Neutrogena, Handcreme, Creme Mains (Formuła Norweska, Krem do rąk silnie skoncentrowany bezzapachowy)

Handcreme, Creme Mains

Natychmiastowa, trwała ulga nawet dla najbardziej suchych dłoni. Wystarcza na ponad 200 zastosowań. Wzbogacony gliceryną. Przeznaczony dla sób pracujacych w ekstremalnych warunkach pogodowych.
Testowany dermatologicznie.

50 - 100ml

Dodanych produktów: 119

Napisanych recenzji: 979

dla mnie za słaby

Krem ma konsystencję jak wazelina. Całkiem szybko się wchłania, ale zostawia trochę lepiący się film. Pachnie jak wazelina.
Gdy dłonie są trochę spierzchnięte, to sobie radzi, ale trzeba go dać dużo lub użyć 2-3 razy pod rząd. Ja często myję dłonie, pracuję w sklepie i nie noszę rękawiczek, więc są one narażone na zniszczenie. Ten krem sobie średnio radzi z ich pielęgnacją. Skóra jest spierzchnięta i sucha, że wygląda jak u staruszki. Już dawno nie miałam takiego problemu z dłońmi jak teraz. Na chłodne dni i dla wymagających dłoni kompletnie się nie sprawdzi.
Jest wydajny, bo używam kilka razy dziennie od stycznia i dopiero dziś go skończyła, ale dosyć drogi. Gdyby jeszcze cena szła w parze z działaniem...

Używam tego produktu od: styczeń 2016
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1142326].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

Najlepszy

To krem do którego wracam, szczególnie zimą, gdyż najlepiej nawilża suchą skórę. Kiedy smaruję nim raz dziennie, wieczorem skórę to nie mam potem problemów z przesuszonymi obszarami skóry na dłoniach. Bezzapachowa formuła to dla mnie zaleta. Ogólnie jest to najlepszy krem, jaki stosowałam- a próbowałam wielu.
+neutralny zapach
+ dosyć wydajny
+ nie pozwala na powstawanie suchej skóry (stosowany regularnie)
+ regeneruje już suchą skórę (ale nie łudźcie się, że jedno użycie sprawi, że mocna sucha skóra będzie och i ach. Zajmuje to 2-4 dni)
-/+ konsystencja. Gęsta=wydajna ale również gęsta=długie wchłanianie, lepkość dłoni

Jako, że nie ma kremów idealnych do dłoni, ten dostaje ode mnie 4,5. Polecam do regularnej pięlęgnacji dla osób mających problemy z suchą, spękaną skórą.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1137966].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 27

Ulgą dla suchej skóry, perfekcyjny na zimę

Używała lepszych kremów do rąk, ale były też dużo droższe. Ten krem radzi sobie świetnie z suchą skórą, jedna aplikacja wystarcza na długo, a sam krem jest dość wydajny. Stosunek cena\\jakość bardzo dobry! Jedyny minus w nowym, kieszonkowym opakowaniu to tubka z bardzo małym.otworkiem, trzeba się nameczyc, żeby wydostać z niej produkt i uważać, żeby krem zawsze stał pionowo, co jest dość irytujace, jeśli nosimy go w torebce.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1094006].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit jak stosować kosmetyki

Napisanych recenzji: 106

niezawodny!

najlepszy krem do rąk,jaki miałam!

+ brak zapachu - wkurzają mnie mocno pachnące dłonie
+ działa! nie tłuści, nawilża i chroni, zostawia lekki filtr, ale przyjemny i gładki

jedyny krem, po którym nie mam suchych dłoni i który faktycznie je chroni przed wszystkimi warunkami atmosferycznymi.

odkąd na niego trafiłam, nie używam już innych :D

Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1086061].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 28

Na norweskie zimy

Bardzo bogata konsystencja, nietlusta, ale pokrywajaca dlonie filmem ochronnym, ktory przy tym odzywia skrore, przy tym dosc dobrze sie wchlania - dosc, bo gdy naladuje sie go minimalnie za duzo, robi sie nieprzyjemnie.
A w lato najlepiej ukryc go gleboko w czelusciach szafki, bo plynie z potem ;)

Używam tego produktu od: krócej niż rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1080036].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 42

Jak na razie najlepszy krem do rąk

Krem bezzapachowy. Nie przeszkadza mi to, chociaż lubię piękne zapachy.
Krem bardzo tłusty i długo się wchłania, więc nie przepadam używać go w ciągu dnia, preferuję przed snem. W okresie wiosenno-jesiennym użycie raz dziennie wystarczy, zimą trzeba już dwa razy, przynajmniej u mnie. Dłonie są nawilżone i przyjemne w dotyku, brak suchych skórek i szorstkich dłoni.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1066491].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 25

Świetny <3

Kupiłam ten krem chłopakowi tej zimy, bardzo przypadł mu do gustu, więc postanowiłam również go sb sprawić i absolutnie się nie zawiodłam :) ogromnym plusem kremu jest bezzapachowa formuła, która nie podrażnia moich rąk(jestem alergiczka) ! Doprowadza moje straszne ręce do porządku, są miękkie i nawilżone, nie są już spierzchniete. Krem ma jeden minusik, ale bez niego działanie byłoby zmniejszone : dość długo sie wchłania. Lecz przy takim działaniu, wgle nie zwracam uwagi na to wchłanianie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025783].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 53

jest ok

kerm kupilam po namowie kolezanki i faktycznie jest ok
-super nawilza
-wydajny
-miła konsystencja
-ładny zapach
-dostepny
-rozsadna cena

malutki minus to zaostawa tłusty film, ale stosowalam na noc i rano moje dlonie byly mieciutkie i gladkie

Używam tego produktu od: 2lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999843].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 59

Napisanych recenzji: 401

Bardzo dobry

Krem porządnie odżywia suchą skórę dłoni i jest bardzo wydajny!

Zalety:
+opakowanie
+konsystencja (gęsta, żelowa)
+wydajność
+rewelacyjnie nawilża i regeneruje skórę
+zapobiega wysuszaniu się skóry

Wady:
-zostawia na skórze tłusty film

Krem nie wchłania się całkowicie, dlatego najlepiej jest nakładać niewielką ilość i dokładnie wsmarować w dłonie. Głęboko regeneruje nawet bardzo suchą skórę!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997470].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 266

Njalepszy

Pierwsza zasada - nie jest to krem do rąk, a serum. Daje mu to dużą przewagę nad innymi kosmetykami, które mają zadbać o skórę naszych rąk. Wystarczy niewielka ilość by zobaczyć efekty. Dzięki temu krem jest bardzo wydajny.
Cena no cóż do najtańszych nie należy, ale są to dobrze zainwestowane pieniądze. Przede wszystkim dlatego, że krem działa, a na drugim miejscu dlatego, że jest wydajny.
Kiedy niema się specjalnych problemów ze skórą dłoni, a potrzebuje się doraźnej pomocy jest najlepszy. Przy ciągłym stosowaniu skóra nie reaguje już tak rewelacyjnie jak po pierwszych użyciach.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: 4 może 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988867].usefull || 0 }}% pomocna.