Eva Natura Zioła Polskie, Krem do stóp wygładzająco-odświeżający

Eva Natura Zioła Polskie, Krem do stóp wygładzająco-odświeżający

Krem do stóp z wyciągami ziołowymi, witaminami i olejami roślinnymi ma wyraźne działanie odświeżające, wygładzające i uelastyczniające. Zawiera specjalnie dobrany zestaw substancji pielęgnujących przesuszoną i skłonną do nadmiernego rogowacenia skórę stóp.

Nieskuteczny

Generalnie -- w tym przypadku sprawdza się, że jaka cena, taki produkt.

Zapach nieszczególny (choć to kwestia gustu), skuteczności brak. Czy go wcieram, czy nie -- efekt ten sam, czyli w zasadzie żaden. Próbowałam stosować regularnie, wcierałam przez kilka tygodni, żadnych zmian nie zauważyłam. Może i nawilża naskórek na wierzchniej części stopy, natomiast nie ma żadnego wpływu na pięty czy zgrubienia na spodniej części stopy.

Duży minus za niewchłanianie się -- nawet przy wcieraniu na noc, gdy wstawałam rano, to idąc zostawiałam tłuste placki na podłodze.

Używam tego produktu od: w 2008 roku przez parę miesięcy

Nie pomaga stopom

Krem nie radzi sobie z moimi stopami, nawilża je tylko bezpośrednio po aplikacji. Pół godziny później stopy znów są suche. Może mam zbyt problematyczne stopy. Poza tym jest zbyt rzadki i wchłania się dosyć długo.

W porządku

Do kremów do stóp mam zazwyczaj takie zastrzeżenie, że zbyt długo się wchłanią, tłuszczą i nieprzyjemnie "oblepiają" skórę. Ten krem robi to w mniejszym stopniu niż większość przeze mnie używanych, ale do ideału jeszcze mu brakuje. ;) W każdym razie na pewno ma - jak na krem do stóp - lekką, dość wodnistą konsystencję.
Rzeczywiście odświeża i wygładza skórę, a także nawilża ją. Podejrzewam, że nie będzie się sprawdzał u osób z większymi problemami, ja takich nie mam i dla mnie pielęgnacja, jaką zapewnia ten krem, jest w zupełności wystarczająca. :) Do tego dochodzi niska cena, spora wydajność i ładne opakowanie. Zapach średnio intensywny i ogólnie taki sobie, powiedziałabym, że ziołowo-mentolowy, czyli typowy dla kremów do stóp.

Salon fryzjerski

ŚMIERDZI PASKUDNIE

Nie jestem w stanie się wypowiedzieć na temat jego właściwości pielęgnacyjnych, bo użyłam go tylko raz. Tymi trzema gwiazdkami też się nie sugerujcie - dałam poprostu średnia ocenę, czyli trzy gwiazdki.

A teraz przejdźmy do tego co mnie odrzuca od tego kremu: otóż on śmierdzi. Kupiłam go wczoraj, użyłam raz i myślę jak się go pozbyć. W sklepie miał zapach polnych kwiatów - całkiem w porządku. Natomiast po wtarciu w skórę zaczyna roztaczać paskudny, gorzki zapach - trzy razy musiałam myć ręcę zanim to zeszło. NAPEWNO więcej go nie kupię i apeluję go producentów - zróbcie coś z tym zapachem, bo ten jest nie do zniesienia!

Używam tego produktu od: jeden raz
Ilość zużytych opakowań: próba zużycia pierwszego

dobry

Naprawdę poprawia nawilżenie suchej skóry stóp i bardzo odczuwalnie uelastycznia. Krem nie jest ani zbyt wodnisty ani zbyt tłusty. I ma bardzo ciekawy zapach, raczej nie spotykany wśród kremów do stóp (ani w przyp.innych kosmetyków) - gorzki zapach ziół pomieszany z zapachem roztarych w dłoni "śmierdzących " żółtych kwiatków łąkowych:)
Jak by się ktoś jeszcze nie domyślił- dla mnie ten zapach jest na wielki plus:) Taki nietypowy i niebanalny.
Krem polecam, bo jest bardzo wydajny, a i cena niewielka.

ilość zużytych opakowań: połowa