Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Neutrogena, Handcreme, Creme Mains (Formuła Norweska, Krem do rąk silnie skoncentrowany bezzapachowy)

Natychmiastowa, trwała ulga nawet dla najbardziej suchych dłoni. Wystarcza na ponad 200 zastosowań. Wzbogacony gliceryną. Przeznaczony dla sób pracujacych w ekstremalnych warunkach pogodowych.
Testowany dermatologicznie.

bogate
krem
50 - 100ml

Specjalista od przypadków beznadziejnych

Krem bardzo długo się wchłania i pozostawia uczucie lepkości, dlatego używam go tylko i wyłącznie na noc, za to w większej ilości - i choćby niewiadomo jak moje dłonie wieczorem były suche i popękane do krwi (zwłaszcza w zimie), rano wyglądają perfekcyjnie. Tylko ten krem to potrafi, żaden inny (sprawdziłam, łącznie ze specyfikami aptecznymi, również tymi dla niemowląt i emolientami).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1517131].usefull || 0 }}% pomocna.

ładnie nawilża

krem ładnie nawilża dłonie, szybko się wchłania i jest wydajny. Poreczne opakowanie w sam raz do torebki. Jest przydatny w chłodne dni i czasami z braku laku smarowałam nim usta i tez sie sprawdzał. Ogólnie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1482556].usefull || 0 }}% pomocna.

uwielbiam

To chyba mój ulubiony krem do rąk. Używam go namiętnie ja, używa go mój mąż. Zawsze mamy choć jedną tubkę w domu.

Krem ma konsystencję wazeliny. Nie pachnie. Jeśli posmarujemy nim wilgotne dłonie stanie się biały, jeśli dłonie są suche pozostanie bezbarwny.
Wchłania się bardzo długo i obkleja dłonie dlatego ja używam go tylko na noc, ale w naprawdę solidnej ilości. To, że się nie wchłania nocą przecież nie przeszkadza.
Rano dłonie mam świetnie nawilżone, znikają podrażnienia po mrozie, po detergentach, a jako pracownicy służby zdrowia i ja i mąż mamy dłonie strasznie wysuszone. Ten krem daje sobie z nimi radę. Jeśli zabraknie go przez dwa, czy trzy dni mamy na rękach dosłownie jesień średniowiecza. Musimy go używać, chyba uzależnia :)
Opakowanie ma wygodne, jest niedrogi. Wydajność średnia, ale sobie nie żałujemy. Od kilku lat to taki nasz pewniak. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1446871].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja metody

Wg mnie najlepszy krem do rąk

Według mnie ten krem spełnia wszystkie obietnice producenta, nie ma zapachu, jest wydajny, działa szybko i długotrwale, ma solidne opakowanie, koi, nawilża, nie zostawia tłustego filmu i szybko się wchłania. Napisałam o nim cały, szczegółowy post na moim blogu, jeśli ktoś chce wiedzieć (dużo) więcej: http://oceniamy-kosmetyki.blogspot.com/2017/02/ulubieniec-skoncentrowany-bezzapachowy.html Jak najbardziej polecam - nie używałam skuteczniejszego kremu do rąk niż ten, a używałam wiele - od tych za 3 do tych za kilkadziesiąt złotych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1436486].usefull || 0 }}% pomocna.

Po prostu nie pachnie!

Jak dla mnie to jedyną zaletą tego kremu jest to, że nie pachnie. Reszta jakoś mnie nie przekonuje. Dostałam na święta w zestawie z pomadką i emulsją. Jak dla mnie trudno się go wyciska z tej tubki. Nie praktyczna. Za duża jest ta nakrętka. Nie mogli dać takiego otwieranego i szczuplejszej tubki? No nie nie nie jakoś tak NIE. Formuła jest dziwna, trudno mi rozprowadzić na dłoniach małą ilość produktu. I u mnie jakoś tak słabo sie wchłania i pozostawia na rękach tłustą powłokę. Nie znoszę tłustej powłoki! NIEEE!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410386].usefull || 0 }}% pomocna.

Mieszane odczucia

Miałam go 2 razy i też nieraz użyłam go u mamy np. po zmywaniu. I mam mieszane uczucia do niego. Jest gęsty, faktycznie intensywnie nawilża, pozostawia jakby powłokę ochronną, mróz w dłonie aż tak nie szypie. ( mnie szczypie nawet jak jestem w rękawiczkach) więc to było bardzo przyjemne ale niestety krem ten, jest bardzo gęsty dodatkowo wolno się wchłania i pozostawia na bardzo długo tłustą powłokę. Przez co oceniam go na 3 ale jeśli patrząc na nawilżenie, ochronę skóry oj to by mogło być 4+ Ale ta tłusta powłoka nie wchłaniająca się sprawia, że dłuższym czasie muszę przecierać ręce ręcznikiem lub trochę zwilżam wnętrze dłoni wodą i wycieram by mi się nie kleiły.
Muszę zapamiętać by go nie kupować bo klei się.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1409571].usefull || 0 }}% pomocna.

Ratunek dla skóry dłoni..

Po ten krem sięgam raczej tylko wtedy, gdy już moje dłonie są mega wysuszone - on wręcz je wtedy ratuje.
Plusy :
- jest to istny SOS dla zniszczonej skóry dłoni,
- nie pachnie i super, bo po co krem do rąk ma pachnieć,
- mimo małej pojemności jest bardzo wydajny,
Minusy :
- cena,
- konsystencja - baaardzo gęsta, ale można ją rozetrzeć i naszczęście szybko się wchłania.
Bardzo dobry krem. Mój mały rycerz!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1387391].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Krem polecił mi mój własny mąż, który pracował fizycznie i w rożnych warunkach pogodowych. Spróbowałam i już nie mam ochoty na nic innego.
+bardzo skuteczny i długotrwały efekt - wystarczy wetrzeć krem w dłonie raz dziennie
+szybko się wchłania mimo że jest bardzo gęsty
+bez zapachowy
+bardzo wydajny
+cena (jak za taką jakość i wydajność to groszowe sprawy)

+/- trudność z rozprowadzeniem kremu na skórze (jest bardzo gęsty ma konsystencję maści)
+/- trudność z wyciśnięciem końcówki kremu z tubki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1353316].usefull || 0 }}% pomocna.

Znana firma, kiepski produkt

Z plusów
- małe poręczne opakowanie,
- bezzapachowy.

Z minusów
- okropna konsystencja, tak gęsty, że ciężko go wydobyć z opakowania,
- pozostawia uczucie tłustych dłoni,
- trzeba go użyć sporo, żeby był jakiś efekt,
- działa, owszem, ale tylko na chwilę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1324291].usefull || 0 }}% pomocna.

Mieszane uczucia

Mam bardzo mieszane uczucia co do tego kremu.
Testowałam go przez miesiąc.

+ cena
+ dostępność
+ naprawdę porządnie nawilża
+ sucha skóra jest odżywiona
+ skóra nie jest ściągnięta
+ gęsty

- słabo się wchłania
- zostawia na dłoniach tłusty film

Nie lubię go stosować na co dzień, bo ręce są po nim lepkie.
Działa cuda nakładany na noc. Ja robię to tak: kremuje dłonie i zakładam delikatnie rękawiczki kosmetyczne na godzinę lub dwie. Po zdjęciu rękawiczek dłonie się bardzo miękkie, a my w tym czasie możemy obejrzeć fajny film :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1308591].usefull || 0 }}% pomocna.