Neutrogena, Handcreme, Creme Mains (Formuła Norweska, Krem do rąk silnie skoncentrowany bezzapachowy)

Natychmiastowa, trwała ulga nawet dla najbardziej suchych dłoni. Wystarcza na ponad 200 zastosowań. Wzbogacony gliceryną. Przeznaczony dla sób pracujacych w ekstremalnych warunkach pogodowych.
Testowany dermatologicznie.

bogate
krem
50 - 100ml

Śliczny maluszek

Posiadam ten krem w wersji limitowanej na zimę (opakowanie przedstawia 2 zdjęcie na karcie produktu). Jest to słodki maluszek, który idealnie poratował moje przesuszone dłonie wołające o pomstę do nieba. Mimo tego, że regularnie używam kremów do rąk, niestety w okresie jesienno-zimowym praktycznie nic nie jest w stanie dostatecznie nawilżyć moich dłoni, powinnam napisać nie było w stanie, bo ten krem zmienił moje podejście do pielęgnacji. Jest to mój must have!

OPAKOWANIE

Jest to malutka tubka o pojemności 50 ml. Moja ma piękną zimową grafikę. Na środku mamy czerwone serce z zimowym krajobrazem oraz nazwą produktu, wyżej flagę rodzimego kraju Neutrogeny a na dole logo marki na czarnym pasku. Całość białego tła zdobią śliczne niebieskie i czerwone śnieżynki. Całość dopełnia czerwona zakrętka. Opakowanie jest na tyle poręczne, że można je zawsze mieć przy sobie. Dzięki małym gabarytom zmieści się zarówno do kosmetyczki jak i do torebki. Wykonano je z miękkiego tworzywa, dzięki czemu łatwo korzystać z tubki bez konieczności wysilania się.

KREM

Jest to koncentrat, który ma bardzo bogatą konsystencję. Jest zbity, przez co trzeba mocno ścisnąć tubkę, aby wydobyć odpowiednią ilość. Jest praktycznie bezbarwny, nie posiada również zapachu. Nie potrzeba go wiele - wystarczy ilość wielkości ziarnka grochu aby solidnie nawilżyć dłonie. Krem wolno się wchłania, potrzeba dać mu kilka minut, w tym czasie można go dokładnie rozsmarować. Krem pozostawia na dłoniach wyczuwalną warstewkę ochronną. Doskonale nawilża, odżywia i niweluje przesuszenia. Efekty odczuwalne są już po kilku zastosowaniach. Krem stosuję też czasem jako kurację na noc pod bawełniane rękawiczki - wtedy daje jeszcze lepsze efekty i dłonie rano wyglądają na wypielęgnowane. Wydajność tubki jest spora - producent deklaruje aż ponad 200 zastosowań. Uważam, że jest to produkt wart swojej ceny.

PLUSY:
+ gęsta, bogata konsystencja idealnie nawilżająca i odżywiająca
+szybko niweluje przesuszenie
+ idealny jako kuracja na noc
+ bezzapachowy
+ bardzo wydajny
+ ma poręczne i prześliczne opakowanie

Kultowy

Kultowy i niezastąpiony krem do rąk w okresie jesienno-zimowym.

Stosuję ja oraz mój mąż który ma ręce styrane tak od pracy, że bardziej się już chyba nie da. Często pomiędzy palcami ma tak wysuszoną skórę, że sama pęka i leje mu się krew.
Wystarczy jednak nałożyć grubą warstwą ten magiczny krem na noc, a rano wstaje z dłońmi zdatnymi do użytku i pokazania ludziom. Istna magia regeneracji.

Kapitalny produkt zasługujący na wszelkie laury. A wydajność takiej tubki jest wprost porażająca.

Polecam absolutny must have.

2,5/5

Jestem w miarę zadowolona z tego kremu,moje ręcę były wysuszone i potrzebowały natychmiastowej pomocy - faktycznie nawilżył, miły zapach , do tego bardzo szybko regeneruje skórę.
Fajne małe opakowanie, można je nawet w kieszeni nosić, cena też okej.

Ale jakby niestety nie wchłania, ręce zostają cały czas jakby mokre i wilgotne, nie można niczego dotknąć, to go dyskwalifikuje z mojej listy kremów do rąk.

Cellulit adipocyty

Błyskawiczne SOS dla dłoni

Obowiązkowy na sezon jesienno-zimowy. Gęsty, wydajny, tłustawy, działa niezawodnie. Przy tej jakości cenę uważam za bardzo dobrą. Przy remoncie mieszkania ratował moje przesuszone zniszczone pracami ręce. Warstwa kremu na noc (i to niekoniecznie gruba), bawełniane rękawiczki z Rossmana i rano ręce jak po pobycie w SPA. Lubię kosmetyki Neutrogeny, ale ten bez wahania uznać mogę za hit.

Głębokie odżywienie, krem tylko na noc

Mogę polecić ten krem jednak na pewno nie nadaje się dzień tylko na noc. Smaruję grubą warstwą zarówno dłonie jak i ręce i naprawdę czuję ulgę na drugi dzień. Gwarantowana miękkość

Zdecydownie tak

Krem bardzo dobrze soboe radzi z dlonmi zime, takimi jak moje ktore maja tendencje do pekania az do krwi. Uratowal moje dlonie w kilka dnim nie zostawia nie przyjemnego filmu na dloniach, jest gesty ale bardzo wydajny. Zapach dla mnie nie wyczuwalny co jest wielkim plusem.
Krem jest drogi, mozna znalezc na rynku cos w nizszej cenie o rownie dobrym dzialaniu

Intensywnie nawilża

Jeden z moich kremowych ulubieńców. Ma bardzo gęstą, skoncentrowaną formułę, więc używam go głównie na noc. Wchłania się średnio szybko. Działa podobnie jak opatrunek. Doskonale otula suche i spierzchnięte dłonie i przynosi im ukojenie. Uczucie nawilżenia i odżywienia utrzymuje się nawet następnego dnia! Krem mieści się z pozoru w małej tubce, jednak jest ona bardzo wydajna. Szczególnie przydatny w chłodne, zimowe dni.

kuracja na noc

Zimą warto go mieć, aby 2-3 razy w tyg. wspomóc przesuszoną skórę dłoni.
Ładnie pachnie i jest w rozsądnej cenie. Ma małą tubkę, ale to nie przeszkadza bo to koncentrat a nie zwyczajny krem do rąk, który używamy 3 razy na dobę.
Lepi się więc jest opcją na noc pod białe rękawiczki.
Ratuje moje przesuszone skórki.

Specjalista od przypadków beznadziejnych

Krem bardzo długo się wchłania i pozostawia uczucie lepkości, dlatego używam go tylko i wyłącznie na noc, za to w większej ilości - i choćby niewiadomo jak moje dłonie wieczorem były suche i popękane do krwi (zwłaszcza w zimie), rano wyglądają perfekcyjnie. Tylko ten krem to potrafi, żaden inny (sprawdziłam, łącznie ze specyfikami aptecznymi, również tymi dla niemowląt i emolientami).

ładnie nawilża

krem ładnie nawilża dłonie, szybko się wchłania i jest wydajny. Poreczne opakowanie w sam raz do torebki. Jest przydatny w chłodne dni i czasami z braku laku smarowałam nim usta i tez sie sprawdzał. Ogólnie polecam.

uwielbiam

To chyba mój ulubiony krem do rąk. Używam go namiętnie ja, używa go mój mąż. Zawsze mamy choć jedną tubkę w domu.

Krem ma konsystencję wazeliny. Nie pachnie. Jeśli posmarujemy nim wilgotne dłonie stanie się biały, jeśli dłonie są suche pozostanie bezbarwny.
Wchłania się bardzo długo i obkleja dłonie dlatego ja używam go tylko na noc, ale w naprawdę solidnej ilości. To, że się nie wchłania nocą przecież nie przeszkadza.
Rano dłonie mam świetnie nawilżone, znikają podrażnienia po mrozie, po detergentach, a jako pracownicy służby zdrowia i ja i mąż mamy dłonie strasznie wysuszone. Ten krem daje sobie z nimi radę. Jeśli zabraknie go przez dwa, czy trzy dni mamy na rękach dosłownie jesień średniowiecza. Musimy go używać, chyba uzależnia :)
Opakowanie ma wygodne, jest niedrogi. Wydajność średnia, ale sobie nie żałujemy. Od kilku lat to taki nasz pewniak. Polecam.

Wg mnie najlepszy krem do rąk

Według mnie ten krem spełnia wszystkie obietnice producenta, nie ma zapachu, jest wydajny, działa szybko i długotrwale, ma solidne opakowanie, koi, nawilża, nie zostawia tłustego filmu i szybko się wchłania. Napisałam o nim cały, szczegółowy post na moim blogu, jeśli ktoś chce wiedzieć (dużo) więcej: http://oceniamy-kosmetyki.blogspot.com/2017/02/ulubieniec-skoncentrowany-bezzapachowy.html Jak najbardziej polecam - nie używałam skuteczniejszego kremu do rąk niż ten, a używałam wiele - od tych za 3 do tych za kilkadziesiąt złotych.