Age?
No cóż, przez kontakt z chemikaliami, różnymi odczynnikami, pracy w rękawiczkach itp., moje ręce potrzebują porządnego kremu. Ten niestety nie spełnił moich oczekiwań.

Niepotrzebny wydatek.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

brawo dove!!!

Dostałam ten krem w prezencie, inaczej nigdy bym się nie pokusiła a teraz widzę że było mi chyba pisane na niego trafić :D
Krem uratował moje zniszczone i zmarszczone dłonie pratycznie w pare dni! Miałam skórę tak zszarpanią i popękaną że nawet masło ziai ani krem uniwersalny dove nic nie zdziałał. Tego użyłam bez przekonania i stał się cud-skóra od razu nasiąknięta wilgocią, zregenerowana, poza tym krem wchłania się całkowicie pozostawiając cudny perfumowany zapach. Jest lekki i wydajny. Nie da się go absolutnie przecenić gdyż nadaje się na każdą porę roku.
Polecam dla odratowania dłoni!

Używam tego produktu od:miesiąca

taki sobie

Jakoś nie może podpasować mi żaden z kremów do rąk Dove. Ten jest zdyskwalifikowany za okropny (dla mnie) zapach, męczy mnie długo po użyciu. Rozprowadza się nieźle, wchlania szybko więc jest dobry do pracy przed komputerem. Nie zostawia tłustej powłoczki. Efekt nawilżenia jest dość krótki, trzeba poprawiać. Lubię jego opakowanie. Gdyby nie ten zapach to moze bym mu dała więcej ale nie ma takiej możliwości.

Używam tego produktu od:miesiąca

Idealny!

Bardzo lubię wszystkie kremy do rąk DOVE i ten nie jest wyjątkiem. Porządnie nawilża, ma lekką konsystencję, ładnie pachnie, nie lepi się, szybko się wchłania, wygładza skórę, odżywia i przynosi natychmiastowe ukojenie. Jak narazie nie doparyzłam się żadnych minusów. Idealny na jesienno-zimową porę, gdy dłonie aż proszą się o ratunek.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiace

pól na pół

pomiedzy tym na noc i na dzien, chyba jednak faworytem jest granatowa wersja. ten jest miły, lepszy od wersji na dzien, ale tez niestety efekt do pierwszego umycia rak :(

Używam tego produktu od: nie wiem

dobry

Dla mnie jest ok. podoba mi sie jego zapach lekka konsystencja, szybko sie wchlania. nawilza dlonie, moglabym go polecic moim kolezankom. chyba ze ktos nie trawi mocnych zapachow to go nie polecam bo ma dosc itensywny zapach.

Używam tego produktu od:.

O, nie!

Oczywiście ocena (jak każda) jest subiektywna, ale w życiu nie miałam gorszego kremu do rąk. Na moich dłoniach absolutnie się on nie sprawdza. Po pierwsze - zamiast nawilżać, wysusza mi skórę, ale to jeszcze nic. Owszem, ma lekką konstystencję, ale co z tego, skoro zamiast się wchłonąć całkowicie, wałkuje mi się na dłoniach? Fakt, nie działo się tak za każdym razem, więc nie wiem, od czego to zależy, ale jednak fakt jest faktem. Pomijam już nieco męczący zapach (ale to, jak pisałam, bardzo subiektywne, dla kogoś innego może pachnieć wspaniale), ale to, co mnie najbardziej w tym kremie odrzuca, to fakt, że szczypie - szczypie wręcz koszmarnie na wszelkich małych rankach, a że czasem zdarza mi się popękana skóra dłoni (przy tym kremie też, zważywszy na jego właściwości wysuszające), to jest to nie do wybaczenia. Nakładanie kremu do rąk nie ma być przecież torturą. Ja już na pewno więcej nie kupię, opakowanie zużyłam do końca tylko dlatego, że stosowałam do stóp (również się zresztą zmuszając).

Ilość zużytych opakowań: zmęczyłam 1 tubkę

Nic nadzwyczajnego

ZALETY:
* Miła konsystencja;
* Przyjemny zapach (z czasem troszkę zaczął mnie denerwować ale mimo wszystko in plus;
* Dobrze, szybko się wchłania;
* Przyjemne uczucie gładkich dłoni po nałożeniu.
WADY:
- Widocznego nawilżenia brak :( Na chwilę poprawia stan skóry, ale żeby być zadowolonym trzeba często po niego sięgać.
- Trwałej poprawy brak.