Rimmel, Super Gel Nail Polish (Żelowy lakier do paznokci)

Rimmel, Super Gel Nail Polish (Żelowy lakier do paznokci)

- Intensywny kolor i połysk do 14 dni
- Żelowy manicure bez lampy UV
- Naturalne światło zapewni utwardzenie i trwałość
-Nałóż 2 warstwy lakieru, a następnie nałóż 1 warstwę Top Coat
- Wysycha jak zwykły lakier do paznokci
- Łatwy do usunięcia - zmywa się jak zwykły lakier
- 15 kolorów, w tym 8 zaprojektowanych przez Kate Moss

Wysoka cena, przeciętna trwałość.

Bardzo rzadko kupuję lakiery z wyższej półki, tym razem się jednak skusiłam. gdyż miałam nadzieję, że droższy lakier pozwoli mi zapomnieć o konieczności ponownego pomalowania paznokci chociaż przez tydzień.
Od razu dodam, że lakier używałam bez rekomendowanego top coatu, który miałby zapewnić aż 14 dni bez odpryskiwania.
Zacznę od pędzelka. Niestety nie ułatwia on malowania, moim zdaniem jest zbyt gęsty, za bardzo "zbity". W związku z tym miałam pewne trudności z równym pomalowaniem paznokci, ale z drugiej strony zawsze miałam problemy ze sprawnością manualną. Ten pędzelek należy jednak do kategorii, która nie ułatwia takim osobom jak ja łatwego malowania.
Jedna warstwa w zasadzie wystarcza, ale ponieważ gdzieniegdzie zdarzały się minimalne prześwity, a dodatkowo producent rekomendował dwie warstwy lakieru nałożyłam i drugą warstwę.
Lakier schnie przeciętnie długo. Raczej wymagany jest top coat bo lakier sam w sobie dość słabo błyszczy, każdy ma swoje upodobania, ja wolę lakiery bardzo błyszczące, są takie które do połysku nie potrzebują żadnego top coatu, ten jednak do tych lakierów nie należy.
Zatem spotkało mnie kolejne (po niewygodnym pędzelku) rozczarowanie - sporo droższy markowy lakier do nabłyszczenia koloru potrzebuje dodatkowo top coatu podczas gdy niektóre tańsze (nawet dyskontowe) lakiery pięknie błyszczą bez niego.
Trwałość też nie jest rewelacyjna - po 3 dniach od nałożenia lakier się ściera na brzegach paznokci.
Jestem ciekawa jak będzie z jego trwałością i stopniem nabłyszczenia gdy sięgnę po rekomendowany top coat. Być może wtedy zmienią zdanie i opinię.
Na razie sam lakier (bez nałożenia na niego rekomendowanego top coatu) oceniam na trójkę z minusem: nie jest błyszczący, trudno się nakłada, trwałość porównywalna do 3 razy tańszych lakierów z dyskontu.
Testowałam kolor nr 024 - red ginger - czerwień wpadająca w delikatną malinę.
Kolor nie przekłamuje - mniej więcej tak samo wygląda na płytce paznokcia jak w buteleczce.

Dopisek:
Dokupiłam rekomendowany top coat i niestety zmieniam ocenę o jedną gwiazdkę mniej. Z top coatem kiedy do wg producenta lakier miał być trwały "do 14 dni" po 3 dniach już widzę odpryski na brzegach niektórych paznokci.
Drogi bubel, nie wrócę.

Piękne kolory, ale odpryskuje

Lakiery o żelowym efekcie zaciekawiły mnie, dlatego postanowiłam wypróbować ten z firmy Rimmel. Wybrałam czerwony kolor, a dokładna nazwa brzmi Flamenco Beach nr 045.Lakier na paznokciach wygląda ładnie, ale krótko się trzyma.

Rewelacja

Po kilku wizytach w salonie postanowiłam że moje paznokcie odpoczną od hybryd i zakupiłam ten lakier .Z pośród kilkunastu kolorów wybrałam fiolet bodajże 061 który jako pierwszy wpadł mi w oko.Pigmentacja świetna rzadko się zdarza aby po pierwszej warstwie paznokcie tak ładnie się prezentowały .Drugda warstwa to już luksus nadaje blasku i jeszcze większej intensywności .Lakier ku mojemu zdziwieniu wytrzymał się na paznokciach 6 dni bez naruszenia .Po 5 dniach delikatnie tylko stracił blasku .Prosta zgrabna buteleczka i szeroki pędzelek którego troszkę się wystraszyłam ,ale nie potrzebnie ponieważ idealne nakłada lakier.Lakier jest troszkę drogi ale za to bardzo wydajny ,może lepiej mieć 2 porządne niż 20 nijakich.

Warto zwrócić uwagę na te lakiery

Kupiłam jeden kolorek tej firmy i jestem zadowolona. Bardzo mocna pigmentacja która kryje paznokieć już pierwszą warstwa. Jest bardzo wygodny w użyciu, nie zalewa skórek ładnie się rozprowadza i jest wydajny. Cena wysoka ale warto kupić polecam

OK

Lakiery są dobre, ale bez szału. Dlaczego? Lakiery mają się utrzymywać do 14 dni. U mnie wytrzymują 7. Gdybym nie korzystała wcześniej z innych lakierów Rimmela byłabym bardzo zadowolona. Ale według mnie nie warto przepłacać. Mam również parę lakierów Rimmela z serii Rity Ory. Kosztowały mnie 10 zł, a utrzymywały się 6 dni.

Na początku powiem, że mam bardzo łamliwe paznokcie i rzadko je maluje. Ale jak już maluję, to wybieram właśnie ten.Duża gama kolorystyczna, w której każdy znajdzie odcień dla siebie. Po nałożeniu drugiej warstwy kolor staje się intensywny z połyskiem. Schnie naprawdę bardzo szybko. Łatwo nie odpryskuje i stosunkowo długo trzyma się na paznokciach. Gruby pędzelek umożliwia łatwą aplikację. Polecam.

Lubię go

Mam dość słabe paznokcie i od lakierów nie wymaga utrzymywania się na nich 7dni, ale ten spokojnie wytrzymuje około 5, co jest dla mnie dużym zaskoczeniem.
Ma bardzo dobry pędzelek, który zapewnia precyzyjną aplikacje. Intensywny kolor pozwala na pokrycie paznokcia już przy pierwszej warstwie. Bardzo go lubię i chętnie sięgne po inne kolory.

Według mnie - srebrny medal

Od razu zaznaczę, że na dłoniach nie umywam od kilku miesięcy zwykłych lakierów, ale stopy dalej nimi maluję. Według mnie te lakiery są najlepszymi lakierami drogeryjnymi jakie można spotkać. W mojej klasyfikacji są zaraz po Essie. Nie myślałam, że tak bardzo mi przypadną do gustu. Lakier posiada szereg zalet. Należą do nich:
- szeroka paleta kolorów
- wygodny baaaaardzo szeroki i łatwy w obsłudze pędzelek
- napigmentowanie lakieru
- dość szybkie schnięcie
- piękny połysk
- trwałość: bez topu 5 dni, z topem 9 - 11
- łatwo się zmywają
- dostępność
- cena
- nie gęstnieją po kilku użyciach - swoje mam już ponad dwa lata i są w świetnej formie

Jestem na tak!

Bardzo dobre lakiery! Będę na pewno do nich nie raz wracać. Miałam kilka buteleczek w różnych kolorach. Sprawdzały się świetnie, mają dobre krycie, dobrą trwałość, a w połączeniu z top coatem z tej serii wytrzymywały naprawdę dość długo, a trzeba przyznać, że na moich paznokciach mało co wytrzymuje. Nie są najtańsze, dlatego na jakiś czas od nich odeszłam, ale myślę, że jeszcze je kupię :)

Niestety nie

Kupiłam ten lakier na szybko ponieważ potrzebowałam jasno niebieskiego odcieniu, a tylko Rimmel miał akurat taki, który spodobał mi się najbardziej. Wybrałam kolor Blue Baby, pomimo ładnego koloru jest BEZNADZIEJNY. Nie chce w ogóle wyschnąć i to jego największa wada. Zawiodłam się bardzo. 25 zł wyrzucone w błoto. Spodziewałam się czegoś lepszego po takiej cenie

Moje ulubione

Jeśli chodzi o drogeryjne lakiery do paznokci to są to jedne z najlepszych jakie używałam. Mam już 3 kolory, z każdego jestem zadowolona. Ładnie kryją, nie ma problemu z rozprowadzaniem. Pędzelek też jest ok. Oczywiście zapewnienia producenta, że trzymają kolor i połysk do 14 dni to bajka ponieważ ja tak zawsze nosze jeden kolor 5-7 dni, w zależności od czynności jakie wykonuje. Po 5 dniach widać lekkie odpryski. Więc trwałość powiedziałabym, że jest dobra w porównaniu z innymi drogeryjnymi lakierami, które utrzymują się na paznokciach przez 2 dni... Nie ma problemu ze zmyciem lakieru z paznokci.

Ładne kolory, trwałość bez szału. Na czwórkę

Trochę już kolorów z tej serii się u mnie przewinęło, ciężko mi teraz odgrzebać wcześniej używane numery w moim pudełku z lakierową cywilizacją ;) ale aktualnie używam delikatnego, neutralnego beżu z numerem 012 Soul Session (z linii Kate Moss).

Sam kolor - super, jest to trafiony nudziak, jeśli lubimy takie kolory. Nie jest transparentny, dobrze kryje, a na tym mi zależało (nie przepadam za cielistymi lakierami o przezroczystym kryciu). Dobrze kryje (dwie warstwy), bezproblemowo się rozkłada, nie robi smug, nacieków. Tworzy ładną powierzchnię.
Gęstość lakieru w sam raz - nie tworzy grubej warstwy, ale też nie jest zbyt ciekły.
Czas schnięcia przyzwoity (choć po drugiej warstwie i tak przyspieszam wysychanie Seche Vite).
Pędzelek jest dobrze wyprofilowany, łatwo dojechać nim do nasady paznokcia.

Trwałość - tu jeden zarzut, nie jest to na pewno lakier supertrwały. Po kilku dniach (około trzech) lekko odpryskuje na końcach. Przy odcieniu z gamy nude nie widać tego tak bardzo, przy innych - już tak. Jednak nie przeszkadza mi to aż tak bardzo, lubię zmieniać kolor co kilka dni, najczęściej po 2 dniach i tak zmywam lakier i nakładam nowy.

Dla mnie to lakier na 4, 4+. Daje ładne wykończenie, ma wyraźny połysk, który nie blaknie w miarę upływu czasu. Co rzadko spotykane, w przypadku bardzo jasnych odcieni nie brudzi się i nie zaczyna wyglądać nieświeżo. Gdyby nie to odpryskiwanie, miałby u mnie 5. Ale obiektywnie - jest wart wypróbowania. Polecam sprawdzić sobie chociaż jeden kolor, jest w czym wybierać :)