Rimmel, Super Gel Nail Polish (Żelowy lakier do paznokci)

Rimmel, Super Gel Nail Polish (Żelowy lakier do paznokci)

- Intensywny kolor i połysk do 14 dni
- Żelowy manicure bez lampy UV
- Naturalne światło zapewni utwardzenie i trwałość
-Nałóż 2 warstwy lakieru, a następnie nałóż 1 warstwę Top Coat
- Wysycha jak zwykły lakier do paznokci
- Łatwy do usunięcia - zmywa się jak zwykły lakier
- 15 kolorów, w tym 8 zaprojektowanych przez Kate Moss

Moje ulubione

Jeśli chodzi o drogeryjne lakiery do paznokci to są to jedne z najlepszych jakie używałam. Mam już 3 kolory, z każdego jestem zadowolona. Ładnie kryją, nie ma problemu z rozprowadzaniem. Pędzelek też jest ok. Oczywiście zapewnienia producenta, że trzymają kolor i połysk do 14 dni to bajka ponieważ ja tak zawsze nosze jeden kolor 5-7 dni, w zależności od czynności jakie wykonuje. Po 5 dniach widać lekkie odpryski. Więc trwałość powiedziałabym, że jest dobra w porównaniu z innymi drogeryjnymi lakierami, które utrzymują się na paznokciach przez 2 dni... Nie ma problemu ze zmyciem lakieru z paznokci.

Ładne kolory, trwałość bez szału. Na czwórkę

Trochę już kolorów z tej serii się u mnie przewinęło, ciężko mi teraz odgrzebać wcześniej używane numery w moim pudełku z lakierową cywilizacją ;) ale aktualnie używam delikatnego, neutralnego beżu z numerem 012 Soul Session (z linii Kate Moss).

Sam kolor - super, jest to trafiony nudziak, jeśli lubimy takie kolory. Nie jest transparentny, dobrze kryje, a na tym mi zależało (nie przepadam za cielistymi lakierami o przezroczystym kryciu). Dobrze kryje (dwie warstwy), bezproblemowo się rozkłada, nie robi smug, nacieków. Tworzy ładną powierzchnię.
Gęstość lakieru w sam raz - nie tworzy grubej warstwy, ale też nie jest zbyt ciekły.
Czas schnięcia przyzwoity (choć po drugiej warstwie i tak przyspieszam wysychanie Seche Vite).
Pędzelek jest dobrze wyprofilowany, łatwo dojechać nim do nasady paznokcia.

Trwałość - tu jeden zarzut, nie jest to na pewno lakier supertrwały. Po kilku dniach (około trzech) lekko odpryskuje na końcach. Przy odcieniu z gamy nude nie widać tego tak bardzo, przy innych - już tak. Jednak nie przeszkadza mi to aż tak bardzo, lubię zmieniać kolor co kilka dni, najczęściej po 2 dniach i tak zmywam lakier i nakładam nowy.

Dla mnie to lakier na 4, 4+. Daje ładne wykończenie, ma wyraźny połysk, który nie blaknie w miarę upływu czasu. Co rzadko spotykane, w przypadku bardzo jasnych odcieni nie brudzi się i nie zaczyna wyglądać nieświeżo. Gdyby nie to odpryskiwanie, miałby u mnie 5. Ale obiektywnie - jest wart wypróbowania. Polecam sprawdzić sobie chociaż jeden kolor, jest w czym wybierać :)

Najlepsze!

Posiadam kilka kolorów i choć rzadko maluję paznokcie, to po te lakiery sięgam najczęściej. Jest to spowodowane tym, że one po prostu długo się utrzymują, nie matowieją i nie odpryskują, a prościej rzecz ujmując: NIE MARNUJĘ CZASU i energii na poprawki.
Ponadto wybór kolorów jest oszałamiający od wesołych aż po klasyki.
Dużo tych lakierów nabyłam w bardzo atrakcyjnej cenie w jednej z drogerii internetowych co dodatkowo działa na ich korzyść.
Polecam.

Modne paznokcie 2017 - najnowsze trendy

Bardzo dobry i trwały

Moja kolekcja lakierów wzbogaciła się o klasyczną czerwień z Rimmela. Lakier ten bardzo dobrze się rozprowadza i błyskawicznie schnie. Bardzo ładnie wygląda po nałożeniu lakieru nawierzchniowego np. Seche Vite . Trwałość jedna z najlepszych jekie miałam. Nie wiem jak się sprawdza przy zastosowaniu 2 kroku tej serii.

najlepsze lakiery Rimmel

Uważam, że są naprawdę świetne, kolor (042) jest piękny, głęboki, świetnie napigmentowany. Lakier jest gęsty, ładnie się rozprowadza bez smug itp, wystarczy jedna warstwa by ładnie pokryć paznokieć. Ogromny plus, że lakier szybko wysycha, nie cierpię wolno schnących , od razu się takich pozbywam, bo nie mam cierpliwości do nich. Kolor to przepiękna winna czerwień, pięknie się błyszczy, na koniec dodaje jeszcze top coat Seche Vite i paznokcie wyglądają jak żelowe.

A la hybryda !

Lakier bardzo ladnie rozprowadza sie na paznokciach, dwie warsty daja calkowite krycie. Jest bardzo wytrzymały, mozna smialo sie kapac, namaczac go, a i tak prawdopodobnie marne sa szanse na odpryskniecia.
Jesli nalozysz top - paznokcie dlugo nie straca blasku i koloru.
Najlepiej kupowac go na promocjach ;)
Produkt warty swojej ceny!

Super

Używam lakierów Super Gel już od ponad roku i jestem nimi zachwycona. Efekt utrzymuje się 7-10 dni. Nakładam zawsze z lakierem nawierzchniowym Super Gel. Stosuje niezmiennie jeden kolor 045 flamenco beach. Piękna, soczysta czerwień. Nakładam najpierw odżywkę, później dwie warstwy kolory i lakier nawierzchniowy. Efekt wspaniały!

Godny polecenia warto kupić!

Mój problem polega na tym że moje paznokcie dramatycznie niszczą sie po nałożeniu hybryd i w końcu całkiem z tego zrezygnowałam. Kupiłam kilka miesięcy temu 2 kolory tego lakieru plus top. Oczywiście nie wierzyłam w dwa tygodnie trwałości-

Średni

Kupiłam kolor Coctail passion, aby fajnie wyglądał należy nałożyć 2-3 warstwy plus top coat. 5 dni to max, jeśli chodzi o wytrzymałość. Może inne kolory lepiej kryje.

Calkiem calkiem

Mam kruche paznokcie ,slabe i rozdwajajace sie od kiedy pamietam. Ciezko mi dogodzic w kwestii trwalosci lakieru na plytce. Nie biorad pod uwage hybrydy:-) to ten lakier jest na tak z polki cenowej tej nizszej.
Nie kruszy sie i ladnie swieci. Kolorki tez ciekawe:-)

Idealna alternatywa dla hybrydy

Pakiet dostałam w prezencie od przyjaciółki. Długo robiłam paznokcie hybrydowe i nawet nie wiedziałam, że takie cudo jest dostępne.
Lakiery są trwałe i dają piękny efekt. Kolory są soczyste i przez długi czas sprawiają wrażenie świeżo pomalowanych. Już nie mogę się doczekać wypróbowania kolejnych kolorów.

Słaby

Kupiłam we wrześniu dwa odcienie i top coat.
Zawiodłam się, słabo kryje i za krótko się trzyma jak za tą cenę.
W lutym żaden nie nadaje się już do użytku, kompletnie zgęstniały, top coat się ciągnie.