Rimmel, Super Gel Nail Polish (Żelowy lakier do paznokci)

Rimmel, Super Gel Nail Polish (Żelowy lakier do paznokci)

- Intensywny kolor i połysk do 14 dni
- Żelowy manicure bez lampy UV
- Naturalne światło zapewni utwardzenie i trwałość
-Nałóż 2 warstwy lakieru, a następnie nałóż 1 warstwę Top Coat
- Wysycha jak zwykły lakier do paznokci
- Łatwy do usunięcia - zmywa się jak zwykły lakier
- 15 kolorów, w tym 8 zaprojektowanych przez Kate Moss

Tragedia

Pierwsza podstawowa sprawa dłuuugo schnie przez co szybko można go sobie zetrzeć jeszcze zanim wyschnie. Druga sprawa koło hybryd to nawet nie stało.
Na początku zaraz po nałożeniu pięknie się blyszczy gdy zaczyna wysychać matowieje.

Połysk jak marzenie

Lakier zakupiłam wraz z Rimmel, Super Gel Top Coat ,mój odcień to 045 Flamenco Beach.

Ładna przeźroczysta buteleczka w której widoczny jest kolor ,oraz ilość lakieru, o dość dużej pojemności bo aż 12 ml. Pędzelek idealnie wyprofilowany , szeroki składający się z dwóch kępek włosia. Z czasem używania nie odkształca się , nie gubi włosków, ani nie ulega rozwarstwieniu. Umożliwia szybsze malowanie paznokci. Lubię tego typu pędzelki, choć przy wąskich paznokciach można mieć problem z aplikacją.
Konsystencja jest gęstsza niż w przeciętnych lakierach , ale łatwo rozprowadza się na paznokciach i nie spływa na skórki. Duża gama kolorystyczna, każda kobietka znajdzie kolor współgrający z swoją osobowością i stylem.

Producent zaleca aplikację w dwóch krokach:
Krok 1. Nałóż na paznokcie dwie warstwy koloru
Krok 2. Pokryj paznokcie preparatem nawierzchniowym
I ja osobiście tak robiłam, choć lakier jest na tyle dobrze napigmentowany że, już po pierwszej warstwie kolor był idealny beż żadnych prześwitów.
Nawet bez nałożenia warstwy Top Coat lakier naprawdę pięknie lśni, mamy efekt żelu z błyszczącą taflą. Dość długo wysycha, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Moje paznokcie są delikatne i raczej nie lubią się z lakierami, najczęściej jeszcze w dniu pomalowania zaczynają odpryskiwać i się ścierać, choć napewno duży udział ma sporo prac domowych . Super Gel z Rimmela bardzo pozytywnie mnie zaskoczył , bo jak na moje możliwości to lakier trzymał się naprawdę długo. Dopiero w czwartym dniu zaczęły się pojawiać wytarcia na końcówkach paznokci, ale nie było żadnych odprysków.
Oczywiście producent deklaruje że lakier utrzyma się na paznokciach 14 dni i to się nie sprawdza, ale ja i tak bardzo jestem zadowolona z efektu i trwałości .

Ciężki do zmycia, ręce zabolały mnie od tarcia paznokci, miałam wrażenie że wacik nasączony zmywaczem ślizga się po płytce paznokcia. Przy kolejnych zmywaniach zastosowałam klipsy do ściągania hybrydy i poszło bezproblemowo.

Bardzo wydajny i starczy naprawdę na długo, tym bardziej że nie gęstnieje z czasem.

Kiepski lakir, bardzo nietrwały

Lakier jest ekstremalnie nietrwały - mimo zastosowanego utwardzacza odpryski pojawiają się już następnego dnia. Lakier ściera się na końcach paznokci. Dziadostwo.

Lakiery mają przepiękną kolorystykę, każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Lakiery są trwałe i szybko schnące, lecz dopiero po nałożeniu dwóch warstw mają ładny i intensywny kolor.

Jeden z trwalszych lakierów jakie miałam! :)

OPAKOWANIE: Posiada dobry pędzelek, który nie gubi włosia i nie rozwarstwia się. Bardzo dokładnie nakłada lakier na paznokcie.

KOLOR: Wystarczy jedna warstwa by pokryć paznokcie! Do tego duża gama pięknych kolorów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

TRWAŁOŚĆ: Dla mnie wow! Jestem pod wrażeniem. Żaden mój lakier tyle nie wytrzymał. Warto wydać te parę złotych więcej i mieć pomalowane paznokcie raz a dobrze! :)
Nie opryskuje ani nic! Dla mnie bomba!
Lakier dość szybko schnie i do tego pięknie wygląda na paznokciach. Daje ładny efekt połysku.
Jedyny minus to trochę ciężko go zmyć.

Wysoka cena, przeciętna trwałość.

Bardzo rzadko kupuję lakiery z wyższej półki, tym razem się jednak skusiłam. gdyż miałam nadzieję, że droższy lakier pozwoli mi zapomnieć o konieczności ponownego pomalowania paznokci chociaż przez tydzień.
Od razu dodam, że lakier używałam bez rekomendowanego top coatu, który miałby zapewnić aż 14 dni bez odpryskiwania.
Zacznę od pędzelka. Niestety nie ułatwia on malowania, moim zdaniem jest zbyt gęsty, za bardzo "zbity". W związku z tym miałam pewne trudności z równym pomalowaniem paznokci, ale z drugiej strony zawsze miałam problemy ze sprawnością manualną. Ten pędzelek należy jednak do kategorii, która nie ułatwia takim osobom jak ja łatwego malowania.
Jedna warstwa w zasadzie wystarcza, ale ponieważ gdzieniegdzie zdarzały się minimalne prześwity, a dodatkowo producent rekomendował dwie warstwy lakieru nałożyłam i drugą warstwę.
Lakier schnie przeciętnie długo. Raczej wymagany jest top coat bo lakier sam w sobie dość słabo błyszczy, każdy ma swoje upodobania, ja wolę lakiery bardzo błyszczące, są takie które do połysku nie potrzebują żadnego top coatu, ten jednak do tych lakierów nie należy.
Zatem spotkało mnie kolejne (po niewygodnym pędzelku) rozczarowanie - sporo droższy markowy lakier do nabłyszczenia koloru potrzebuje dodatkowo top coatu podczas gdy niektóre tańsze (nawet dyskontowe) lakiery pięknie błyszczą bez niego.
Trwałość też nie jest rewelacyjna - po 3 dniach od nałożenia lakier się ściera na brzegach paznokci.
Jestem ciekawa jak będzie z jego trwałością i stopniem nabłyszczenia gdy sięgnę po rekomendowany top coat. Być może wtedy zmienią zdanie i opinię.
Na razie sam lakier (bez nałożenia na niego rekomendowanego top coatu) oceniam na trójkę z minusem: nie jest błyszczący, trudno się nakłada, trwałość porównywalna do 3 razy tańszych lakierów z dyskontu.
Testowałam kolor nr 024 - red ginger - czerwień wpadająca w delikatną malinę.
Kolor nie przekłamuje - mniej więcej tak samo wygląda na płytce paznokcia jak w buteleczce.

Dopisek:
Dokupiłam rekomendowany top coat i niestety zmieniam ocenę o jedną gwiazdkę mniej. Z top coatem kiedy do wg producenta lakier miał być trwały "do 14 dni" po 3 dniach już widzę odpryski na brzegach niektórych paznokci.
Drogi bubel, nie wrócę.

Piękne kolory, ale odpryskuje

Lakiery o żelowym efekcie zaciekawiły mnie, dlatego postanowiłam wypróbować ten z firmy Rimmel. Wybrałam czerwony kolor, a dokładna nazwa brzmi Flamenco Beach nr 045.Lakier na paznokciach wygląda ładnie, ale krótko się trzyma.

Rewelacja

Po kilku wizytach w salonie postanowiłam że moje paznokcie odpoczną od hybryd i zakupiłam ten lakier .Z pośród kilkunastu kolorów wybrałam fiolet bodajże 061 który jako pierwszy wpadł mi w oko.Pigmentacja świetna rzadko się zdarza aby po pierwszej warstwie paznokcie tak ładnie się prezentowały .Drugda warstwa to już luksus nadaje blasku i jeszcze większej intensywności .Lakier ku mojemu zdziwieniu wytrzymał się na paznokciach 6 dni bez naruszenia .Po 5 dniach delikatnie tylko stracił blasku .Prosta zgrabna buteleczka i szeroki pędzelek którego troszkę się wystraszyłam ,ale nie potrzebnie ponieważ idealne nakłada lakier.Lakier jest troszkę drogi ale za to bardzo wydajny ,może lepiej mieć 2 porządne niż 20 nijakich.

Warto zwrócić uwagę na te lakiery

Kupiłam jeden kolorek tej firmy i jestem zadowolona. Bardzo mocna pigmentacja która kryje paznokieć już pierwszą warstwa. Jest bardzo wygodny w użyciu, nie zalewa skórek ładnie się rozprowadza i jest wydajny. Cena wysoka ale warto kupić polecam

OK

Lakiery są dobre, ale bez szału. Dlaczego? Lakiery mają się utrzymywać do 14 dni. U mnie wytrzymują 7. Gdybym nie korzystała wcześniej z innych lakierów Rimmela byłabym bardzo zadowolona. Ale według mnie nie warto przepłacać. Mam również parę lakierów Rimmela z serii Rity Ory. Kosztowały mnie 10 zł, a utrzymywały się 6 dni.

Na początku powiem, że mam bardzo łamliwe paznokcie i rzadko je maluje. Ale jak już maluję, to wybieram właśnie ten.Duża gama kolorystyczna, w której każdy znajdzie odcień dla siebie. Po nałożeniu drugiej warstwy kolor staje się intensywny z połyskiem. Schnie naprawdę bardzo szybko. Łatwo nie odpryskuje i stosunkowo długo trzyma się na paznokciach. Gruby pędzelek umożliwia łatwą aplikację. Polecam.

Lubię go

Mam dość słabe paznokcie i od lakierów nie wymaga utrzymywania się na nich 7dni, ale ten spokojnie wytrzymuje około 5, co jest dla mnie dużym zaskoczeniem.
Ma bardzo dobry pędzelek, który zapewnia precyzyjną aplikacje. Intensywny kolor pozwala na pokrycie paznokcia już przy pierwszej warstwie. Bardzo go lubię i chętnie sięgne po inne kolory.